reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
wytrzymasz a potem sobie odbijesz z naddatkiem...;-);-)
Ahh! już dostaję kręćka. To chyba się nazywa uzależnienie ;-)


Wolfhart
no wlasnie i tak przymusowo bede czekac do kolejnego cyklu i mam nadzieje ze sie uda :tak:
Teraz to już po prostu musi, skoro plemniczki męża są bojowe to przynajmniej mają teraz prostą, otwartą drogę do celu bez przeszkód :yes:

A ja meza wlasnie wyprawilam na wyjazd , wroci w nocy w piatek.... albo w sobote rano..... juz tesknie, ale mam tyle sprzatania i zakupów do zrobienia przed moim wyjazdem ze nie wiem czy mi dni starczy:-)
Ahh łączę się w bólu... mój wyjechał w ostatni piątek i wróci dopiero w niedzielę :-( za to wiem, że właśnie spełnia swoje wielkie marzenie... :-)


Ciekawe pomysly :tak: Ja tez lubie sie bawic w wytwarzanie roznych ozdobek, ale niestety ciezko z rynkiem zbytu ;-)
Jakos nie mam serca sprzedawac znajomym - raczej oddalabym za darmo :-D Ze sklepem internetowym to masz racje - jest juz tego niestety strasznie duzo... ale moze wlasnie sklep internetowy z wykonanymi przez Ciebie ozdobkami?
To też biorę pod uwagę ;-) ale niekoniecznie jako główne źródło dochodu. W Polsce niestety rękodzieło jest słabo doceniane.

no to dobra jutro testuję jeszcze raz o matko a jak jestem chyba oszaleje z radości a teraz zmykam do fryzjera uwielbiam was dziewczynki wszystkie jak jedną pozdrawiam i ściskam mocna CMOK CMOK papapa
Hihi, będzie następna, będzie następna!!! :-D
 
Teraz to już po prostu musi, skoro plemniczki męża są bojowe to przynajmniej mają teraz prostą, otwartą drogę do celu bez przeszkód :yes:


Ahh łączę się w bólu... mój wyjechał w ostatni piątek i wróci dopiero w niedzielę :-( za to wiem, że właśnie spełnia swoje wielkie marzenie... :-)
No ma nadzieję ze teraz trafią gdzie powinny i nie będą zbaczać z kursu:-D

Oh to wiem co czujesz, takie siedzenie samemu w domu jest straszne, jeden -dwa dni ok ale wiecej to juz dupa....:-(
To gdzie ten twoj malz wyjechal ze marzenie spelnia?
 
Cześć kobietki
Dzwoniłam do gina odnośnie mojego krwawienia -kazał mi to potraktówac jako normalną @ i zacząc od nowa cykl (mierzyć tempkę i prowadzic samoobserwacje )od 4-9dc mam brac CLO a pozniej Luteine.
Jutro ide na badanie krwi po wypiciu wczesniej glukozy dla cieżarnych i po 1h na pobranie krwi w celu tolerancji glukozy ciekawa jestem jak wyniki mi wyjda ,boje sie że może mnie troszkę zmulic :( no ale coż my kobiety nie zrobimy dla dobra sprawy :) Odezwe sie jutro jak bede miala wyniki .
Kobietki poradzcie mi co ja jeszcze mogę zrobic zeby pojawila sie owu?
pozdrawiam serdecznie
Małgos
 
nie ma zlotego srodka na pojawienie sie owu.. to zalezy od organizmu.. ja np pije ziola.. chociaz podejrzewam ze bez ziol tez by byla owu.. ale dla pewnosci pije sobie
 
Czesc dziewczyny
Chciałabym dołaczyc do strajacych sie ;) i w zwiazku z tym jestem pełna obaw jak sobie z tym wszytkim poradzimy bardzo chcielibysmy miec dzidziusia bo u mnie juz stukneła 30 i chyba dopiero teraz dorosłam do tego tzn oboje tego bardzo chcemy . Powiem wam ,ze nie boje sie jakos tego ,ze nie poradze sobie jako matka ale bardziej o to czy damy rade sobie finansowo . Ale z drugiej strony nigdy sie nie bedzie miało dobrej sytuacji matrialnej no chyba ,ze wygram w totka ;) pozdrawiam Was dziewczy i dobrej nocy
Ps bardzo fajne jest te forum:-)
 
Hejka dziewczęta :-) Jutro mam nadzieję wielki dzień, będę testować mam nadzieję że ta głupia@ w nocy się nie pojawi i rano zobaczę te dwie kreseczki.
Tak bardzo sie boję , psychicznie ze mną masakra , niewiem jak zniosę jeśli to będzie kolejna porażka. Idę spatki dobrej nocki i szczęśliwego jutrzejszego dnia wszystkim papa
 
Witajcie MIŚKA79 Megibrown Aga27 hope

No a ja mierzyłam rano i 36.9i pół zrobiłam test i NEGATYWNY już więcej nie testuje nie robie żadnego badania krwi poprostu znowu mi sie bardzo spóźnia dziś 38 dc ten test rano to mi nerwów zepsuł bardziej niż przedwczorajszy 21 wizyta u ginekologa i zobaczymy co powie wiem że ma mi przepisaćjakieś tabletki pomagajace zajśćie w ciąże Pozdrawiam was dziewczyni zmykam na miasto bo mam sporo spraw do załatienia papa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

Mam takie dziwne pytanie 2 miesiaczki po poronieniu i zabiegu miałam bardzo obfite,teraz przyszedl czas na kolejna i jest to tylko brazowe plamienie nie duzo tego,mysle ze w ciazy nie jestem bo zabezpieczalismy sie z męzem.Zadnej torbieli cysty nie mam dziwna sytuacja .I zawsze mialam bardzo bolesne te miesiaczki ,a teraz zadnych zwiastunów
Prosze o pomoc
Pozdrawiam
 
Do góry