reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hejka dziewczynki niestety:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: test nie pokazał 2kreseczek, jestem wściekła ,zdołowana ,obojętna na cały świat,:-:)-:)-:)-:)-(nie wiem skąd brać siły na kolejne próby.:-:)-:)-:)-(
Lolitko trzymam kciuki za ywój transferek, wierzę że Ci się uda.
Życzę wszystkim udanej niedzieli


Przytulam Cie mocno dzisiaj chyba dzień dołków:-(

Lolitko trzymam kciukasy bardzo mocno. Mozesz luknąć na mój wykres?? widac, ze owulki jeszcze nie było , ale czy wszystko zm nim ok??


agniesiar - niestety to jest przykre i dołujące, ale ja sobie tłumacze to tak, ze jak bardziej wyczekane tym bardziej pokochane przez nas i moj M dzisiaj mi sie przyznał, ze jego to tez dołuje (pierwszy raz powiedział), ale jakos dzisiaj sie podnosze i mowie, mimo, ze ten cykl moze byc spalony będą kolejne mam nadzieje udane.
 
reklama
dobrze jest Pajka....masz malutki dzis spadek (tak jak w zeszlym cyklu) wiec moze dzis bedziesz miala owu. jesli tak to fajowsko trafiliscie z serduszkowniem
 
Hej dziewuczki:-)
ja mam doła dwa dni temu dowiedziałam sie , ze kumpela jest w ciazy udało im sie za pierwszym razem. Ciesze sie z ich szczescia, ale zdołowało mnie to dlaczego my tez nie mozemy sie juz cieszyc:-:)-(wczoraj sie tak popłakałam, ze moj M nie umiał mnie uspokoic tylko przytulał:-(
mnie tez jest za kazdym razem przykro jak sie dowiaduje, ze ktoras zaciazyla pomimo, ze tez sie ciesze... mam nadzieje, ze wam sie w tym cyklu uda...

Hejka dziewczynki niestety:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: test nie pokazał 2kreseczek, jestem wściekła ,zdołowana ,obojętna na cały świat,:-:)-:)-:)-:)-(nie wiem skąd brać siły na kolejne próby.:-:)-:)-:)-(
Lolitko trzymam kciuki za ywój transferek, wierzę że Ci się uda.
Życzę wszystkim udanej niedzieli
przykro mi kochana... ja nie zdazylam zrobic testu w piatek:-:)-(
 
dobrze jest Pajka....masz malutki dzis spadek (tak jak w zeszlym cyklu) wiec moze dzis bedziesz miala owu. jesli tak to fajowsko trafiliscie z serduszkowniem

Powiem Ci, ze nawet objawow owulki nie mam wiec mysle, ze to nie dzis, ale zamierzamy serduszkowac teraz codziennie ;-) az sił nam zabraknie:-D a co tam przyjemnosc trza miec :-) a wszystkiego pewnie sie dowiem we wtorek

Gosiu trzymam za Ciebie kciuki:-) w ogole za wszystkie staraczki.Ide robic soczek :-)
 
Hejka dziewczynki niestety:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: test nie pokazał 2kreseczek, jestem wściekła ,zdołowana ,obojętna na cały świat,:-:)-:)-:)-:)-(nie wiem skąd brać siły na kolejne próby.:-:)-:)-:)-(
Lolitko trzymam kciuki za ywój transferek, wierzę że Ci się uda.
Życzę wszystkim udanej niedzieli
Przykro mi bardzo kochana.
Bardzo mocno trzymałam kciuki i wierzyłam że się uda.
Trzeba walczyć dalej i nie wolno ci się poddawać.
Aga może powinnaś zmienić klinikę i lekarza?
Czasami to pomaga.
Trzymaj się cieplutko.
 
Lolitko trzymam mocno kciuki żeby Ci się udało - żeby Wam się udało;-)

Pajeczko chyba większość z nas wie co wczoraj przeżyłaś:-(, znamy to uczucie dobrze. Wyobraź sobie co my będziemy czuć wtedy jak już zajdziemy;-)

Aga27 przykro mi, naprawdę przykro, przytulam Cię mocno!! pamiętaj, że nie możemy się poddawać, jeszcze będzie dobrze;-)

Panuje tu takie baaaardzo mądre hasło NOWY CYKL NOWE SZANSE :-D Więc dziewczęta starajmy się żeby przyszły cykl należał do nas!!!!!!!!!!
 
