reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

To dziwne bo te tabletki powinny łagodzić te objawy.
Też mam większy apetyt od jakiegoś tygodnia podjadam więcej.
Dzisiaj zrobiłam sobie drzemkę po pracy i obudziłam się głodna jak wilk:szok:
A w nocy wcinałam wafelki:-D
Cera ładna żadnych wyprysków nie mam.
Napisz rano jaki wynik testu,trzymam bardzooo mocno kciuki.
 
reklama
Heheh, co kobieta to inna! Ja się stresuję tym jutrzejszym testem. Jak wyjdzie pozytyw to oczywiście będę się cieszyć, ale jak wyjdzie negatyw a ja nie będę miała @ to będę się zastanawiać co jest grane i czy na pewno wziąć antybiotyk bo może jednak itd... :wściekła/y: I tak sobie myślę że jak wyjdzie negatyw to jeszcze dla świętego spokoju zrobię betę. Po 15 wynik i jak się potwierdzi negatyw to dopiero wezmę antybiotyk.
 
A apropo wyprysków to ja w drugim cyklu miałam buźkę jak niemowlak, a w tym to już się borykałam z pryszczolami prawie przez cały cykl :-( Jak to jednak te hormony wariują :eek:
 
Heheh, co kobieta to inna! Ja się stresuję tym jutrzejszym testem. Jak wyjdzie pozytyw to oczywiście będę się cieszyć, ale jak wyjdzie negatyw a ja nie będę miała @ to będę się zastanawiać co jest grane i czy na pewno wziąć antybiotyk bo może jednak itd... :wściekła/y: I tak sobie myślę że jak wyjdzie negatyw to jeszcze dla świętego spokoju zrobię betę. Po 15 wynik i jak się potwierdzi negatyw to dopiero wezmę antybiotyk.

I jak Opal - testowałaś już?? Trzymam kciuki :-)
 
lolitko- jak tam dziś samopoczucie?

Mam nadzieję, że nadal dwupaczku czujesz się dobrze!

Ja mam dziś 23dc. - najprawdopodobniej 5dpo. i coś dziś się kiepsko poczułam z rana wstałam z okropnym bólem głowy, wymiotowałam i teraz nadal mnie mdli!
Ale to wina niskiego ciśnienia, bo ja niestety tak reaguje.
 
Hejka laski

Agniesiar - biedulko. Mam nadzieje ze nie pracujesz dzisiaj i se lezysz w lozeczku
Opal - testowalas kobito ? Dawaj newsy

U mnie bez zmian. Malo sie dzieje. Z deka mnie pobolewaja plecory, ale nieduzo. Nic wiecej...Cierpliwie czekam
 
lolitko życzę cierpliwości, bo wiem, że musi to Cię duuuużo kosztować!!!

Nadal mocno zaciskam kciukacy!!!!

Jeśli chodzi o mnie to już dobrze wypiłam kawę, ciśnienie sie wyrównało i jest ok.
 
Cześć Kobitki :-)

Testowałam i niestety jedna krecha tylko :sad: niezadowalające jest również to, że tsh cały czas nie takie jak trzeba i muszę zwiększyć dawkę leku :wściekła/y:

Dziś mam nadzieję przyjdzie @ i zaczynam nowy cykl z nową nadzieją :tak: W tym cyklu to już idę na monitoring a od następnego cyklu CLO :baffled:

A powiedzcie mi, czy jest jakiś lek przy którym lekarze mówią że ciąże mnogie występują?? Wiem, że Clomid taki jest, ale to chyba lek który się stosuje przy in vitro itp. tak?? Chodzi mi konkretnie o to czy jest lek który jest wyjątkowo skuteczny ale nie stoduje go za wiele par ze względu na ciąże mnogie??
Ja to bym chyba ze szczęścia się niepozbierała gdybym miała bliźniaki :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry