reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Witam się z rańca :-)
Aga27 hope - zaciskam mocno kciukole i witam ;-)
U mnie tempka poszła nieznacznie w góre wiec chyba cosik sie dzieje, albo to jakis taki skoczek ;-)ale juz kicham na to :-) co ma byc to bedzie .
Dzisiaj czeka mnie dzien z formułą 1 a potem finał w siatkówkę:-)
Życzę spokojnej niedzieli;-)
 
Witam!
Wychodzę z krzaków i przyznaję się że jestem w ciąży!
Wczorajsza beta 233,6 jestem po zabiegu ICSI...i w końcu po 2,5 roku się udało! Jestem najszczęśliwsza na świecie!
Buziaki!
 
Martyna - gratulacje!!!
Pajka, trzymam kciuki, żeby jutro dalej skakało, albo przynajmniej nie spadło :tak:
Aga27 - na pewno będzie dobrze. Tutaj wszyscy za wszystkich trzymają kciuki i prędzej czy później to pomaga :-D

Ja mam jakiś kryzys chyba. Może dlatego, że M wyjechał daaaleko. A mnie pomimo niezmienionego pragnienia posiadania dziecka nachodzą czarne myśli, że może jednak nie damy rady finansowo, że co będzie jak odejdzie moja pensja, że chyba jednak nie pisany mi wychowawczy... tylko jaki jest sens oddawać malutkie dziecko opiekunce, na którą i tak pójdzie lwia część tego, co w tym czasie zarobię :no:
Ehh nie wiem, pewnie wszystkie mamy takie wątpliwości :sorry2: wierzę, że skoro inni dają radę, to my też, ale niektóre myśli trudno jest odpędzić...
 
Witajcie :)Martynko ogromne GRATULACJE :):):):):):)Trzymaj się cieplutko i zdrowo i niech maleństwo pięknie rośnie :) Co do CASTAGNUSA to u mnie owulka była w tym cyklu 20 dnia. Ostatni cykl był 35 dni i ten też wszystko wskazuje na to że taki będzie :) Casta wydłuża cykl w większości przypadków więc spokojnie czekaj na owulkę. Ja już się nie mogę doczekać terminu @.... przyjdzie czy nie przyjdzie... Ogólnie CASTA podziałał na mnie też tak, że strasznie bolą mnie piersi. W nocy się budzę jak się źle ułożę, nigdy tak nie miałam. Mam też bóle jajników raz z jednej raz z drugiej strony. Czytałam że takie objawy to u wielu kobiet to chleb powszedni od owulki do @ więc się nie martwię, że coś mogłoby być nie tak :)
 
Ostatnia edycja:
Aania każda z nas przeszła już swój żywioł ;-) teraz każda z nas wiadomo szuka metody :-) jeżeli u Ciebie jest wszystko ok to niepotrzebne jest branie czegokolwiek.

Lolitko a nie wydaje Ci sie, ze ten moj wpsaniały wykres cos dziwny jest??No i kiedy najlepiej jest robic testy owulacyjne?

Dzięki Pajeczko - Ty uspokajasz mnie, a Ciebie inni;-)
 
Witajcie Dziewczyny:-) zaglądam tu dość często , choć co prawda nie udzielam się na forum , ale doszłam do wniosku że czas to zmienić:tak:Bo samo czytanie często wprawia mnie w lepszy nastrój i napawa optymizmem że w końcu i nam się uda mieć upragnione maleństwo:happy: My staramy się już bardzo długo , bo ponad dwa lata, niestety stwierdzono u mnie "wrogość śluzu", czy któraś z was ma taki problemik? Za nami już kilka insemincji niestety zakończonych kiepsko:-(Teraz jesteśmy po kolejnej i tak bardzo chcę aby tym razem się udało ,ale mam jakieś objawy tej okropnej zołzy @....Choć tu na forach czytałam ze czasem jak jest ciąża to objawy okresowe też występują i tak bardzo bym chciała żeby i w moim przypadku tak było. Jeśli w środę nie dostanę okresu zrobię teścik. Proszę trzymajcie kciuki.
Wszystkim wam życzę powodzenia w starankach;-)

Witaj Aga;-) ja też tu od niedawna i też myślę, że wieje tu optymizmem:-D. My z M tez staramy sie od dwóch lat i czekamy jak Wy...... jestem pewna, że sie doczekamy:tak:
 
reklama
Hejka dziewczęta:) Wilekie dzieki za miłe przyjęcie:)))
Martynko wielkie grztulacje, mam jednocześmie pytanie czy to była twoja pierwsza ICSI? Super że wam się udało, trzymam kciki za tą małą fasoleczkę aby rozwijała się zdrowo:)
Wolfheart Kochana nie myśl o finansach napewno sobie jakoś poradzicie , nawet z mniejszymi pieniązkami. Taka kruszynka to największe szczęście, ja nie myślę wcale o pieniądzach bo wiem że mając siebie i kruszynkę damy radę ze wszystkim też tak pomyśl i odrazu będzie lepiej.Co do oddawania dziecka opiekunce, hm...ja uważam że lepiej oddać dzicko do jakiegoś sprawdzonego i polecanego żłobka, oczywiście maleństwo które ma już rok , młodszego w życiu bym nie oddała. Sama pracuje w takim miejscu i wiem że maluszki wychowywane z innymi dziećmi lepiej się rozwijają, choć chyba na to nie ma reguły. Choć biorąc po uwagę że wiem jak to wygląda od środka że tak powiem też wolałabym odddać dziecko do takiego miejsca na 4-5godzin max , gdyż wiem jak wiele tracą rodzice którzy oddają dziecko na 8-9 godzin.Bardziej jest ono związane z nami niż z rodzicami a ego bym sobie nie życzyła. Ale będę o tym rozmyślać jak juz zajdę w tą upragnioną ciąże i urodzę maleństwo. Serdecznie was wszystkie ściskam i idę zrobić jakis obiadeczek:)
 
Do góry