reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam:D Czy ktoś mi może pomóc? A mianowicie okres powinnam dostać 8 lutego a pojawił się 18 lutego i był tylko 3 dniowy i mniej obfity niż zwykle ( wcześniej mój okres trwał 7-8 dni). Robiłam test ciążowy przed miesiączką i wyszła jedna kreska (druga prawie niewidoczna). Przed tym spóźnionym okresem miałam straszne upławy zawsze białe ze dwa razy tylko lekko brązowawe. Pozatym bardzo dziwnie się czuję, piersi mam powiększone, przytyłam choć teraz już mi waga spada i do tego jeszcze bóle głowy. Dodam jeszcze że z mężem staramy się o dzidziusia od 1,5 i obawiam się, że może troche uroiłam sobie tą ciąże. Proszę o pomoc :crazy:
Gosiaczku... zmykaj na Badanie Beta HCG czyli badanie krwi - najbardziej miarodajne. I dopiero z tym wynikiem umów się do lekarza... moim zdaniem objawy wskazuja na ciążę:) i ta blada kreska....możesz też powtórzyć test sikany:D
 
reklama
Witam:D Czy ktoś mi może pomóc? A mianowicie okres powinnam dostać 8 lutego a pojawił się 18 lutego i był tylko 3 dniowy i mniej obfity niż zwykle ( wcześniej mój okres trwał 7-8 dni). Robiłam test ciążowy przed miesiączką i wyszła jedna kreska (druga prawie niewidoczna). Przed tym spóźnionym okresem miałam straszne upławy zawsze białe ze dwa razy tylko lekko brązowawe. Pozatym bardzo dziwnie się czuję, piersi mam powiększone, przytyłam choć teraz już mi waga spada i do tego jeszcze bóle głowy. Dodam jeszcze że z mężem staramy się o dzidziusia od 1,5 i obawiam się, że może troche uroiłam sobie tą ciąże. Proszę o pomoc :crazy:

Nawet blada druga kreska moze oznaczac ciaze :tak: Powtorz test :tak: A plamienie nie za dobrze swiadczy, jesli na tescie znowu wyjda dwie kreski, to migiem do lekarza po cos na podtrzymanie ciazy...
 
Witam:D Czy ktoś mi może pomóc? A mianowicie okres powinnam dostać 8 lutego a pojawił się 18 lutego i był tylko 3 dniowy i mniej obfity niż zwykle ( wcześniej mój okres trwał 7-8 dni). Robiłam test ciążowy przed miesiączką i wyszła jedna kreska (druga prawie niewidoczna). Przed tym spóźnionym okresem miałam straszne upławy zawsze białe ze dwa razy tylko lekko brązowawe. Pozatym bardzo dziwnie się czuję, piersi mam powiększone, przytyłam choć teraz już mi waga spada i do tego jeszcze bóle głowy. Dodam jeszcze że z mężem staramy się o dzidziusia od 1,5 i obawiam się, że może troche uroiłam sobie tą ciąże. Proszę o pomoc :crazy:
rób betę lub wizyta u ginka koniecznie-ale może to być ciąża
 
Dzięki dziewczyny za szybką odpowiedz :-) naprawdę muszę to sprawdzić i to szybko. Mam nadzieję, że to dzidziuś będzie tak bardzo na niego czekamy:-)

Gratuluję Ci zajścia w ciąże:D Życzę dużo zdrówka dla mamusi i maleństwa.
A co do bólu głowy to naprawde są nieznośne mimo iż wcześniej chodzę spać to też się budzę z bólem który w ciągu dnia się nasila. Ale żadnych leków nie biorę tak na wszelki wypadek coby nie zaszkodzić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gratuluję Ci zajścia w ciąże:D Życzę dużo zdrówka dla mamusi i maleństwa.
A co do bólu głowy to naprawde są nieznośne mimo iż wcześniej chodzę spać to też się budzę z bólem który w ciągu dnia się nasila. Ale żadnych leków nie biorę tak na wszelki wypadek coby nie zaszkodzić.
Dziękuję za gratulację, myślę że ja też mogę Ci pogratulować bo dla mnie Twoje objawy są jednoznaczne :-) Ból głowy strasznie mi przeszkadza, ale dzisiaj siostra mi powiedziała że najlepszy lek na ból głowy podczas ciąży jest kawa z wyciśniętą cytryną - smak nie jest rewelacyjny ale podobno pomaga. Nastepnym razem to wypróbuje. A jeżeli chodzi o leki to lekarz pozwolił mi brać APAP ale na prawde jak ból będzie nie do wytrzymania i maksymalnie 3 tabletki na dobę. Jak wrócisz od lekarza gosiaczkkkku to daj znać, będę trzymała kciuki. My we wtorek jedziemy na USG posłuchać serduszka :-)
 
