reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Przykro mi, że nikt nie zauważył nowego gościa :( W takim razie nie będę się wciskała w wąskie grono ! Życze stosunkowo udanych stranek

Aga wyluzuj ! Milion razy ktoś mnie nie zauważył i zignorował moje posty. Takie złosliwe baby tu siedzą :-D
Ale częściej są kochane:tak:
 
reklama
OLAPOLAPU mnie na pewno sie tak nie da, bo my sie z M za bardzo licytujemy o plec :-D Ja bym chciala coreczke, ale cos czuje, ze jednak bedzie chlopiec... przez to troche mniej sie ciesze :sorry2: Szczegolnie, ze M nie chce wiecej dzieci... Gdyby byla dziewczynka, to pewnie w koncu by chcial, bo chcialby sprobowac miec syna, a tak to zadnej osobistej motywacji nie bedzie mial i znowu bede go musiala naciskac i zmuszac :zawstydzona/y::-( No ale zobaczymy, moze jednak sie myle i bedzie mala ksiezniczka? ;-)
Poczekaj jak się dzidzia urodzi obojetne czy to chłopiec czy dziewczynka mój M takze nie bardzo chciał 2 ale po 3 latach stwierdził że marzy mu się 2 dziecko że jedynaka chować nie będziemy no i teraz się steramy i on nie może sie doczekać:)
 
No całkiem niezłe z tymi horrorami:-D Ja tam lubię horrory:-D
Jeszcze będę się nad tym zastanawiać, są w necie księgi imion i naprawdę jest w czym wybierać.
Czasem imię nam się kojarzy z kimś kogo nie lubimy, więc odpada na starcie. I ja tak mam np. z Julką- miałam sąsiadkę potwora trzyletniego i nigdy tak dziecku nie dam na imię. A nie lubię też małych Ryszardów, Henryków i Stanisławów. Niektórym się podobają, ale nie mnie. Jakoś nie umiem sobie wyobrazić słodkiego niemowlaka który ma na imię Stanisław!:eek:

A np Przemuś albo Krzysio albo Kubuś i Patryk ja znowu jak bym miała wybierać imię dla dziecka to bym nie miała dla dziewczynki ale nie podobają mi się imiona typ Nikola Natalka ostatnio słyszałam jak mama wołała do córki Natasza jakaś masakra ja dla chłopca to na pewno wybrała bym jedno z.w.w a dla dziewczynki to musiała bym gdzieś poszperać aby coś mi wpadło i się spodobało :-)
 
Lolitko proszęm chciała wzrost tempki to mo :-D dzisiaj jestem w szoku, ale dziwacta i najlepsze, ze juz od 3 dni nie biore luteiny:confused2:Teoretycznie jutro bądź pojutrze powinna przyjsc @

Olapolap - ja o tym wiem, ale wierz mi 4 lekrarzy zlecało bu badania progesteronu podczas brania luteiny wiedząc , ze ją biorę ...

Ciekawa jestem jaka tempke masz dzisiaj :-D O ile nie bylo zaklocen, to wczorajszy wzrost (mimo odstawienia luteiny) dobrze swiadczy
:tak:

Dziwni ci lekarze... Mam wrazenie, ze moje ginki mialy wiecej rozumu
;-):-p

Witam dziewczyny!
Nie było mnie tutaj ładnych parę miesięcy... Przeglądam forum i stwierdzam że Wasze nicky nic mi nie mówią... :zawstydzona/y: Niestety moje próby zajścia w ciąże spełzły na niczym...:-( Nadal dzidzi nie ma... ale mam nadzieję, że gdy się troszkę tutaj pokręcę to chociaż milej mi będzie ;-) Przeglądałam na YouTube świetny filmik z Discovery o zapłodnieniu i przypomniałam sobie o tym forum :cool2: Mam nadzieję, że razem będzie raźniej :tak:

Witaj :-D Jakie problemy zdiagnozowano u Ciebie?

Andziu witam się cieplutko cieszesie, że zaglądnęłaś do nas :-D
No powiem Ci, że sama jestem z siebie dumna bo pierwszy raz podchodze do tego tematu poważnie w sensie , że jestem systematyczna i nawet w weekend wstaje o 5:30:eek: co dla mnie śpiocha i nie pracusia w weekendy jest koszmarem

A po co wstajesz o 5:30? ;-) Ja mierzylam o 7, ustawialam budzik na 7, wyciszalam go do 7:10 (mierzylam rteciowym) i w miedzyczasie zasypialam, potem wyciagalam termometr jak znowu zadzwonil budzik, odczytywalam tempke i szlam dalej spac
:-D


Poczekaj jak się dzidzia urodzi obojetne czy to chłopiec czy dziewczynka mój M takze nie bardzo chciał 2 ale po 3 latach stwierdził że marzy mu się 2 dziecko że jedynaka chować nie będziemy no i teraz się steramy i on nie może sie doczekać:)