Pajeczko chyba większość z nas wie co wczoraj przeżyłaś:-(, znamy to uczucie dobrze. Wyobraź sobie co my będziemy czuć wtedy jak już zajdziemy;-)

Wiesz najgorsze jest to, ze ja sie nie chce spotykac z tymi znajomymi nie wiem nie teraz po rpostu nie moge :-(nie moge słuchac o dziecku. Te dziewczyny co zaszły w ciążę się cieszą i mówią o dziecku a takie staraczki jak my cierpimy i nie mamy ochoty tego słuchac:-(
moze kiedys bedzie mi lzej , ale napewno nie teraz
 
Pajeczko ja tez tak miałam z moją dobra koleżanką. Jak mi powiedziała to myślałm, że padę, ona nawet jeszcze nie myślała, że chciałaby zajść - ale wtedy spoko. Rozwalił mnie jej sms o terminie porodu i tym, że jest w 6 tygodniu - zaczęłam ryczeć jak głupia. Niedawno powiedziała (ma problemy z facetem i wogóle), że prościej by było jakby nie była w ciąży. Odpowiedziałam, że ja bym zrobiła dosłownie wszystko żeby w niej być. O ironiooooooo
Nigdzie nie jest zapisane, że życie bywa sprawiedliwe i proste:-(
Pajeczko musimy wierzyć, że nam się uda!!!!!!!!!!! Nie ważne co się jeszcze wydarzy, musimy wierzyć i mieć nadzieję!!!!!!

Tak sobie myślę drogie Koleżanki, że ta nasza @ jest dobrze pomyślana!! Wyobrażacie sobie co by było gdybyśmy w jednym czasie wszystkie miały @. Kto by nas wtedy wyciągał z tego ogromnego doła!! Pamiętam jak ja byłam w kiepskim nastroju - wtedy pojawiły sie dobre duszki:tak: i za to Wam dziękuję!!!!!!!!
 
Hej!
Dawno mnie tu nie bylo...widze sporo nowych staraczek :-)

dziwczyny mam pytanko,przez jeden cykl bralam clo 1/2 tabl. przez 5 dni. to doprowadzilo do 30mm pecherzyka,ktory nie pekl.slyszalam,ze clo dziala jeszcze przez kolejne cykle,nawet jak sie go nie bierze.czy to mozliwe,zeby w tym cyklu sytuacja sie powtorzyla pomimo tego,ze clo juz nie biore??
moje pytanie wzielo sie stad,iz z testow owulacyjnych wychodzi,ze kreska testowa jest coraz slabsza...albo jest wciaz tak samo slaba,ciezko okreslic jak test juz wyschnie...dodam,ze mam dzis 16 dc...a skoku temp.nie bylo
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej!
Dawno mnie tu nie bylo...widze sporo nowych staraczek :-)

dziwczyny mam pytanko,przez jeden cykl bralam clo 1/2 tabl. przez 5 dni. to doprowadzilo do 3mm pecherzyka,ktory nie pekl.slyszalam,ze clo dziala jeszcze przez kolejne cykle,nawet jak sie go nie bierze.czy to mozliwe,zeby w tym cyklu sytuacja sie powtorzyla pomimo tego,ze clo juz nie biore??
moje pytanie wzielo sie stad,iz z testow owulacyjnych wychodzi,ze kreska testowa jest coraz slabsza...albo jest wciaz tak samo slaba,ciezko okreslic jak test juz wyschnie...dodam,ze mam dzis 16 dc...a skoku temp.nie bylo


Podobno tak jest, ale u mnie sie nie sprawdziło. Ja brałam przez 3 cykle a jednaj jak odstawiłam owulki nie miałam więc niestety nie jest to regułą a na clo reagowałam pięknie. Lekarz nie dał Ci pregnylu na pęknięcie??
 
Do góry