reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witajcie Robaczki ;-)
Zajączku jak to miło żeś znów aktywna :tak: A jak się u Ciebie sprawy mają?? Jakieś wspomaganie stosujesz??
A nie macie Dziewczyny jakiś wieści o Hance?? Ona chyba miała inseminacje jakiś czas temu, he??
 
reklama
Black_Opal - Hanulka ma juniora z bijącym serdusiem w brzuszku

Ale SUPERRRRRRR :-D
Hanka, (jeśli zaglądasz tu czasem z krzaczorów) GRATULACJE :-D

I to się udało dzięki inseminacji??? Pytam, bo się zastanawiam, czy jak się nie uda przy CLO to iść na inseminację czy lepiej ją pominąć i rozpoczynać in vitro ???
 
Hejka Dziewczynki noi kiszka męzusia dopadło przeziębienie totalne i raczej jutro nie pojedzie zrobić tego badania , bo musi się chociaż troszkę podkurować mam nadzieję że może w piątek a jak nie to w poniedziałek pojedzie je zrobić. A ja już czuję ciężki czas przedemną koleżanka chyba jest w ciązy(okaże się za tydzień czy napewno)a to dopiero pierwszy miesiąc ich staranek i tak odrazu niby fajnie ale coś kuje mnie w serduszku :-:)-:)-(
Pajeczko kuruj się ,pij ciepłą herbatkę z cytrynką wygrzewaj sie w łóżeczku itp
Buziolki dziewczynki
 
Siemacie Robaczki:-)
gosia:);4424317 a u mnie chyba doopa w tym miesiacu rowniez... bylam podgladnac czy pecherzyk pekl i qrwa pekl ale chyba za malo skakalam bo nie wydalil komorki jajowej i malpa taj jeszcze siedzi - mam nie brac duphastonu bo wtedy ja zahamuje a moze sie zdarzyc ze ja jeszcze wydali ale raczej sie cofnie... to juz czuje ze nastepna ciaze moge rozpatrywac dopiero kolo wakacji - zgodnie z wrozka;-);-):wściekła/y::wściekła/y:[/QUOTE pisze:
Gosiaczek, a czemu dopiero koło wakacji?!?!?!?
hej dziewczynki
ja jestem chora:( a @ nie ma tescior negat - ale tego akurat sie spodziewałam więc nie wiem iestety kkiedy @ przylezie. Tempka dzisiaj 37,3, ale mysle, ze to z powodu tego, ze chora jestem
Pajkaa, Slońce nie mart wię na zapas, ile to dziewczyn miało negatywne testy a później...:-)
Witajcie Robaczki ;-)
Zajączku jak to miło żeś znów aktywna :tak: A jak się u Ciebie sprawy mają?? Jakieś wspomaganie stosujesz??
Hej Opal:-):-) U mnie na razie lipa jak się patrzy. Czekam na @, cycochy bolą więc idzie wielkimi krokami. A że odebrałam wyniki prolaktyny które są baaardzo do kitu to nie licze na to ze się udało. W piątek mam wizytę u ginki. Zobaczymy co powie... CO do wspomagaczy to na razie luteina w drugim cyklu ale na razie bez skutecznie

Tak, udalo jej sie dzieki inseminacji :tak:Chyba za 3 razem (ale glowy nie dam)
.
Za trzecim:-):-)
CZeść Oleńko, jak się czujesz??
 
Ja się zastanawiam juz jakiś czas nad wróżką....ale sie boje po prostu....
Wierzysz w to co Ci powiedziała, czy raczej jako zabawę traktujesz takie wróżenie??
 
CZeść Oleńko, jak się czujesz??

Hej zajaczku :-D dobrze sie czuje, jak przestalam brac witaminki to mi mdlosci przeszly :eek: zaczynam coraz wiecej jesc (ale na razie i tak tylko 1kg na plusie) :-D rozgladam sie za jakas praca...


Ja się zastanawiam juz jakiś czas nad wróżką....ale sie boje po prostu....
Wierzysz w to co Ci powiedziała, czy raczej jako zabawę traktujesz takie wróżenie??

Ja tak nie do konca wierze, ze wrozka przepowiada przyszlosc - raczej wierze w moc sugestii kobiety, ktora u takiej wrozki szuka porady
:-p
 
reklama
Cześć dziewczyny:-) Weszłam tu ponieważ staramy się z mężem o dzidziusia ale niestety od roku nic sie nie dzieję. Myślę, że to może być moja wina... ponieważ mam problem z tarczycą, a mój mąż ma już syna więc to raczej nie jego problem. Myślę też żeby pójść do kliniki INVICTA w Gdańsku czy któraś z was może tam była?? :-)
Dajcie znać będę wdzięczna!

Buziaczki :)
 
Do góry