A Twoj maz ma rodzenstwo? Moj jest jedynakiem, wiec obawiam sie, ze moze nie miec takich zapedow ;-)

ostatnio słyszałam jak mama wołała do córki Natasza jakaś masakra

Kasza-Natasza... NIGDY PRZENIGDY
;-);-)
 
witam
dziewczynki ja wczoraj byłam u lekarza ,postanowilam zrobic badania urogin pronatal żeby sie juz nie zamartwiac.Nie wiem czy był sens ale mąz tez chciał zebym zrobila .Chyba ten cykl sobie odpuszcze wszystko jest ok endymetrium sie odbudowała ,ale na lewym jajniku jest pecherzyk owulacyjny 18mm.a an prawym 30mm .I juz od razu skojarzyło mi sie z cysta torbiela zaczelam lekarza ,meczyc .Lekarz mówi ze to po poprzedniej miesiaczce poprostu nie pekl pecherzyk,a ja juz sie martwie co i jak .:no::-(
Po rozmowie z lekarzem postanowilismy odczekac jeszcze ten cykl zeby zobaczyc jak wyjdzie ten urogin pronatal. i jeszcze robilam badania tarczycy zeby skontrolowac.Ale martwi mnie ten pecherzyk:(:-(
Pozdrawiam
 
Ciekawa jestem jaka tempke masz dzisiaj :-D O ile nie bylo zaklocen, to wczorajszy wzrost (mimo odstawienia luteiny) dobrze swiadczy :tak:

Dziwni ci lekarze... Mam wrazenie, ze moje ginki mialy wiecej rozumu ;-):-p

Jeżeli chodzi o dzisiejszą tempkę to melduję 37 ;-)



A po co wstajesz o 5:30? ;-) Ja mierzylam o 7, ustawialam budzik na 7, wyciszalam go do 7:10 (mierzylam rteciowym) i w miedzyczasie zasypialam, potem wyciagalam termometr jak znowu zadzwonil budzik, odczytywalam tempke i szlam dalej spac :-D
Kochana o 7 to ja w pracy muszę byc :-D a do pracy wstaje o 5:30 , a żeby miało sens to trza mierzyc codziennie o stałej porze wiec niestety nie moge wstac o innej porze niz 5:30 ;-) a n i zakłócen co do tempki wczoraj i dzisiaj nie bylo :) wiec cierpliwie czekam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kochana o 7 to ja w pracy muszę byc :-D a do pracy wstaje o 5:30 , a żeby miało sens to trza mierzyc codziennie o stałej porze wiec niestety nie moge wstac o innej porze niz 5:30 ;-)

Myslalam, ze Ty wstajesz tak rano, BO mierzysz
tempke ;-) A nie, ze wstajesz, bo musisz :-D

Ale masz sliczna tempke... mmmm....
 
Myslalam, ze Ty wstajesz tak rano, BO mierzysz tempke ;-) A nie, ze wstajesz, bo musisz :-D

Ale masz sliczna tempke... mmmm....

Wiesz ogólnie w weekendy nie musze, bo do pracy nie chodze, ale jeżeli mam wiedzieć co i jak to wole mierzyc tempke ;-)

A co do tempki to hmm nie zapeszam mo jeszcze wykracze @, ale pewnie spadek bedzie za niedługo, teoretycznie powinnam jutro bądź pojutrze dostac @
 
witam
dziewczynki ja wczoraj byłam u lekarza ,postanowilam zrobic badania urogin pronatal żeby sie juz nie zamartwiac.Nie wiem czy był sens ale mąz tez chciał zebym zrobila .Chyba ten cykl sobie odpuszcze wszystko jest ok endymetrium sie odbudowała ,ale na lewym jajniku jest pecherzyk owulacyjny 18mm.a an prawym 30mm .I juz od razu skojarzyło mi sie z cysta torbiela zaczelam lekarza ,meczyc .Lekarz mówi ze to po poprzedniej miesiaczce poprostu nie pekl pecherzyk,a ja juz sie martwie co i jak .:no::-(
Po rozmowie z lekarzem postanowilismy odczekac jeszcze ten cykl zeby zobaczyc jak wyjdzie ten urogin pronatal. i jeszcze robilam badania tarczycy zeby skontrolowac.Ale martwi mnie ten pecherzyk:(:-(
Pozdrawiam

U mnie jak mialam takie wielkie pecherze to na pekniecie dobrze robil sex u mnie dzieki temu pękały;-) dziwie sie, że lekarz nie zareagował , jak dla mnie to troche dziwne, bo jak jestes na poczatku cyklu o moze sie to powiekszyc i zrobi sie torbiel bo ogolnie o torbieli sie mowi, jak pecherzyk ma gdzies kolo 5 cm i wiecej
 
reklama
Do góry