reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Kochana


Jesli nawet nie calkowita przyczyna, to napewno w duzej mierze. Choc czytajac to co napisalas to wynika z tego, ze lekarz powiedzial ze plywaki nie mogly tamtedy przeplynac. A jesli tak - to oczywiscie usunieto jedyna przyczyna, bo poza tym jestes zdrowa jak jagienka i wiem ze niedlugo juz bedziesz z wozeczkiem chodzic:-)
 
reklama
Kochana


Jesli nawet nie calkowita przyczyna, to napewno w duzej mierze. Choc czytajac to co napisalas to wynika z tego, ze lekarz powiedzial ze plywaki nie mogly tamtedy przeplynac. A jesli tak - to oczywiscie usunieto jedyna przyczyna, bo poza tym jestes zdrowa jak jagienka i wiem ze niedlugo juz bedziesz z wozeczkiem chodzic:-)
Kurcze, tego bede sie trzymac lolitko! Dzieki :*
Teraz to i malz sie nakrecil juz ,ze musi sie udac!
 
Marzenko Kochana, takie cierpienia, ale teraz to już tylko działać i dzidziuś będzie rósł w Tobie ;)Kiedy możecie zacząć starania?? I jak doszło do tego że miałaś ten zabieg?? Nikt wcześniej nie wpadł na to żeby zbadać drożność jeżeli badania były ok??A mnie Dziewczyny bardzo bolą piersi i brzusio pobolewa raz z jednej raz z drugiej strony ;/ Nie miałam tak jeszcze, ale przeczytałam, że u niektórych kobitek to normalne. W ogóle jest mi źle bo od tych leków na tarczycę to przybrałam na wadze i źle się z tym czuję :(
 
hello witam sie popołudniowo

Marzenemko trzymam kciuki za fasolke tym razem :-)
U mnie zas cos dziwnego sie dzieje wczoraj w sluzie mialam znowu w a dzisiaj napiernicza mnie lewy jajnik, ale tak, ze siedziec nie moge kurde chyba mam torbielkę cos mi sie tak wydaje bo boli jak cholera:-( i juz sama nie wiem co jest grane:-( w czwartek pojde na podgląd zobacze co tam jest grane
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam sie z rana umieram tak mnie bolą piersi zaraz mi eksplodują a w nocy zgage mega zgaga pamiętam jak przy pierwszej ciąży o mało mnie nie wykończyła

NEKTERYNKA
PAJKA
Bardzo dziekuje za tak wyczerpujące wypowiedzi strasznie się cieszę że moge zadać wam nieraz krępujące dla mnie pytania a wy zawsze mi pomożecie co ja bym bez was zrobiła ściskam was mocno i wszystkie panie które zawsze mi pmogają w trudnych pytaniach CMOK CMOK

czekamy na tego testa :-) mam nadzieje, ze pozytyw ;-)
 
czekamy na tego testa :-) mam nadzieje, ze pozytyw ;-)
witam się wieczorkiem własne zrobiłam test niestety NEGATYWNY:-:)-:)-:)-:)-( od jutra zaczynam mierzyć temperaturę i się obserwować zaopatrze się w testy owulacyjne i zobaczymy a może te zioła zaczne pić mam nadzieję że do grudnia się uda POZDRAWIAM wwas dziewczynki bardzo gorąco uwielbiam z wami pisać!!
 
witam się wieczorkiem własne zrobiłam test niestety NEGATYWNY:-:)-:)-:)-:)-( od jutra zaczynam mierzyć temperaturę i się obserwować zaopatrze się w testy owulacyjne i zobaczymy a może te zioła zaczne pić mam nadzieję że do grudnia się uda POZDRAWIAM wwas dziewczynki bardzo gorąco uwielbiam z wami pisać!!


Trzymaj sie cieplutko przytulam, ale moze spróbuj jeszzce rano?? wtedy najpewniejszy wychodzi.
 
reklama
Do góry