reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..



Aga
Jeśli chodzi o wiesiołek to tak wyczytałam na boćku.Niektóre dziewczyny biorą nawet 4 tabl dziennie do owulacji.Ja będę brała do 13 dc.
Ja biorę oeparol myślę że jedna kapsułka to trochę mało aby była znaczna różnica w tym śluzie.Dziewczyny pisały że ciągnął im się w czasie owulki na kilka centymetrów:-D Zobaczymy jak to u mnie będzie.
Lolitka
Właśnie gdzie ty się podziewasz?
Wyłazić z krzaków i choć słóweczko napisać że wsio dobrze u ciebie.:happy2:
 
reklama
Witajcie babeczki.
Jesu ja tez musze isc do dentysty :szok:
Kochana jak ta twoja kula zadziala to chyba pojade na twoja wichure żeby cie usciskac :-D:-D:-D:-D bo Karpacz juz zaklepany :-) az sie doczekac nie moge :cool2:
No to się widzimy niedługo Marzenko:-) Tylko się nie napijemy żadnych procentów już:-)
Ja Wam mogę jeszcze powiedzieć, że ten cały CASTAGNUS chociaż nie zaszłam z nim w ciążę to poprawił mi się śluz i mam normalną @. Bo wiecie co, ja to miałam taką dziwną tą @, bo wyglądała zawsze bardziej jak plamienie - wystarczała wkładka higieniczna :zawstydzona/y:
A teraz mam @ jak się patrzy, normalne krwawienie :-p
Opal, to w takim razie super:-) Jeśli są zmniany, na lepsze of course to tylko się cieszyć. :-)
Jaki Ty miałaś wynik prolaktyny przed braniem tabsów??
Hejka długo sie nie odzywałam,u mnie po staremu,chociaz dzisiaj zauwazyłam u mnie plamki,ale wszystko jest ok byłam u lekarza zapisał mi tabletki i powiedział ze bede miała SYNKA!!!!!!!!!!!Mam duzo lezec.Buziaczki
To to super mega Gratuluję synka Madziu:-)
Nie wiem jak u Was, ale u nas było tak, ze im dłuższa przeprwa pomiedzy badaniami a przytulankiem tym gorsze wyniki wychodziły i lekarz powiedział, ze mozliwe ze jest chłopakow zbyt duzo i trza sie kocgac czesciej :-)
Skoro lekarz zaleca to trzeba tak właśnie robić!!!!:-D:-D

Aga
Jeśli chodzi o wiesiołek to tak wyczytałam na boćku.Niektóre dziewczyny biorą nawet 4 tabl dziennie do owulacji.Ja będę brała do 13 dc.
Ja biorę oeparol myślę że jedna kapsułka to trochę mało aby była znaczna różnica w tym śluzie.Dziewczyny pisały że ciągnął im się w czasie owulki na kilka centymetrów:-D Zobaczymy jak to u mnie będzie.
Jeśli chodzi o wiesiołek to ja nie miałam rezultatów od razu w pierwszym cyklu. dlatego trzeba byc cierpliwym. Oprócz wiesiołka piłam też len z żurawinką i to można robic przez cały cykl.
 
Hejka.Jaka dzisiaj okropna pogoda,az na dwór by sie nie chciało wyjsc.Ja na szczescie dzis nigdzie nie ide,bo trzeba duzo odpoczywac.Spałam do 10tej,bo w nocy ciągle siusiu i o 6tej pobudka tabletki trzeba było wziąsc.Tak imie juz wybralismy,Bartus,dzisiaj mocniejsze kopniaczki juz czułam,az sie brzuszek trząsł:-)
 
Gratuluję Syneczka Madziu :-D Mężuś pewnie dumny jak przysłowiowy paw :-p

Oj męzus bardzo zadowolony:tak:

Witajcie Kochane przedewszystkim Madziu mega gratulacje, leż dużo jak zalecił lekarz niech syncio wypoczywa;-);-);-)

Pozdrawiam was dziewczątka . miłego jutrzejszego dnia :tak:

Tak teraz duuzo leze i wypoczywam nigdzie sie z domu nie ruszam.

Witajcie babeczki.

To to super mega Gratuluję synka Madziu:-)

.

Dziekuje,bardzo sie ciesze:tak:
 
Hej

Jestem taka wkurzona..... że szok,pojechałam dzisiaj do gin.żeby mi zrobiła biocenozę pochwy,a ta mi wyleciała z tekstem, że ona nie ma do tego uprawnień
xx_szoking.gif
xx_placzek.gif
xx_zly.gif
to wcześniej nie mogła mi tego powiedzieć
xx_puknij.gif
nie dość że kiedyś wzięła próbkę i napisała mi że mam 1 grupę czystości, to teraz takie coś
xx_olaboga.gif
Mam przyjść w poniedziałek do innego gin.i że by mi wstawiła pieczątkę i zbadała mnie, bo niby to musi być cytolog
xx_noniewiem.gif
ja to mam szczęście
xx_placzek.gif
nie wiem czy do poniedziałku @ nie dostanę,na dodatek wzięła mi próbkę na posiew pochwy i musiałam lecieć kilka kilometrów z nią do laboratorium i wyniki we wtorek. Mając moje szczęście, będzie coś nie tak i dupa z HSG,mam już tego po dziurki w nosie
xx_zly.gif
i tej bieganiny!!! Ja się poddaję...będzie co ma być, trudno
xx_noniewiem.gif
 
nemezja ja badanie przed hsg mialam robie jakos chyba w 3 dc a w 10 juz hsg..... wiec sie nie martw jesli @ dostaniesz , bo mozesz jeszcze zdazyc z badaniem :))
Tak,tylko u mnie w szpitalu żądają biocenozy z pochwy na 2-3 dni przed @ tym tak aż się nie martwię, bardziej winikami :eek: Powiedzcie mi czy ta biocenozę pochwy, może cytolog zrobić od zaraz? bo ja niby mam iść w poniedziałek do gin.który tez ma uprawnienia jako cytolog i od zaraz ma mi zrobić biocenozę z pochwy :confused: Bo ja czytałam, że dzień lub dwa czeka się z wynikami
 
reklama
Tak,tylko u mnie w szpitalu żądają biocenozy z pochwy na 2-3 dni przed @ tym tak aż się nie martwię, bardziej winikami :eek: Powiedzcie mi czy ta biocenozę pochwy, może cytolog zrobić od zaraz? bo ja niby mam iść w poniedziałek do gin.który tez ma uprawnienia jako cytolog i od zaraz ma mi zrobić biocenozę z pochwy :confused: Bo ja czytałam, że dzień lub dwa czeka się z wynikami
wiesz co przyznaje sie nie ze nie wiem co to jest ta biocenoza....:confused:
ja mialam robiony wymaz z szyjki macicy na paciorkowca, tylko tego wymagali w szpitalu, moj gin mi pobral wymaz kazal go zaniesc do laboratorium i czekalam chyba 3 dni na wynik.......
 
Do góry