reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

dobrze, ze masz to za soba - mnie tak bardzo nie bolalo ale ponoc mialam drozne a wtedy mniej boli...
no i mnie po hsg sie udalo ale potem poronilam :-:)-(i teraz sie zastanawiam czy to badanie jeszcze "bedzie dzialac"??
Tez slyszalam ze jak sa drozne to mniej boli , widac u mnie bylo troche tego skoro tak strasznie bolało....:-(
Gosiu teraz napewno tez będzie u ciebie dzialac , zobaczysz!:tak:

. Ale i tak serduszkoanie było wiec mam nadzieje, ze bedzie ok ;-)
No teraz czekamy, serduszka byly, wiec trzymam kciuki ogromne ;-)


A ja meza wlasnie wyprawilam na wyjazd , wroci w nocy w piatek.... albo w sobote rano..... juz tesknie, ale mam tyle sprzatania i zakupów do zrobienia przed moim wyjazdem ze nie wiem czy mi dni starczy:-)
buziaczki:tak:
Dzis mnie troche jakby jajniki bolą i nie wiem czy to po badaniu czy juz zaczely mnie przed owulką bolec......
 
reklama
Hmm, w zasadzie nie o jednym rodzaju działalności - po pierwsze, rękodzieło, które sprawia mi mnóstwo przyjemności, a jeśli się da przy jakiejś okazji (typu Boże Narodzenie, czyjeś urodziny itd.) to zhandluję wśród znajomych. Rękodzieło dość obszerne ;-)biżuteria, różne ozdoby... chciałabym to po prostu zalegalizować i otworzyć sobie nowe rynki zbytu. Nie utrzymam z tego całej rodziny, ale to zawsze jakiś grosz.
Po drugie - zajmuję się trochę grafiką komputerową i prawdę mówiąc chyba z tym najbardziej chciałabym związać swoją przyszłość. Najchętniej na własnym podwórku.
Ogólnie jestem zboczona pod kątem artystycznym :rofl2:
Po trzecie - jestem święcie przekonana, że przyszłość wszelkiego biznesu to internet, myśleliśmy więc z moim M o sklepie internetowym, ale dzisiaj jest już właściwie wszystko, więc trudno jest się wybić na tle konkurencji, która ma już wyrobioną pozycję na rynku. Mimo to rozważamy kilka pomysłów i pewnie wcielimy coś w życie :tak:
A te wszystkie rzeczy mogę robić w domowym zaciszu i mieć dziecko na oku... chociaż wiadomo, że nie na wszystko znajdzie się wtedy czas :-D ale będąc samej sobie szefem mogę decydować o tym, czy teraz chcę się pobawić z dzieckiem, czy zrobić projekt dla klienta. To duży komfort.

Ciekawe pomysly :tak: Ja tez lubie sie bawic w wytwarzanie roznych ozdobek, ale niestety ciezko z rynkiem zbytu ;-)
Jakos nie mam serca sprzedawac znajomym - raczej oddalabym za darmo :-D Ze sklepem internetowym to masz racje - jest juz tego niestety strasznie duzo... ale moze wlasnie sklep internetowy z wykonanymi przez Ciebie ozdobkami?

Witam dziewczyny:-)
juz dawno tu nie bylam ,ale nadrobie straty
Właśnie zaczynam 1 cykl starań :happy:
Pozdrawiam i życze owocnych strarań:-D

Powodzenia
:-D

witam się wieczorkiem własne zrobiłam test niestety NEGATYWNY:-:)-:)-:)-:)-( od jutra zaczynam mierzyć temperaturę i się obserwować zaopatrze się w testy owulacyjne i zobaczymy a może te zioła zaczne pić mam nadzieję że do grudnia się uda POZDRAWIAM wwas dziewczynki bardzo gorąco uwielbiam z wami pisać!!


Przykro mi... ale to wszystko dziwne, przeciez Ci sie spoznia @... zrobilas tez dzisiaj rano? przeczytaj co jest napisane w instrukcji tego testu, ktory robilas - na moim bylo napisane zeby robic tydzien po terminie @
:baffled:

hej dziewczyny, dołączam się do starających;)

Witaj i zycze powodzenia :tak: To jest szczesliwy watek :-D
 
Przykro mi... ale to wszystko dziwne, przeciez Ci sie spoznia @... zrobilas tez dzisiaj rano? przeczytaj co jest napisane w instrukcji tego testu, ktory robilas - na moim bylo napisane zeby robic tydzien po terminie @ :baffled:

Witam kupiłam tylko jeden test nic tam nie pisze aby robic tydzień po spodziewanej może faktycznie kupie jeszcze jeden dziś i zrobie jutro rano dziś jest tydzień po terminie@ jeszcze nigdu tak mnie nie bolały cycuszki musiałam w staniku spać a że mam nie mały cyc to miciązyły do dołu:-D:-D:-D ja byłam zaskoczona negatywnyn testem i juz się nastawiłam że nie ale zobacze dla pewności jutro wizyte u Gina mam 21 to jak bym była to by mi powiedziała.
 
