reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam w deszczową sobotę dzis 35 dc i miałam testowac ale M pojechał do mojej siostry pomuc w remoncie i będzie we wtorek to wtedy potestujemy razem bo sama nie bardzo chce,no chyba że wcześniej będzie @ ale mam nadzieję
Pozdrawiam wszyskie miłe Panie:-):-)
 
reklama
Witam panie :happy2:
Ja dopijam herbatkę i zaraz się biorę za sprzątanie, muszę czymś zająć rączki i myśli, bo mojego nieślubnego nie będzie do końca przyszłego tygodnia :-( a najgorzej, ze tuż przed jego powrotem nadejdzie @ :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Idę tyrać...
Lolitko dostałaś moją PW?
 
A ja witam wszystkie babeczki.U mnie jak narazie jest ładna pogoda,sprzątanko zrobione za chwilke obiadek.Kosciółek na 18ta i tak mi zleci dzien.A jutro ide na 14ta z tesciowa na urodzinki do mojego M brata synka ma 3 latka.Wczoraj jakos miejsca sobie w łózku nie mogłam znalezsc, miałam jakis fajny apetyt najpierw zjadłam sledzie potem jogurt i zaliczyłam kibelek:-)
 
Witam się:happy:
Mi też testy owulacyjne wychodzą negatywne,w czwartek i piątek robiłam i nic nawet lekko różowej kreseczki nie było.Zobaczymy jak wyjdzie dzisiaj test.
Zostało mi kilka testów,kiedyś kupowałam na allegro i postanowiłam je wykorzystać.
Dodam że czuje jajniki, szczególnie wczoraj wieczorem szalały.
 
kurde ja sama nie wiem, albo te testy są jakieś do kitu, albo faktycznie owulki nie było, chociaz wczoraj miałam wszystkie objawy owulki a dzisiaj juz spokoj nic nie boli. I sama juz z tego wszystkiego zgłupiałam. Chyba zostane przy tych starych testach co kupowałam może gdzieś je taniej znajde.
 
kurde ja sama nie wiem, albo te testy są jakieś do kitu, albo faktycznie owulki nie było, chociaz wczoraj miałam wszystkie objawy owulki a dzisiaj juz spokoj nic nie boli. I sama juz z tego wszystkiego zgłupiałam. Chyba zostane przy tych starych testach co kupowałam może gdzieś je taniej znajde.
Ja myślę że rodzaj testów nie ma znaczenia,poczekaj jeszcze kilka dni może owulka dopiero będzie.
Ja biorę ten castangus i myślę że dlatego owulacji jeszcze nie było w tym cyklu.
Dzisiaj nie zrobiłam testu ponieważ uznałam że jeśli wczoraj nie było wogule drugiej kreski to test zrobię jutro.Czytałam że u niektórych dziewczyn po tym leku owulacja była pózniej.
Black Opal jak to jest u ciebie?
 
reklama
Witajcie Dziewczyny:-) zaglądam tu dość często , choć co prawda nie udzielam się na forum , ale doszłam do wniosku że czas to zmienić:tak:Bo samo czytanie często wprawia mnie w lepszy nastrój i napawa optymizmem że w końcu i nam się uda mieć upragnione maleństwo:happy: My staramy się już bardzo długo , bo ponad dwa lata, niestety stwierdzono u mnie "wrogość śluzu", czy któraś z was ma taki problemik? Za nami już kilka insemincji niestety zakończonych kiepsko:-(Teraz jesteśmy po kolejnej i tak bardzo chcę aby tym razem się udało ,ale mam jakieś objawy tej okropnej zołzy @....Choć tu na forach czytałam ze czasem jak jest ciąża to objawy okresowe też występują i tak bardzo bym chciała żeby i w moim przypadku tak było. Jeśli w środę nie dostanę okresu zrobię teścik. Proszę trzymajcie kciuki.
Wszystkim wam życzę powodzenia w starankach;-)
 
Do góry