reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Hej dziewuczki:-)
ja mam doła dwa dni temu dowiedziałam sie , ze kumpela jest w ciazy udało im sie za pierwszym razem. Ciesze sie z ich szczescia, ale zdołowało mnie to dlaczego my tez nie mozemy sie juz cieszyc:-:)-(wczoraj sie tak popłakałam, ze moj M nie umiał mnie uspokoic tylko przytulał:-(
 
Kochana

Nie boj nic....Wsio bedzie dobrze....
Na moje oko - owu byla w piatek i dzisiaj masz jednorazowy, nic nieznaczacy spadek.

Zrob cos dla mni prosze... Wejdz na ten swoj wykres i wpisz tempke 37.00 w nastapnych 3 dniach do wtorku wlacznie. Zobacz cos Ci wykres pokaze bo mi sie wydaje ze powinien Ci pokazac piatek....Pozniej tempkie wykasuj

Niunia - dzieki. Czuje sie srednio. Nadal mam plamienia, nawet dzisiaj...Brzuch mnie tez zaczal dziwnie bolec. Jestem pesymistka i zaczyna mi to smierdzic lekka hiperstymulacja. No ale zobaczymy. Jutro transfer i lekarz zobaczy czy mam plyny w brzuchu

Lolitko - trzymam kciuki za transfer, no i mam nadzieję, że twój pesymizm troszkę odpuści!!!

Postaraj sie troszkę optymizmu złapać!

Przesyłam mnustwo pozytywnych fluidków i z całego serducha wspieram!!!
 
Hej dziewuczki:-)
ja mam doła dwa dni temu dowiedziałam sie , ze kumpela jest w ciazy udało im sie za pierwszym razem. Ciesze sie z ich szczescia, ale zdołowało mnie to dlaczego my tez nie mozemy sie juz cieszyc:-:)-(wczoraj sie tak popłakałam, ze moj M nie umiał mnie uspokoic tylko przytulał:-(

Wiem co czujesz!!!

Mnie też te pytania gnębią, cieszę sie szczęściem innych, ale na watku starania by zostać mamą 2010 co chwile wchodzi jakaś nowa i po pierwszej lub 2 próbach zaskakuje.

Nie ukrywam że to boli - cieszę sie że nie muszą sie martwić, ale dlaczego ja ciagle muszę czekać!

Najpierw walka o pierwsze dziecko, a teraz o drugie i jak na razie ciagle nic!

Przytulam- 3maj się!
 
Hejka dziewczynki niestety:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: test nie pokazał 2kreseczek, jestem wściekła ,zdołowana ,obojętna na cały świat,:-:)-:)-:)-:)-(nie wiem skąd brać siły na kolejne próby.:-:)-:)-:)-(
Lolitko trzymam kciuki za ywój transferek, wierzę że Ci się uda.
Życzę wszystkim udanej niedzieli
 
Agniesia - wiec stawiam ze ff klamie w tym prypadku. Szanse na to ze pecherzyk dopiero teraz peka sa bardzo male. Serduszkujcie dzis tak na wszelki wypadek, ale owu raczej juz byla. Gdyby mial dzisiaj pekac pecherzyk bo bylby przerosniety...a skoro Ty nie masz problemu w tym kierunku - to tylko teraz wyczekiwac fasolki z wczesniejszego serduszkoania

Aga - przytulam bardzo mocno. :-( Dzisiaj sie smutkujemy ale jutro sie podnosimy, nowy cykl zaczynamy i walczymy no !
 
reklama
Do góry