reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

no wlasnie tez sie zdenerwowalam i mowie czy nie powinno sie tego leczyc bo sie nie znam przepisal mi lekarz diclofenac gsk.Teraz znow sie martwie :-(

szczerze to nie wiem na co jest ten lek moze na to? ja ogólnie jak mialam torbiel to lekarz mi powiedzial albo tablety anty alno laparoskopia. Ja wybralam anty.
 
reklama
Witam się z rańca ;-)mi po jednym miesiącu z anty zniknęła torbiel, ale podobno to zależy od wielkośi torbieli no i czy po anty będzie sie zmniejszac czy nie. U mnie akurat to zadziałało.A ja czuje, że jutro będzie @
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
POMOCY!
Przeziębienie rozkłada mnie coraz bardziej, jest jeszcze za wcześnie żyby potwierdzić lub wykluczyć fasolinkę.

Powiedzcie co mogę wziąć po za
mlekiem z miodem i czosnkiem!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zobaczymy :tak: Ja zycze zeby jednak tak nie bylo ;-)

wiesz nadzieja zawsze gdzies tam jest;-)ale jak sie teraz nie udało to zmieniam prace wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło;-)ale marzy mi sie, żeby w święta byc juz w 3 ( a najlepiej w 4 :-)) a moze przynajmniej na 2 rocznice ślubu , ale zobaczymy
 
Do góry