reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..



hehe... skoro owu byla w niedziele, to ja Ci sie nie dziwie, ze Cie draznila krecha w poniedzialek
;-)

Pewnie, zwłaszcza, że nie podejrzewam, że mój strzela cyborgami - wiem, ze nadzieji to w tym cyklu powinnam sie wyzbyć - ale jakieś ziarenko malutkiej nadziei chcę potrzymać pod serduszkiem.:sorry:

Jak to mówi moja mama "nigdy nie mów nigdy"!!!:happy:
 
reklama
Witam sie ;-)

ja nie chce mierzyc tempki teraz w tym cyklu a co do następnego to sie jeszcze zastanowie bo nie wiem czy chce bo sie bede niepotrzebnie napalac a tak na spokojnie :-)
 
Właśnie w środę wzięłam ostatnią dawkę 90 dniowej kuracji :tak: W tym cyklu nie czuję nic zupełnie. Jedyne co innego się ze mną dzieje to jakiś dziwny śluz mam :eek: Jest mi mokro cały czas, a śluz jest taki białawo żółty, ale nie gęsty - nie wysycha za specjalnie na bieliźnie :eek:
Jestem chyba przeziębiona i może to dlatego,. Od jutra idę na zwolnienie i muszę rano zrobić test żeby lekarz mi mógł przepisać antybiotyk jakiś. Mam w serduszku cień nadziei że może się udało, ale boję się tej myśli :-p
 
Trzymam kciuki z jutrzejszy test.
Taka biała wydzielina i uczucie mokra to dobry znak.
Jesteś już po terminie @? który to dc?
U mnie dzisiaj 22dc ale nie robię sobie żadnych nadziei.
Jedynie co to bolą mnie troszkę piersi ale nie przy dotykaniu tylko czuje takie napięcie co jakiś czas.
 
Ja w drugim cyklu z casta miałam chyba wszystkie objawy pms i to już od owulki. Piersi to mnie strasznie bolały. W tym cyklu zero jakichkolwiek oznak.

A czy przytyłaś od tych tabletek?? Ja mam 4 kg do przodu. Ale nie mogę powiedzieć, że to na 100% od castagnusa :happy:
 
reklama
Do góry