reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam sie dziewczynki wieczornie;-) a u mnie jakies jazdy są od wczoraj:wściekła/y: jak wczoraj nie miałam potoku śluzu, że myślałam, ze pływć będę na dodatek był tak jak w dni płodne to dzisiaj od samego rana migrena + bóle jajników, ale to takie, że szok myślała, że nie będę umiała chodzić:wściekła/y: i powiem Wam, że już sama zgłupiałam z tego wszystkiego
 
reklama
Witam dziewczyny!!
Potrzebuję rady, co prawda obiecałam sobie, że nie będe tu zaglądać do czasu planowanej @, ale dziś zdębiałam i potrzebuję pomocy!!!

Otóż wedle wykresu temperaturki owulacja była 5 lub 6 dni temu a dziś się wystraszyłam bo troszkę zakrwawiłam, może to zbyt dużo powiedziane ale zaplamiłam.

Czy któraś z was tak miała lub podejrzewa, co to może oznaczać?????
 
Moze to nie byc nic, moze to byc zagniezdzenie zarodka, moga to byc jakies cysty....


Duzo tych "moze"...... Zobacz czy bedzie sie to utrzymywac jutro
 
Pajka nie wiem co to oznacza..

Agniesiar.. moze to bylo zagniezdzenie.. nie mam pojecia..

Jesli chodzi o FF to ja nie pamietam czy zmienialam haslo ale moze chodzi o aktywacje i trzeba kliknac w jakis link..
 
Moze to nie byc nic, moze to byc zagniezdzenie zarodka, moga to byc jakies cysty....


Duzo tych "moze"...... Zobacz czy bedzie sie to utrzymywac jutro

Dziękuję - poczekam spokojnie do jutra:eek:

Myslałam, że ten cykl uda mi się w końcu przejść na luzie bez myślenia, ale to plamienie wyprowadziło mnie z równowagi
 
Agniesiar

Moze i sie udalo - przeciez moze to byc zagniezdzenie, ale sie nie nastawiaj...zobaczymy co jutro przyniesie

Pajka
Klapsa dam z tym Twoim narzekaniem. Wykres jest NORMALNY......
 
Agniesiar

Moze i sie udalo - przeciez moze to byc zagniezdzenie, ale sie nie nastawiaj...zobaczymy co jutro przyniesie

Pajka
Klapsa dam z tym Twoim narzekaniem. Wykres jest NORMALNY......

Macie dziewczyny rację grunt to się nie nastawiać, tak też pomyślałam, że może........., ale muszę wyluzować postaram się zapomnieć, zobaczymy cobędzie jutro, a potem poczekamy jeszcze 10-13 dni i będzie wiadomo co i jak.

W każdym razie dzięki - przede wszystkim za zimny prysznic - tego właśnie potrzebowałam:tak::tak::tak:

No to spadam pomyślę sobie o remoncie który za mną chodzi - tylko nie mam pieniędzy:-D:-D:-D - ale poplanować zawsze można.

Ściskam was wszystkie mocno i pa pa
 
reklama
Pajka


Nie ma rosnac. Moze ale nie musi. Jedyne co byc musi to w fazie lutealnej tempka powyzej coverline. Nic wiecej.....

Nie ma powodow do niepokoju. Powiemy Ci jak cos bedzie nie tak :-p
 
Do góry