Olica mi test tydzień po spodziewanej @ wyszedł negatywny a moja fasolka ma dziś 3 latka i własnie poszła do przedszkola :-D
Tak wiec ja proponuje żebys poszła do laboratorium i zobiła test z krwi tzw betaHCG koszt miedzy 15 a 30 zł i wtedy bedziesz miała 100% pewności czy jestes czy nie w ciazy,bo poprostu niektórym kobietom testy tzw sikane nie wychodzą
 
Ostatnia edycja:
Olica mi test tydzień po spodziewanej @ wyszedł negatywny a moja fasolka ma dziś 3 latka i własnie poszła do przedszkola :-D
Tak wiec ja proponuje żebys poszła do laboratorium i zobiła test z krwi tzw betaHCG koszt miedzy 15 a 30 zł i wtedy bedziesz miała 10% pewności czy jestes czy nie w ciazy,bo poprostu niektórym kobietom testy tzw sikane nie wychodzą

Witaj ja juz raz miałam 2 kreski na teście i teraz moja fasolka ma także przeszło 3 latka a takie badanie od ręki mi zrobia? ale i tak dopiero jutro bym zrobiła
 

Witam kupiłam tylko jeden test nic tam nie pisze aby robic tydzień po spodziewanej może faktycznie kupie jeszcze jeden dziś i zrobie jutro rano dziś jest tydzień po terminie@ jeszcze nigdu tak mnie nie bolały cycuszki musiałam w staniku spać a że mam nie mały cyc to miciązyły do dołu:-D:-D:-D ja byłam zaskoczona negatywnyn testem i juz się nastawiłam że nie ale zobacze dla pewności jutro wizyte u Gina mam 21 to jak bym była to by mi powiedziała.

nie bardzo znam sie na ty mierzeniu ale dzis rano
mierzyłam i mam 37.1


Kup test albo zrob tak jak radzi Badaicka :tak: Tempke masz wysoka, a to sugeruje fasolke (przed @ tempka spada). Ja juz tu niedawno pisalam, ze wyszedl mi test negatywny, ale tempka nie spadala mimo, ze odstawilam luteine - to mnie zdziwilo, wiec zrobilam nastepny test po tygodniu i byl pozytywny :-D Generalnie mowi sie, ze jesli faza lutealna trwa juz >=18 dni to szanse na fasolke sa olbrzymie
:-D:tak:
 


Kup test albo zrob tak jak radzi Badaicka :tak: Tempke masz wysoka, a to sugeruje fasolke (przed @ tempka spada). Ja juz tu niedawno pisalam, ze wyszedl mi test negatywny, ale tempka nie spadala mimo, ze odstawilam luteine - to mnie zdziwilo, wiec zrobilam nastepny test po tygodniu i byl pozytywny :-D Generalnie mowi sie, ze jesli faza lutealna trwa juz >=18 dni to szanse na fasolke sa olbrzymie
:-D:tak:

no to dobra jutro testuję jeszcze raz o matko a jak jestem chyba oszaleje z radości a teraz zmykam do fryzjera uwielbiam was dziewczynki wszystkie jak jedną pozdrawiam i ściskam mocna CMOK CMOK papapa
 
reklama

Tak wiec ja proponuje żebys poszła do laboratorium i zobiła test z krwi tzw betaHCG koszt miedzy 15 a 30 zł i wtedy bedziesz miała 10% pewności czy jestes czy nie w ciazy,bo poprostu niektórym kobietom testy tzw sikane nie wychodzą

Oczywiście Badaicka miała na myśli,że będziesz mieć 100 %pewności a nie 10 :tak:

Witaj ja juz raz miałam 2 kreski na teście i teraz moja fasolka ma także przeszło 3 latka a takie badanie od ręki mi zrobia? ale i tak dopiero jutro bym zrobiła

Zrobią Ci od ręki, nie musisz być na czczo, więc zrób dziś a jutro będziesz mieć wynik;-)
 
Do góry