reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
hehehe


Agnies - a u mnie sa zawsze czerwone, nigdy niebiesie :)))))))))))).I czerwone sa w oparciu o tempke i sluz. Powiem ze nie wiem czemu sa czasem niebieskie - ale sie to czasem zdarza
 
hehehe


Agnies - a u mnie sa zawsze czerwone, nigdy niebiesie :)))))))))))).I czerwone sa w oparciu o tempke i sluz. Powiem ze nie wiem czemu sa czasem niebieskie - ale sie to czasem zdarza

A już myślałam, że mi powiesz -a nie mówiłam, co byś nie grzebała!

Mam nadzieję, ze się nadal czujesz świetnie tak jak wczoraj!
 
Wiesz ja też miałam takie myśli, żeby wszystko rzucić w diabły, odpuścić mierzenie temperatury, latanie do lekarza i zdać sie na los,

ale

potem sobie przypomniałam, że tak przecież próbowaliśmy przez ponad 2 lata - i też to nic nie dało.

Wiec chyba będę walczyć dalej - tak długo jak dam radę- a od temperatury jestem uzależniona:sorry:

Slicznie to napisalas, jeszcze te przerwy przed i po 'ale'.... wiem, ze to nie mialo byc zabawne, ale jakos sie usmiechnelam, bo tak 'komediowo' to ujelas
;-)

Dziewczyny pomocy!

Nie wiem co narozrabiałam na ff ale wyznacza mi owu. chyba tylko na podstawie temperatur, jak to cofnąć!

Linie są niebieskie a nie czerwone:crazy:

A nie wklepalas przypadkiem daty owu recznie?
 

Slicznie to napisalas, jeszcze te przerwy przed i po 'ale'.... wiem, ze to nie mialo byc zabawne, ale jakos sie usmiechnelam, bo tak 'komediowo' to ujelas
;-)



A nie wklepalas przypadkiem daty owu recznie?

Przyznaję się, że troszkę grzebałam, ale potem chciałam powrócić do ustawień ff i nie umiem - ale ja z tym poniedziałkiem to sie w ogóle nie zgadzam!!!

Więc to nie moje ustawienie!
 

Teraz jak wiem w jaki sposób wrócić do ustawień ff i tak ustawiała na niedzielę - bo wiem, że tak była!:sorry:

Bo mnie tak jakoś drażniła ta krecha na poniedziałek - bo wiem, że tak długo to żołnierze by nie przeżyły - a co tam jakąś malutką nadzieje trzba mieć - mimo tego co mówi mi nawet gin.!
 
reklama
Teraz jak wiem w jaki sposób wrócić do ustawień ff i tak ustawiała na niedzielę - bo wiem, że tak była!:sorry:

Bo mnie tak jakoś drażniła ta krecha na poniedziałek - bo wiem, że tak długo to żołnierze by nie przeżyły - a co tam jakąś malutką nadzieje trzba mieć - mimo tego co mówi mi nawet gin.!


hehe... skoro owu byla w niedziele, to ja Ci sie nie dziwie, ze Cie draznila krecha w poniedzialek
;-)
 
Do góry