reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Hej,ja już po wizycie- dostałam skierowanie na hsg :-) w przyszłym miesiącu pójdę,zrobiła mi na miejscu czystość pochwy,mam pierwszy stopień,endo.8,1mm i w lewym jajniku pęcherzyk 17mm,a dziś mam 13dc,to owulka chyba będzie za ok.3-dni?? Nie wiem czy dziś poprzytulać się czy zaczekać do jutra...
 
Ostatnia edycja:
Witam!
Wiec pęcherzyk pękł - niestety po ilości płynu wiadomo, że nie mogł to być sobota więc była to niedziela.
Opcje są dwie- wiecej bedzie wiadomo po badaniach i przyszłym cyklu:
- albo było przerośnięte, ale mimo to pękło
-albo progesteron do dupy
Wcześniej był w normie, ale organizm niestety sie zmienia- trzeba będzie zbadać w 25dc.
Jeśli chodzi o to czy są szanse na fasolkę z tego cyklu to powiedział cyt. "cuda sie zdarzają"
Nie pytałam o endo ani o nic innego, ale z jego miny mogę wnioskować, ze coś mu sie nie do końca podobało, ale w sumie wolę nie wiedzieć - po co i tak mam potwornego doła!
No to za jakieś 12 dni rozpocznę 11 cykl walki - i pełne 3 lata (bo tyle sie nie zabezpieczamy i liczyliśmy na wpadke) oczekiwania na cud!
Ej kochana wiesz ile rzeczy poże sie wydarzyć przez 11 dni! :tak: np jakis sprytny pływak mogł tak zaopiekować sie twoją komóreczką! :-D głowa do góry! i sie nie martw!
Przytulam:-( mamy dzisiaj taki sam dzień :-(
u mnie paru lekarzy juz powiedziało, ze pecherzyki, które są w późnjej fazie cyklu i pękają są niezdolne do zapłodnienia - jak jeden powiedział w pęcholu jest przeterminowane jajo. Dzisiaj sie pytałam mojej lekarki, czy mimo, ze mam 16 dc jest mozliwe, ze owulka bedzie a ona mi, ze zawsze jest taka szansa , ale mogło to byc około 22-25 dc a wtedy taka owulka juz teoretycznie jest bezużyteczna - niestety potwierdzają taką tezę 4 poprzednich lekarzy - nie wiem na ile o jest prawdą, ale chyba jest skoro u mnie pecherzyk pekał czasami w 29 dc ...
A Tobie w którym dc pękł??
:confused2: oj coś mi sie w tym twierdzeniu nie podoba .... widzialam juz tyle razy na 28dni wykresy z pozną owu a potem + i co to znaczy przeterminowane jajo?? przeciez my sie urodzilysmy z nimi !!! :-)
Kochana - czuje sie znakomicie. Jakby nic sie nie stalo. Boli zadnych, ani zmeczenia ani nic.....
:-):-):-):-):-) super!!!! oby tak dalej!
 
Ewciu
chodziło mu o to, ze w pewnym momencie jak pecherzyk jest juz przerosniety to owulka jest nie tego, i nie ma szans na zapłodnienie i dlategho tak to nazwał, ze przeterminowane jajo - np przy cyklu 35 dniowym jak peka pecherzyk 29-30 dnia to wiadomo, ze nic z tego nie bedzie, o to konkretnie chodziło ;-)
Co innego jak ktos ma owulke późną, ale np rozmiar pecherzyka jest odpowiedni a nie przerosniety.

Ja postanowiłam na razie nie mierzyc tempki ...
 
Ej kochana wiesz ile rzeczy poże sie wydarzyć przez 11 dni! :tak: np jakis sprytny pływak mogł tak zaopiekować sie twoją komóreczką! :-D głowa do góry! i sie nie martw!

:confused2: oj coś mi sie w tym twierdzeniu nie podoba .... widzialam juz tyle razy na 28dni wykresy z pozną owu a potem + i co to znaczy przeterminowane jajo?? przeciez my sie urodzilysmy z nimi !!! :-)

:-):-):-):-):-) super!!!! oby tak dalej!

Witaj ewuniu co u Ciebie, jaki masz dziś nastruj, mam nadzieję, że lepszy?:tak:

Ja troszkę już lepiej sie czuję, choć nie jest jeszcze całkiem dobrze - ale małymi kroczkami odzyskuję równowagę!:sorry:
 
reklama
Ewciu
chodziło mu o to, ze w pewnym momencie jak pecherzyk jest juz przerosniety to owulka jest nie tego, i nie ma szans na zapłodnienie i dlategho tak to nazwał, ze przeterminowane jajo - np przy cyklu 35 dniowym jak peka pecherzyk 29-30 dnia to wiadomo, ze nic z tego nie bedzie, o to konkretnie chodziło ;-)
Co innego jak ktos ma owulke późną, ale np rozmiar pecherzyka jest odpowiedni a nie przerosniety.

Ja postanowiłam na razie nie mierzyc tempki ...

Wiesz ja też miałam takie myśli, żeby wszystko rzucić w diabły, odpuścić mierzenie temperatury, latanie do lekarza i zdać sie na los,

ale

potem sobie przypomniałam, że tak przecież próbowaliśmy przez ponad 2 lata - i też to nic nie dało.

Wiec chyba będę walczyć dalej - tak długo jak dam radę- a od temperatury jestem uzależniona:sorry:
 
Do góry