reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Witam się:tak:

kurcze jak ja wczoraj zmarzłam. Byłam u mamy i wyobrazcie sobie, ze w tym śniegu szłam w balerinkach :-D koszmar jakis przemokłam a dzisiaj chora jestem :wściekła/y:

Nektarynko przytulam, widziałam na wykresie, ale głowa do góry i nie poddajemy się;-)
Ja we wtorek kolejny podgląd więc zobaczymy czy zioła działają. Jednak od 3 dni bolą mnie jajniki, a słyszałam, ze na endo tez dobry jest wiesiołek...
U mnie tempka cosik dziwna "śmierdzi" mi to na cykl bezowulacyjny znowu!
 
Pajka.. spokojna glowa.. wszystko przed Tobą.. nastaw sie teraz na owu dopiero oklo 16dc.. a nawet 18dc.. w pierwszym cyklu z ziolami owu jest bardzo szybko..

a ja juz głowe powoli do gory podnosze po pozazce
 
Ostatnia edycja:
w sumie racja.. tylko czemu smutek z braku sukcesu.. tak bywa.. dość użalania się nad sobą.. trzeba wziąć się w garść.. az M rano zapomnial ze jak mam @ to nie mierze i podawał termometr
 
reklama
Pajka.. spokojna glowa.. wszystko przed Tobą.. nastaw sie teraz na owu dopiero oklo 16dc.. a nawet 18dc.. w pierwszym cyklu z ziolami owu jest bardzo szybko..

a ja juz głowe powoli do gory podnosze po pozazce

Ja sobie dałam czas do konca tego roku, a potem sie zastanowimy co dalej.
Nektarynko a jak długo Wy sie staracie?? My teraz 1 rok i 1 miesiac sie staramy. A na razie jestem spokojna bo awans w pracy dostałam wiec zbytnio mi sie nie spieszy. Poza tym miałam dzisiaj sen, ze miałam noworodka i całą noc nie przespalismy i wstałam rano i mowie o mamo dobrze, ze to tylko sen:-D


Lolitka ma racje
 
Do góry