reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
U mnie niestety bez zman:(:( Nadal staramy się o dzidzie ale bez owocnie jak na razie:(
Ale trzeba mieć nadzieję, prawda??? Ty jesteś tego najlepszym przykładem:):):)
 
U mnie niestety bez zman:(:( Nadal staramy się o dzidzie ale bez owocnie jak na razie:(
Ale trzeba mieć nadzieję, prawda??? Ty jesteś tego najlepszym przykładem:):):)

wlasnie kochana..11 miesiecy walczylismy jak nie wiem czy wiesz ze 3 tyg od zaczecia hormonow na sztuczne zapladnienie zaszlam w ciaze...to byl szok i cud:-)
tak wiec polecam nie myslec o tym i przyjdzie w tym momencie ze nawet sie nie spodziejesz!!!!Powodzenia!!!
 
a ja ruszam od stycznia znowu... dzwonilam do szpitala i moge zaczac stymulke/wyciszanie (nie wiem jaki bedzie protokol) od stycznia....
no i ja tez trzymam kciuki - oby w styczniu sie udalo...
hej babo - pamietam jak dzis jak sie okazalo ze jestes w ciazy...
hej zajec jeszcze raz...
i reszta dzewczynek...:-):-):-)
a u mnie chyba doopa w tym miesiacu rowniez... bylam podgladnac czy pecherzyk pekl i qrwa pekl ale chyba za malo skakalam bo nie wydalil komorki jajowej i malpa taj jeszcze siedzi - mam nie brac duphastonu bo wtedy ja zahamuje a moze sie zdarzyc ze ja jeszcze wydali ale raczej sie cofnie... to juz czuje ze nastepna ciaze moge rozpatrywac dopiero kolo wakacji - zgodnie z wrozka;-);-):wściekła/y::wściekła/y:
 
pregnyl zrobil dobrze bo pekl pecherzyk ale jajo nie wyszlo - tak sie dzieje ze pecherzyk sie cofa... nie wiem co o tym myslec i czy gin mial racje ze jeszcze na dniach moze sie uwolnic...
pewnie lolitka cos skomentuje...
 
hej dziewczynki
ja jestem chora:( a @ nie ma tescior negat - ale tego akurat sie spodziewałam więc nie wiem iestety kkiedy @ przylezie. Tempka dzisiaj 37,3, ale mysle, ze to z powodu tego, ze chora jestem
 
reklama
Do góry