reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Hej hej :-D
Karola.de jechałam z pojemniczkiem w piersiach bo tak zaleciła mi moja przyjaciółka, która pracuje w laborze, a dojechałam w czasie krótszym niż pół godziny.
W klinice mój M mówił, że tez był bardzo "miły" pokój, a po wszystkim miał wyjść i zostawić otwarte drzwi więc sie tak nie stresował. Myślałam, że będzie miał problemy, a tu mnie zaskoczył i stanął na wysokości zadania:cool2:
Jezu, właśnie spróbowałam sobie wyobrazić mojego M gdybyśmy musieli wykonać takie badania. Naprawdę nie wiem, jak mogłabym go do tego nakłonić. To musi być naprawdę trudne dla faceta... i pewnie trochę żenujące...

ja tez tak mialam..
musisz po wejsciu odrazu wejsc na my chart...
pozniejMy account i zmien sobie haslo...

jak sie bedziesz zalogowywala to daj aby przegladarka pamietala twoje haslo

powodzonka
Oj, dziewczyny, zapamiętywanie haseł w przeglądarkach to nie jest dobry pomysł :no:

Witam sie dziewczynki wieczornie;-) a u mnie jakies jazdy są od wczoraj:wściekła/y: jak wczoraj nie miałam potoku śluzu, że myślałam, ze pływć będę na dodatek był tak jak w dni płodne to dzisiaj od samego rana migrena + bóle jajników, ale to takie, że szok myślała, że nie będę umiała chodzić:wściekła/y: i powiem Wam, że już sama zgłupiałam z tego wszystkiego

:zawstydzona/y: juz sie poprawiam :sorry: myslalam, ze on ma rosnąć , w sensie tej tempki a nie stac w miejscu
Pajka, Ty lepiej przestań marudzić nad tym swoim wykresem, tylko skup się na trzymaniu kciuków, żeby tempka nie spadła za kilka dni. Ja trzymam :tak: bo ładnie mi ten Twój wykres wygląda :tak:
 
Witam byłam u ginekologa i dostałam Luteine i nic więcej a jeszcze powodzenia i żebym się nie zniechęcała że na pewno do świąt sie uda NEKTARYNKO KOCHANA jak sobie dokładnie policzyłam do było 44 dni wstrzeliłaś sie w dziesiątkę co do mojej@ to niesamowite że tak potrafiłaś na oko mi wyliczyć kiedy będzie@ a z ff coś mi jednak nie wyszło ale co 10 dni będę podawał wykres mojej tempy i będę mogła się do wiedzieć od Ciebie:-):-):-):-) jak oczywiście będziesz miała czas,kiedy będę miała owulacje Pozdrawiam i ściskam.:happy::happy::happy:
 
Ostatnia edycja:
Witam was wieczornie ;-) Dzisiaj z mężusiem odwiedziliśmy klinikę IN-VICTA , choć w przyszłym tygodniu mają mi podać nasze mrozaczki i oczywiście wierzę że się uda:tak::tak::tak:to ponieważ w in-victa mają taki program in-vitro do skutku a tylko do końca września jest prowadzona tzw.kwalifikacja to postanowiliśmy z tego skorzystać i zrobić tm badanka które mam nadzieję będą dobre i zakwalifiują nas do tego programu, choć naprawdę bardzo chcę wierzyć że jak już będą wyniki to ja będę w wymarzonej ciąży:-).
Moja serdeczna koleżanka wczoraj urodziła córcię , ciesze sie ale czuję że nie jest to taka całkowita radość i cieszenie się jej szczęściem , i martwi mnie to i boli bo jakoś nie czuję się z tym dobrze:-(ale to chyba normalne prawda?
Trzymajcie się cieplutko.
 
Olapolap wiesz Ci co nawet nie pomyślą mają to co my byśmy bardzo chciały:-( To chyba też jest tak, że po prostu sie troszkę blokuje nam główka bo ciągle o tym myślimy. Pamiętam jak na jeden czas nie myślałam o niczym innym jak tylko o ciąży. W dzień myślałam, w nocy mi sie śniło...masakra, rano wstawałam i byłam wściekła na siebie jak cholera:wściekła/y: wogóle w nocy nie odpoczywałam. Teraz troszkę poluzowałam i jest lepiej, sex to przyjemność, a nie produkcja dzieci;-)
Widziałam i słyszałam o wielu parach, które jak adoptowały dzieci to wtedy okazywało się, że są w ciąży - bo wtedy ma się to "coś" upragnione i sex bywa przyjemnością i jest się bardzo szczęśliwym:tak:

Także dziewczyny spuszczamy parę i delektujemy sie tym co robimy z naszymi mężami...

Masz racje, mnie tez sie wydaje, ze najwiecej problemow jest w glowie... Ale z drugiej strony jak wyluzowac skoro komus zalezy? Mnie sie udalo wyluzowac tylko jak mialam mnostwo innych zajec i po prostu nie moglam sobie pozwolic na siedzenie na bb i ciagle myslenie o bobo
;-)

Zmykam poleżeć w wannie.;-)

Korzystaj dopoki mozesz :-D Ja nigdy za czesto nie lezalam w wannie, ale teraz jak mi nie wolno, to straaaasznie mnie ciagnie
;-)

Ja sie dziewczyny tylko zastanawiam czy ja kurna nie moge miec jednego normalnego cyklu??:wściekła/y:na dodatek jakis dziwaczny ten wykres jest

Ladny wykres, nie rozumiem co Ci sie nie podoba
:tak::-D
 
Witam sie po dlugasnej przerwie! ;-)
widze duzo nowych dziewczynek wiec sie WITAM :tak:
ja juz tydzien po obronie wiec mam nareszcie to z głowy ale niestety dzis pewnie @ przylezie temp juz spadła i juz mnie krzyż napieprza konkretnie :confused2::confused2::confused2::confused2: normalnie płakać sie chce! a @ i tak spóźniona powinna być najpóźniej wczoraj wiec miałam już taka wielka nadzieje :no:
a co najgorsze to mąż jakos niedlugo bedzie szedl do szpitala na chyba 2 tyg wiec bedzie przerwa w staraniach :confused2::-( w ogole dzien do dooopy! :-(
 
reklama
Eve84 witaj;-)

Olapolap sama wiem, że trudno wyluzować jak w głowie tylko jedna myśl:-( ale musimy sie postarać;-)

Wolfheart wiesz ja mojego M na nic nie musiałam namawiać, wiedział, że faceta sprawdza sie łatwiej niż kobietkę i sam zdecydował, że pójdzie na badania - sama się zdziwiłam:tak:

Tak wogóle to witajcie w południa:happy:
 
Do góry