reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Zajączku, a próbowałaś CASTAGNUS?? On obniża ponoć prolaktynę. Ja go brałam całe 90 dni i nie pomógł mi wprawdzie zajść w ciążę, ale u mnie nie prolaktyna jest przeszkodą. Poczytaj o nim, może na Ciebie zadziała i przyniesie fasolkę :tak:
A ja dostałam w końcu @ i aż się do siebie roześmiałam w łazience :-D
W niedzielę zaczynam CLO, heheh... co to będzie :rolleyes2:
Opal, na razie nic nie brałam. W piatej mam wizytę u Super Ginki (na 21.00:-)) więc pewnie się dowiem wszystkiego:)
Hej laseczki.
Zajączku
Poczytaj o castangusie na pewno przez prolaktynę nie możesz zajść w ciążę jeśli jest tak wysoka.
Makaronka nim zbiła i w trzecim cyklu jej się udało.
Ja odstawiłam castangua bo u mnie to słaba ruchliwośc chłopaków a nie prolaktyna.
W tym miesiącu mam zamiar przytrzymać M 5 dni i dopiero sex jak monitoring pokaże łade jajeczko.
Mam nadzieje że wyrobię sie finansowo bo jeszcze mam dentystę w tym miesiącu i troszkę ząbków do podleczenia przed ciażą:happy2:
Makaronka mówisz, musze ją podpytac jaką ona miała prolaktyne. Co do dentysty, tez muszę przed ciążą umówić, a przecież już niewiele mi czasu zostało:D:D:D
hej dziewczynki ;-)
Ja juz sama nie wiem czy wierzyć we wróżki..... mi tez przepowiedziała w zeszłym roku jakos w pazdzierniku-listopadzie, że będę w ciąży w tym roku, ale urodze w nastepnym..... jakby sie sprawdzić mialo to już za duzo czasu nie zostało do konca roku....:dry:
Także zobaczymy,... no i dwóch synków mam ponoc miec :-) a jak się zdecyduje na trzecie to córeczke :-)
eh.. jakie to piękne by było........:sorry2:
Marzenka....Ja w swojej szkanej kuli widzę że miała rację, a nawet więcej...Karpacz jak nic:-D:-D:-D
 
reklama
Co do dentysty, tez muszę przed ciążą umówić, a przecież już niewiele mi czasu zostało:D:D:D

Marzenka....Ja w swojej szkanej kuli widzę że miała rację, a nawet więcej...Karpacz jak nic:-D:-D:-D
Jesu ja tez musze isc do dentysty :szok:

Kochana jak ta twoja kula zadziala to chyba pojade na twoja wichure żeby cie usciskac :-D:-D:-D:-D bo Karpacz juz zaklepany :-) az sie doczekac nie moge :cool2:


a co tu tak pusciutko babolki??
 
Uuuuuu jak malusieńko naskrobane :eek:

Witajcie moje piękne :-D

Ja Wam mogę jeszcze powiedzieć, że ten cały CASTAGNUS chociaż nie zaszłam z nim w ciążę to poprawił mi się śluz i mam normalną @. Bo wiecie co, ja to miałam taką dziwną tą @, bo wyglądała zawsze bardziej jak plamienie - wystarczała wkładka higieniczna :zawstydzona/y:

A teraz mam @ jak się patrzy, normalne krwawienie :-p
 
Hejka długo sie nie odzywałam,u mnie po staremu,chociaz dzisiaj zauwazyłam u mnie plamki,ale wszystko jest ok byłam u lekarza zapisał mi tabletki i powiedział ze bede miała SYNKA!!!!!!!!!!!Mam duzo lezec.Buziaczki
 
czesc dziewczynki

Madzia to super :))

u mnie niestety jeszcze nie nadeszła @ a dzisiaj 32 dc i 12 po odstawieniu luteiny juz sama nie wiem co sie dzieje jak nie dostane do wtorku to mam wizyte i ginki zamówioną:wściekła/y:

Dziewczyny a czy ten castangus wpływa tez na endo??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
opal to dobrze ze ci sie @ poprawila..... ja tez mam zawsze dziwną, w sumie tylko jeden dzien mam normalnego krwawienia a tak to plamienie......:sorry:
madzia gratulacje synusia!!!!!!!!!!!!
pajko mam nadzieje ze dostaniesz @ zanim do gina pojdziesz..... kurcze jakie to wszystko pokrecone.......

a ja wlasnie z fitnesu wrocilam i jestem mega zmeczona.......:dry:
 
Hej laseczki.
Zajączku
Poczytaj o castangusie na pewno przez prolaktynę nie możesz zajść w ciążę jeśli jest tak wysoka.
Makaronka nim zbiła i w trzecim cyklu jej się udało.
Opalku
Ja odstawiłam castangua bo u mnie to słaba ruchliwośc chłopaków a nie prolaktyna.
W tym miesiącu mam zamiar przytrzymać M 5 dni i dopiero sex jak monitoring pokaże łade jajeczko.
Mam nadzieje że wyrobię sie finansowo bo jeszcze mam dentystę w tym miesiącu i troszkę ząbków do podleczenia przed ciażą:happy2:


Nie wiem jak u Was, ale u nas było tak, ze im dłuższa przeprwa pomiedzy badaniami a przytulankiem tym gorsze wyniki wychodziły i lekarz powiedział, ze mozliwe ze jest chłopakow zbyt duzo i trza sie kocgac czesciej :-)
 

Madzia
Gratuluje synka.
Imię już wybraliście?
Odpoczywaj dużo.
Pajka
Na endo raczej nie wpływa castangus.
Czytałam o nim sporo i nigdy na ten temat nic nie było.
Opal
Ja biorę od początku tego cyklu wiesiołek Oeparol 3 razy dziennie 1 tabletkę.
I już zauważylam że mam więcej śluzu a podobno w czasie owulki ma go być dużo więcej.zobaczymy.:happy2:
 
reklama
Witajcie Kochane przedewszystkim Madziu mega gratulacje, leż dużo jak zalecił lekarz niech syncio wypoczywa;-);-);-)
Karolciu.De ja też biorę ten wiesiołek na poprawienie jakości śluzu nie powiem bo troszkę działą ale ja biorę po 1 tabletce od 1-10dnia cyklu, a ty aż 3tabletki dziennie czy to jakiś doktorek Ci tak zalecił ?Bo ciekawa jestem ;-);-)
Lolitko gdzie ty się podziewasz????????????
Pozdrawiam was dziewczątka . miłego jutrzejszego dnia :tak:
 
Do góry