reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hej dziewczyny - ja tez znowu staram sie od nowa bo dostalam niestety @ - w piatek rano bez wczesniejszego spadku temperatury...:eek::eek:
juz nie wiem co robic?? :confused2::confused2:
Jaka jestem wsciekla ze ten okres dostala... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a juz w czwartek wieczorem kupilam testy zeby zrobic i gooowno....teraz nie wiem co mam robic czy dzwonic do gina i zapytac sie o clo czy je brac wogole skoro jajo bylo normalnie czy jeszcze raz zobaczyc naturalsik??mam w domu 5 tabletek bo zostaly mi... moglabym wziac po 1 dziennie - moze mnie nie zabija tylko czy jest sens???
 
reklama
Kochane dziewczynki dzięki za wsparcie.
Lolitko dzięki za info o tych plamieniach , ja właśnie czytałam w necie że to 1-2dni, ale znalzałam i wypowiedz jakiejść dziewczyny że 10 dni miała jakies takie minimalne plamionka i ciąża była. Tak bym chciała zobaczyć w końcu te dwie kreseczki.
Aniu dziękuję za słowa otuchy, fajnie że jesteś, wogóle fajnie że dołaczyłąm do tego forum.
 
Wiecie co jak byłam w łazience zeby sie załatwic zauważyłam na wkładce małą plamke różową i obok niej troche mniejszą ale czerwona plamke teraz jak narazie nic niemam,przestraszyłam sie:szok:i zmartwiłam sie:-(kurcze mam nadzieje ze to nic takiego,bo ja nie chce dzidzi stracic:no:
 
lolitka200 - co u Ciebie?

gosia:) - głowa do góry. Smutno, ale jutro też jest dzień. Przytulaski:happy:

madzia84 - leżeć kobieto! Nie przemęczaj się.
 
Witam dziewczyny!

Dziś 17dc. - w czwartek był 14dc. i jajeczko w monitoringu miało 21mm (wedle przewidywań gin. owulacja miała nastąpić w piątek lub sobotę) Temperatura do dziś ładnie rosła i już myślałam, że jajo pękło i mamy spokój. Dziś temperatura mi znów spadła i ja już nic z tego nie rozumiem.

Do czwartku jajo rosło 2mm na dobę. Czy to możliwe by zwolniło swój przyrost i jeszcze nie pękło? (bo gdyby nadal rosło tak jak do tej pory to dziś by miało 27mm- a takie duże to one nie rosną -już powinno pęknąć)

Jeżeli chodzi o śluz to wygląda na zupełnie nie płodny, jest kleisty i raczej biały.

Nic z tego nie rozumiem -POMÓŻCIE!!!

Czy uważacie, ze dziś powinniśmy sie poprzytulać!!!
 
reklama
Kochana

Nie boj nic....Wsio bedzie dobrze....
Na moje oko - owu byla w piatek i dzisiaj masz jednorazowy, nic nieznaczacy spadek.

Zrob cos dla mni prosze... Wejdz na ten swoj wykres i wpisz tempke 37.00 w nastapnych 3 dniach do wtorku wlacznie. Zobacz cos Ci wykres pokaze bo mi sie wydaje ze powinien Ci pokazac piatek....Pozniej tempkie wykasuj

Niunia - dzieki. Czuje sie srednio. Nadal mam plamienia, nawet dzisiaj...Brzuch mnie tez zaczal dziwnie bolec. Jestem pesymistka i zaczyna mi to smierdzic lekka hiperstymulacja. No ale zobaczymy. Jutro transfer i lekarz zobaczy czy mam plyny w brzuchu
 
Ostatnia edycja:
Do góry