reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Witam się!

ja zaraz obiadem wcinam i zmykam na aerobic - u mnie na razie cisza tempka 37 i @ brak a tak mnie to wkurza - to 9 dzien od odstawienia luteiny - zawsze miałam po odstawieniu lutki po 5 dniach @ w jednym cyklu 8 dni (ale to był bezowulacyjny i nie jadłam jej systematycznie) a tu konczy sie 9 dzien i nic!:wściekła/y: jestem zła bo nie moge lekow zacząć:wściekła/y:

Lolitko przykro mi :-(

Gosiu oj ja to bym się swojemu na pewno nie dała pokłóć :-D oj chocby to była ostatnia osoba na swiecie to wolałabym sama w mięśnia walnąć ten zastrzyk:szok:
 
Hejka wszystkie staraczki ostatnio nie miałam czasu tu zajrzeć i czegokolwiek napisać miąłam nawał zajęć które już nie mogły czekać. O fasolce staram sie myśleć mniej i czekac w spokoju na wyniki, może to głupie ale pomimo tych naszych ciągłych niepowodzeń i w zasadzie faktu że wiemy że coś musi być nie tak skoro się nie udaje w dni płodne staraliśmy sie ztworzyć potomka. Czekam na wyniki hormonów, mężuś jak będzie szedł robić w tym tygodniu posiew to odbierze i jak będzie jego wynik to umówimy się na kolejną wizytę może to da nam jakąś wiedzę o tym dlaczego ciągle nie.
Wkurzona jestem na mojego byłego lekarza :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:że nie przebadal nas dokłądnie

Kochana rzadko który jest solidnym lekarzem, zeby tak od razu powiedziec co i jak! także bez stresu :)
 
Witam się!

ja zaraz obiadem wcinam i zmykam na aerobic - u mnie na razie cisza tempka 37 i @ brak a tak mnie to wkurza - to 9 dzien od odstawienia luteiny - zawsze miałam po odstawieniu lutki po 5 dniach @ w jednym cyklu 8 dni (ale to był bezowulacyjny i nie jadłam jej systematycznie) a tu konczy sie 9 dzien i nic!:wściekła/y: jestem zła bo nie moge lekow zacząć:wściekła/y:

Lolitko przykro mi :-(

Gosiu oj ja to bym się swojemu na pewno nie dała pokłóć :-D oj chocby to była ostatnia osoba na swiecie to wolałabym sama w mięśnia walnąć ten zastrzyk:szok:
Późno masz @ po Luteinie,albo ja za wcześnie,ja przeważnie na drugi dzień dostaję @ lub góra dwa dni,:eek: teraz biorę do piątku i mam nadzieję że nie dostane w trakcie brania, to chyba nie możliwe jak myślicie?w piatek do gin.na biocenozę i jak tylko @ będzie zapisuje sie na HSG
 
Ostatnia edycja:
a ja ruszam od stycznia znowu... dzwonilam do szpitala i moge zaczac stymulke/wyciszanie (nie wiem jaki bedzie protokol) od stycznia....
Kochana Lolitko tjestem z toba trzymam Kciuki napewno nam się w końcu uda musi:tak::tak::tak:Ja czekam na wyniki hormonków i mężusia które będzie robił w środę i mam nadzieję to choć odrobinę wyjaśni.
Trzymajcie się dziewczynki buziole wieczorne
 
Lolitko i jak dzwonilas po te wyniki???? i @ nadal nie ma?? ....a więc lada moment i nastepna próba ta musi sie już udać! :)))

Aga też trzymam kciuki za wyniki :)
 
Dzien doberek ;-)
Lolitko to super, ze juz na styczen załatwilas wyciszanie:tak: tym razem sie uda napewno, wierze w to mocno!:tak:
Aga za ciebie tez mocno trzymam kciuki ;-)
Eve :*

Pajko jak tam u ciebie?? @ przylazła????;-)
U mnie dzis cichaczem z ranca mnie zaatakowala......:dry:
Brzuch mnie boli, ciekawe jak ja dzis na fitness pojde :dry:
 
Cześć Laseczki:)
W końcu sie podłączyłam do świata bo mamy awarię prądu w pracy i ciągniemy od sąsiada:D
Cos nowego sie wydarzyło od wczoraj??
Ja odebrałam dzisiaj wyniki prolaktyny i szczerze powiedziawszy jestem mocno zaniepokojona.
Moze któraś mi pomoże bo na wynikach były normy dla kobiety w ciąży...
Robione w 17 dc.
prl - 349,20 mlU/l
Prl (po jednej godzinie po tabletce MTC) - 6412 mlU/l
....
Buziaki dla wszystkich:)
 
reklama
witam was kochane:-)
Hm..ciagle mi cos jest,teraz przeziebiona jestem,leze w lozku:-(((Pewnie ciaza oslabia moj organizm .
Ale moja coreczka ma sie dobrze w brzuszku,robi fikoleczki :-)
 
Do góry