dziękuję za gratulację, myślę że ja też mogę ci pogratulować bo dla mnie twoje objawy są jednoznaczne :-) ból głowy strasznie mi przeszkadza, ale dzisiaj siostra mi powiedziała że najlepszy lek na ból głowy podczas ciąży jest kawa z wyciśniętą cytryną - smak nie jest rewelacyjny ale podobno pomaga. Nastepnym razem to wypróbuje. A jeżeli chodzi o leki to lekarz pozwolił mi brać apap ale na prawde jak ból będzie nie do wytrzymania i maksymalnie 3 tabletki na dobę. Jak wrócisz od lekarza gosiaczkkkku to daj znać, będę trzymała kciuki. My we wtorek jedziemy na usg posłuchać serduszka :-)
duże gratulacje:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d
 
zajaczka a jakos ja tez za czesto nie wchodze...........hsg juz zrobili jest okej.....problem z toczniem.....wyniki trombofili mam do odebrania (az sie boje)....i 1 marca jade znowu,beda pobierac komorki z endometrium,albo cale endometrium.........no i mam skierownie do endykronologa..........to tyle.....a tak to zaczeło mi juz brakowac sił na wszystko........

Dzeni ja jesnak nadal zaciskam kciuki i za Lolitke tez :)

Kurcze dziewczynki, ale przykro widziec, ze ten watek nie jest juz na samej gorze listy :baffled: szkoda, ze zaczyna przymierac :szok:

Olu kurtka jak ten czas leci juz 34 tc :) szok normalnie - i szkoda, ze własnie wątek umiera :(
 
A co z gosiaczkiem?? Czyzby juz gdzies na ciężarówkach buszowała i nic się nie pochwaliła??:confused:
Daj znać gosiaczkkkku co tam?
 
Od 3 miesięcy staramy się z mężem o dziecko... za pierwszym razem wpadłam w jakiś dziwny obłęd kiedy przyszedł okres płakałam jak opętana i postanowiłam sobie odpuścić ( nie przejmować się tak tym wszystkim) Cykle miałam regularnie ... 31 dni. Powinnam dostać okres 2 marca... i nic. Zrobiłam test , raczej z nastawieniem że to nie ciąża i wyszedł negatywny. Postanowiłam poczekać jeszcze tydzień i w razie gdyby sytuacja sie nie zmieniła powtórzyć test. Od 2 tygodni częstotliwość moich wizyt w ubikacji zwiększyła się o 200 % mam straszne parcie na pęcherz... w dodatku już ok godziny 18 zamykają mi się oczy i przez całe popołudnia ziewam jak opętana. W dniu kiedy spodziewałam się okresu i w 2 następne dni odczuwałam silne bóle jak przy miesiączce ale krwawienie nie wystąpiło... jeszcze troche pobolewa mnie brzuch spodem ale już nie jest tak dokuczliwy... nie wiem co o tym wszystkim myśleć... jutro już 8 marca, a ja nadal nie mam okresu. Bardzo chciałabym żeby to była ciąża ale testy wychodzą negatywne... NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA O CO CHODZI. POMÓŻCIE!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Od 3 miesięcy staramy się z mężem o dziecko... za pierwszym razem wpadłam w jakiś dziwny obłęd kiedy przyszedł okres płakałam jak opętana i postanowiłam sobie odpuścić ( nie przejmować się tak tym wszystkim) Cykle miałam regularnie ... 31 dni. Powinnam dostać okres 2 marca... i nic. Zrobiłam test , raczej z nastawieniem że to nie ciąża i wyszedł negatywny. Postanowiłam poczekać jeszcze tydzień i w razie gdyby sytuacja sie nie zmieniła powtórzyć test. Od 2 tygodni częstotliwość moich wizyt w ubikacji zwiększyła się o 200 % mam straszne parcie na pęcherz... w dodatku już ok godziny 18 zamykają mi się oczy i przez całe popołudnia ziewam jak opętana. W dniu kiedy spodziewałam się okresu i w 2 następne dni odczuwałam silne bóle jak przy miesiączce ale krwawienie nie wystąpiło... jeszcze troche pobolewa mnie brzuch spodem ale już nie są tak dokuczliwe... nie wiem co o tym wszystkim myśleć... jutro już 8 marca, a ja nadal nie mam okresu. Bardzo chciałabym żeby to była ciąża ale testy wychodzą negatywne... NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA O CO CHODZI. POMÓŻCIE!
Idz zrobic badanie z krwi beta HCG. Ono nie pozostawia zadnych watpliwosci! Powodzenia!!!
 
Do góry