reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam sie z ranka z kawka.... chwile mnie tu nie bylo... co tam slychac?? widze ze pajkaa szalejesz z owulacja - do dziela balamucic malza:-):-):-)
madzia - widze, ze ciaza swietnie sie miewa...

pozdrowionka dla wszystkich...
 
reklama
Dziewczyny, ja widzę - raczej czytam, że Wy jakieś ziółka, jakieś testy, mierzenie tempki, a ja nic:zawstydzona/y:. Idziemy z M na żywioł i tak myślę, że może też byśmy musieli robić? Może jednak zaczekam spokojnie do końca roku, pójdziemy na żywioł, a nóż się uda...:szok:

Do jutra;-)
pewnie, ze najpierw na zywiol aania idzcie... po co sie od razu faszerowac prochami...trzymam kciuki:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Witam sie z rańca jestem troche podłamana bo myslalam, ze wczoraj owulka była a tu tempka zaś 36,6:wściekła/y: czy jest to mozliwe?? bo wszystkie ogjawy, bole podbrusza - jajnikow juz nie mam. Kurde sama nie wiem co myśleć! Nie wiem czemu nie podobuje mi sie moj wykres zas jakis diwny jest
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny, ja widzę - raczej czytam, że Wy jakieś ziółka, jakieś testy, mierzenie tempki, a ja nic:zawstydzona/y:. Idziemy z M na żywioł i tak myślę, że może też byśmy musieli robić? Może jednak zaczekam spokojnie do końca roku, pójdziemy na żywioł, a nóż się uda...:szok:

Aania każda z nas przeszła już swój żywioł ;-) teraz każda z nas wiadomo szuka metody :-) jeżeli u Ciebie jest wszystko ok to niepotrzebne jest branie czegokolwiek.

Lolitko a nie wydaje Ci sie, ze ten moj wpsaniały wykres cos dziwny jest??No i kiedy najlepiej jest robic testy owulacyjne?
 
reklama
Witam sie z ranka z kawka.... chwile mnie tu nie bylo... co tam slychac?? widze ze pajkaa szalejesz z owulacja - do dziela balamucic malza:-):-):-)
madzia - widze, ze ciaza swietnie sie miewa...

pozdrowionka dla wszystkich...

Gosiu bałamuciłam go wczoraj a on mnie dzisiaj ;-) jak sie tylko dowiedzial, ze jest ta szansa to wpadł w szał przytulania :-D
 
Do góry