reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Dziękuję Karola :tak:

Szkoda, że ten wątek tak odpływa :-( Tyle dzięki niemu się dowiedziałam... Tak tu było miło zawsze...
 
ano zywy byl ten watek jak nic... jak sie znikalo na godzine to kilak stron bylo do czytania i ciezko bylo na biezaco lapac co sie dzieje
teraz raz na miesiac wystarcza zajrzec >(
 
Lolitko zaciskam kciuki !!!! :)))
a co do tego wątku to kiedyś też było jakoś więcej nowych osób a teraz .... tylko właśnie "stare" staraczki tu zaglądają
 
Dziękuję Madziu :-)

Już się nie mogę doczekać mojego chłopaczka! Czas leci szybko, ale chciałabym aby biegł jeszcze szybciej, aż do sierpnia ;-)

A Twój Kacperek rośnie jak na drożdżach :tak: Czasem podglądam Was na staraczkach 2009 :zawstydzona/y:Przystojniaczek z niego :-D
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję Madziu :-)

Już się nie mogę doczekać mojego chłopaczka! Czas leci szybko, ale chciałabym aby biegł jeszcze szybciej, aż do sierpnia ;-)

A Twój Kacperek rośnie jak na drożdżach :tak: Czasem podglądam Was na staraczkach 2009 :zawstydzona/y:Przystojniaczek z niego :-D
Dziękuje :-) Oj rośnie rośnie
Do sierpnia Ci czas zleci,mój mały też miał być z sierpnia ale jest z końca lipca:-)
To czemu sie nie odzywasz u nas na staraczkach? Odezwij sie czasem;-):tak:
 
reklama
Hej!
Nie wiem czy ktos mnie tu jeszcze pamieta...? Widze wiele "nowych twarzy"... ale tez kilka starych "staraczek-wyjadaczek":-)
Pozdrawiam wszystkie staraczki, mamusie i zafasolkowane i zycze Wam kochane-Wesolych Swiat Wielkanocnych, duzo nadziei, milosci, radosci i wiosny w sercach!
Dawno tu nie zagladalam, jednak nie da sie nie zauwazyc dramatycznej zmiany w dzialaniu tego watku...te co tu bywaly wczesniej pewnie wiedza co mam na mysli...dla nowych wyjasnie, ze byl to najprezniejszy watek na BB, kopalnia wiedzy, taka "babska" wikipedia:-), a teraz ledwo dyszy.........Moze jednak wspolnie jakos uda nam sie go podbic :-)
Buziaki!
 
Do góry