reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

Jakos dalo sie znieść, ale po ostatnim występku mojej tesciowej nie toleruje jej w poblizu paru cm:wściekła/y: głupia pinda wiecie co mi powiedziala, ze najmądrzejsi są Ci co dzieci nie mają:wściekła/y:cios poniżej pasa tak jakby nie wiedziała, że sie o dzidzie staramy juz troche czasu. Mysmy mieli ten problem, ze chlopakow wiezlismy w zime wiec mysle, ze mogło ich troche odpasc z zimna bo nawet by cycki nie pomogły bo ja niestety tez rozmiar B:-D

Pajeczko wiesz, teściowe już chyba takie są;-) poza tym my na takie głupie stwierdzenia reagujemy znacznie czulej niż inni.
W czwartek była u mnie dobra koleżanka - ona ma teraz trudną sytuację z facetem i wogóle najgorsze rzeczy jakie mogą się przydarzyć, a których nie można sobie nawet wyobrazić. Ona powiedziała, że jakby nie była teraz w ciąży to było by o wiele lepiej - paradoksalnie ja oddałabym wszystko żeby w tej ciąży być...
 
reklama
Wiesz, to cenne, ze masz przyjaciolke, z ktora mozesz porozmawiac. Ona ma dzieci? Ja niestety z nikim 'na zywo' porozmawiac nie moglam, bo nikt z moich znajomych by tego nie zrozumial :-( No i nikt ze znajomych sie nie staral (przynajmniej nie wiedzialam - potem byl szok jak sie dowiedzialam w maju, ze bratowa jest w ciazy). Fajnie, ze trafilas do nas na forum, tu jakos latwiej czlowiek sobie radzi z problemami, bo ma wsparcie osob, ktore przechodza przez podobne meki... Mam nadzieje, ze na dobre sie u nas zadomowisz :-D Tak, ze zostaniesz nawet po zafasolkowaniu :tak::-D

u mnie było tak, że dziewczyny, które planowały ciąże długo po mnie już są mamami, a ja nadal czekam:-(
Najbardziej dobiła mnie informacja, że kumpela, która nawet nie myślała o tym zaszła w ciążę - wpadła poprostu:wściekła/y:
 
W czwartek była u mnie dobra koleżanka - ona ma teraz trudną sytuację z facetem i wogóle najgorsze rzeczy jakie mogą się przydarzyć, a których nie można sobie nawet wyobrazić. Ona powiedziała, że jakby nie była teraz w ciąży to było by o wiele lepiej - paradoksalnie ja oddałabym wszystko żeby w tej ciąży być...

Wiesz Aneczko... to tak jest... bo szkoda krzywdzic dziecko... u mnie jak jest zle to tez mysle, ze lepiej by bylo zeby nie bylo.... a z drugiej strony moze lepiej jednak samotnie wychowywac, ale miec dla kogo zyc... to wszystko bardzo trudne, ale jak sa jazdy w malzenstwie, to rozne mysli przychodza do glowy
:-(

u mnie było tak, że dziewczyny, które planowały ciąże długo po mnie już są mamami, a ja nadal czekam:-(
Najbardziej dobiła mnie informacja, że kumpela, która nawet nie myślała o tym zaszła w ciążę - wpadła poprostu:wściekła/y:

Samo zycie... Moja kolezanka wpadla miesiac przed slubem, inna wpadla po I roku studiow i na poczatku II wziela slub... Czesto sie zaluje, ze sie nie zaliczylo wpadki jak byl na to czas :sorry:
 
Olica jesli moge goradzic zaloz konto na
Ovulation Calendar and Ovulation Chart - Fertility Charting
i tam wpisuj temperaturki..
tutaj jest instrukcja do FF
https://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/niezbednik-staraczki-6363/index2.html
i potem ustawisz sobie wykresik w sygmaturce jak ja mam i bede mogla co dziennie zagladac itd..

aby ustawic w sygnaturce jak juz sie zalogujesz i zrobisz wykresik (klikajac po lewej cycles -> start a new cycles i podajesz date kiedy 1dc.. nastepnie
nad kalendarzem jest Home page Setup kliknij
i skopiuj adres z okienka ponizej napisu
Your Charting Home Page Web Address:

jak juz masz skopiowane to wtedy wchodzisz tutaj na gorze jest cos takiego jak Szybkie menu -> edytuj sygnaturke
i tam wklejasz link co wkopiowalas i juz


Jesli chodzi o badania w Lab.. to my oczywiscie w domku i 10 minut nawet nie do lab mamy.. co prawda nie wiozlam tego w piersiach moze to blad ale w rekach..

Witam wiem e chcesz dobze ale nie wychodzi mi to zalozenie ff jakas masakra!!!
 
Olapolap wiesz Ci co nawet nie pomyślą mają to co my byśmy bardzo chciały:-( To chyba też jest tak, że po prostu sie troszkę blokuje nam główka bo ciągle o tym myślimy. Pamiętam jak na jeden czas nie myślałam o niczym innym jak tylko o ciąży. W dzień myślałam, w nocy mi sie śniło...masakra, rano wstawałam i byłam wściekła na siebie jak cholera:wściekła/y: wogóle w nocy nie odpoczywałam. Teraz troszkę poluzowałam i jest lepiej, sex to przyjemność, a nie produkcja dzieci;-)
Widziałam i słyszałam o wielu parach, które jak adoptowały dzieci to wtedy okazywało się, że są w ciąży - bo wtedy ma się to "coś" upragnione i sex bywa przyjemnością i jest się bardzo szczęśliwym:tak:

Także dziewczyny spuszczamy parę i delektujemy sie tym co robimy z naszymi mężami...
 
Witaj Olapolap:tak: Moja przyjaciółka urodziła w kwietniu synka i choć nie mieli problemów z tym aby zajść w ciąże, to wiem że stara się mnie zrozumieć i mam w niej naprawdę duże wsparcie. Kochana jest naprawdę i bardzo się cieszę że ją mam:tak: Ale oczywiście masz rację tu większość z nas ma jakiś problem w tej dziedzinie wiec i zrozumienie jest większe . W poniedziałek mam wizytę no i w przyszłym tygodniu będę miałą transfer moich mrozaczków. Tak bardzo staram się wierzyć że to już tym razem się uda.
Kochaniutka myślę że jak tylko nam się uda zostanę tu z wami aby dawać wsparcie i nadzieję taką jaką dają mi osoby tu na forum , bo to naprawdę bardzo pomaga. Zmykam poleżeć w wannie.;-)
 
reklama
ja tez tak mialam..
musisz po wejsciu odrazu wejsc na my chart...
pozniejMy account i zmien sobie haslo...

jak sie bedziesz zalogowywala to daj aby przegladarka pamietala twoje haslo

powodzonka
 
Do góry