reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Powiem tak jak mi lekarz wytlumaczył zanik II fazy wynika z tego że mam za maly poziom progesteronu pecherzyki rosna a nie pekaja co swiadczy niby o zaniku i ze tez dlatego niemam owulacji...Sama sie pogubilam ....
czyli to krwawienie jest normalne? a jesli moge zapytac o moja temperature ? czy mialam owulacje czy jednak brak jej w tym cyklu .......Czy moje objawy takie jak dziwne smaki bole piersi moga swiadczyc o ciazy czy raczej cos z hormonami jest nie tak? Powiem ze niewiem co mam myslec i boje sie ze cos jest nie tak ......
prosze o porade
Ci trzeba cos na pekanie pecherzykow.....Nie masz owu bo pecherzyk nie peka. Ale po co Ty CLO bierzesz ?

Kochanie - jak owu nie masz to i w ciazy byc nie mozesz. Tymbardziej ze mialas normalnie @ 2 tygodnie temu wiec sie nie nakrecaj tymi bolami i smakami
 
reklama
Ci trzeba cos na pekanie pecherzykow.....Nie masz owu bo pecherzyk nie peka. Ale po co Ty CLO bierzesz ?

Kochanie - jak owu nie masz to i w ciazy byc nie mozesz. Tymbardziej ze mialas normalnie @ 2 tygodnie temu wiec sie nie nakrecaj tymi bolami i smakami

Lolitko wiesz co mi sie wydaje, ze kazdy lekarz tak robi ja mialam cykle, gdzie mi nie pekaly pęcherzyki i tez dostałam clo + luteine. Nie wiem czy oni nie mają takiego standardowego leczenia.Bo nie wiedzą co mają robić.
 
Cześć dziewczynki;-)
Dawno mnie nie było, ale mialam mnóstwo pracy :tak:
Jutro mam zabieg HSG, mam nadzieję ze się po zabiegu uda wkoncu zafasolkowac!:-)
Witam nowe staraczki oraz buziolki dla starych :**:-)
 
Cześć dziewczynki;-)
Dawno mnie nie było, ale mialam mnóstwo pracy :tak:
Jutro mam zabieg HSG, mam nadzieję ze się po zabiegu uda wkoncu zafasolkowac!:-)
Witam nowe staraczki oraz buziolki dla starych :**:-)

No juz myslalam, ze siem obrazilas tutaj i nie pisujesz z nami;-) Miło Cię tutaj widziec :-)

U mnie tempka poszła ładnie do góry :-D oby tak dalej;-)
 
Witam sie z rana umieram tak mnie bolą piersi zaraz mi eksplodują a w nocy zgage mega zgaga pamiętam jak przy pierwszej ciąży o mało mnie nie wykończyła

NEKTERYNKA
PAJKA
Bardzo dziekuje za tak wyczerpujące wypowiedzi strasznie się cieszę że moge zadać wam nieraz krępujące dla mnie pytania a wy zawsze mi pomożecie co ja bym bez was zrobiła ściskam was mocno i wszystkie panie które zawsze mi pmogają w trudnych pytaniach CMOK CMOK
 
Witajcie :-D

Witam!
Wychodzę z krzaków i przyznaję się że jestem w ciąży!
Wczorajsza beta 233,6 jestem po zabiegu ICSI...i w końcu po 2,5 roku się udało! Jestem najszczęśliwsza na świecie!
Buziaki!

GRATULACJE!!!!!
wreszcie sie Wam udalo, cierpliwosc poplacila :tak: To byla 3 inseminacja? Dobrze licze?

Powiem tak jak mi lekarz wytlumaczył zanik II fazy wynika z tego że mam za maly poziom progesteronu pecherzyki rosna a nie pekaja co swiadczy niby o zaniku i ze tez dlatego niemam owulacji...Sama sie pogubilam ....
czyli to krwawienie jest normalne? a jesli moge zapytac o moja temperature ? czy mialam owulacje czy jednak brak jej w tym cyklu .......Czy moje objawy takie jak dziwne smaki bole piersi moga swiadczyc o ciazy czy raczej cos z hormonami jest nie tak? Powiem ze niewiem co mam myslec i boje sie ze cos jest nie tak ......
prosze o porade

A robilas test?

Mam w planach własną firmę. Taką działalność, która pozwoli mi coś zarobić, a jednocześnie wychowywać małe dziecko i przebywać z nim. Może nawet zapewni mi takie dochody, że nie będę w ogóle musiała wracać na etat ;-) zobaczymy, ale to nie jest taka prosta droga.

A zdradzisz o jakim rodzaju dzialalnosci myslisz? :-D

Cześć dziewczynki;-)
Dawno mnie nie było, ale mialam mnóstwo pracy :tak:
Jutro mam zabieg HSG, mam nadzieję ze się po zabiegu uda wkoncu zafasolkowac!:-)
Witam nowe staraczki oraz buziolki dla starych :**:-)


Powodzenia kochanie, trzymam kciuki! Ponoc po HSG wiele kobiet zachodzi w ciaze
:tak:
 
reklama
Witam miałam zrobić w sobotę ale wyjechał M i chciałam na niego poczekac robie dopiero dziś wieczorkiem jeszcze nie dostałam@ top jest szansa a piersi mnie tak bolą żw mam wrażenie że zaraz mi eksplodują i są takie gorące :szok: a ty jak się czyjesz?

Ja Ci w takim razie radze zrobic jutro rano - wynik bedzie pewniejszy :tak:

Czuje sie ok, mdlosci mecza mnie rano, pozniej odpuszczaja, senna wlasciwie nie jestem, czasem pokluje w podbrzuszu i tyle :tak: Zauwazylam tylko, ze jak mnie zaczyna mdlic to czesto kicham i mam czkawke :szok: Dotychczas nie sadzilam, ze jedno ma z drugim az tyle wspolnego! Ciezko ten zwiazek wytlumaczyc, ale ja to czuje ;-)
 
Do góry