reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
U mnie też wyszło kilka negatywnych testów. Ale sprawdź czy po 5 minutach na teście nie wystąpi malutka, bledziutka druga kreseczka. U mnie za 3 razem wyszła :) Test pozytywny wyszedł tydzień po negatywnym. POWODZENIA!!
 
ja poczulam ze jestem w ciazy wlasnie po tym ze czulam jakby niedlugo mial sie zaczac okres a jednak go nie bylo. sprawdz czy bola Cie piersi ( moj sposob- sprobuj polezec plasko na brzuchu, jesli nie da rady to mozliwe ze to ciaza) po drugie przypomnij sobie czy jakies 7-10 dni po owulacji nie mialas bialaych plamek na majteczkach.:)
 
Od 3 miesięcy staramy się z mężem o dziecko... za pierwszym razem wpadłam w jakiś dziwny obłęd kiedy przyszedł okres płakałam jak opętana i postanowiłam sobie odpuścić ( nie przejmować się tak tym wszystkim) Cykle miałam regularnie ... 31 dni. Powinnam dostać okres 2 marca... i nic. Zrobiłam test , raczej z nastawieniem że to nie ciąża i wyszedł negatywny. Postanowiłam poczekać jeszcze tydzień i w razie gdyby sytuacja sie nie zmieniła powtórzyć test. Od 2 tygodni częstotliwość moich wizyt w ubikacji zwiększyła się o 200 % mam straszne parcie na pęcherz... w dodatku już ok godziny 18 zamykają mi się oczy i przez całe popołudnia ziewam jak opętana. W dniu kiedy spodziewałam się okresu i w 2 następne dni odczuwałam silne bóle jak przy miesiączce ale krwawienie nie wystąpiło... jeszcze troche pobolewa mnie brzuch spodem ale już nie jest tak dokuczliwy... nie wiem co o tym wszystkim myśleć... jutro już 8 marca, a ja nadal nie mam okresu. Bardzo chciałabym żeby to była ciąża ale testy wychodzą negatywne... NIE MAM ZIELONEGO POJĘCIA O CO CHODZI. POMÓŻCIE!

Tak jak CI radzą dziewczyny zrób badanie z krwi...chyba że zrób jeszcze jeden test i jak znowu będzie negatywny to leć na betkę. Trzymam kciuki za fasolkę &&&
 
ja poczulam ze jestem w ciazy wlasnie po tym ze czulam jakby niedlugo mial sie zaczac okres a jednak go nie bylo. sprawdz czy bola Cie piersi ( moj sposob- sprobuj polezec plasko na brzuchu, jesli nie da rady to mozliwe ze to ciaza) po drugie przypomnij sobie czy jakies 7-10 dni po owulacji nie mialas bialaych plamek na majteczkach.:)

Co do piersi to niestety nie zawsze tak jest, że gdy bolą to jest ciąża. Chociaż ja akurat też miałam bolesność piersi, ale przed miesiączkami również... tylko że kiedy zaszłam w ciążę to bolało jakoś tak inaczej :-) Ale to zależy od kobiety, niektóre piersi bolą a inne wcale. Więc nie ma reguły.

Idz zrobic badanie z krwi beta HCG. Ono nie pozostawia zadnych watpliwosci! Powodzenia!!!

Też bym sugerowała iść na betkę i wszystko będzie jasne.

Jestem za! test z moczu moze nie wychodzic na samym poczatku :) także trzymam kciuki ;)

Testy z moczu też mnie na początku zawiodły dlatego sugeruję zrobić test w późniejszym terminie, a najlepiej jednak beta HCG.

No i oczywiście trzymam kciuki za Ciebie chcacazabardzo :-) Daj znać jak już będziesz cos wiedziała.
 
postanowiłam poczekać do końca tego tygodnia. Jeżeli @ nadal sie nie pojawi zrobię test z moczu a jeśli wyjdzie negatywnie w poniedziałek pędze do lekarza. Dzięki kobitki!! :D Dam Wam znać jak tylko dowiem sie czegoś nowego :) Pozdrawiam Gorąco!
 
witam dziewczyny chciałabym się poradzić!!! Co sądzicie o tym.otóż ostatnią miesiączkę miałam 08.02 staramy się z mężem o dzidzię :)cykl mój trwa 34 dni a więc owulacja przypada między 15-17 dc w 24 dc podczas stosunku dostałam plamień dość obfitych,które trwają jeszcze dzisiaj tylko ze dzisiaj to tylko plamienie jest słabiutkie okres powinna dostać 13.03 jak myślicie czy to może być ciąża,dodam że robiłam wczoraj test wyszedł negatywnie,nigdy wczesniej nie miałam takich plamień tydzien przed okresem :(
 
Tak wogóle to po co zakładałaś nowy wątek? który i tak zostanie pewnie usuniety.. wbij sie na wątek staraczek i tam zapytaj bo tu pewnie nikt Ci nie odpowie.
Ja na twoim miejscu zrobiłabym test krwi beta hcg i bedzie wszystko jasne. Bo albo jestes w ciazy albo to jakies zaburzenia.
Pozdrawiam!!
 
Dziewczyny @ nie ma dalej... ciężka noc za mną... Mam w zwyczaju spać na brzuchu... czułam się jakby mi ktoś pod brzuch podłożył wałek do ciasta... nie mogłam spać...do tego dzisiaj zaparcia, brzuch jak piłka wzdęty, mój mąż przyglądał mi się jakoś dziwnie dzisiaj cały dzień, marudziłam gorzej niż ma w zwyczaju moje napięcie przedmiesiączkowe :D chyba go musze przeprosić :) czekam czekam wytrwale albo na @ albo na fasolke... chociaż tak bardzo chciałabym żeby to było to drugie......... ehhh
 
reklama
Do góry