reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Olu PM
Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens.
Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło.
Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie.
A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.

Stol lat!!!!!!!!!! sto lat!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
OLu
454cp35bg5.jpg


Dorosłości to namiastka gdy nadejdzie "osiemnastka", śmiało ściągaj swój pas cnoty, chłopcy wezmą Cię w obroty, tańcz od rana do wieczora na skrupuły przyjdzie pora, by Cię nie dopadły gary i ględzący wciąż mąż stary!
 
Witajcie!!! - Oleńka - wszystkiego najlepszego... spelnienia marzeń wszelakich....

Dzień dobry :-D Wpadłam z kawką. Ma któraś ochotę? :-D
Tak Gosiu, do przedszkola, ale też do szkoły, bo ciągnę dwa etaty.
witaj - ja na kawke chetnie przysiade... a przypomnij co porabiasz w szkole?? bo ja jestem od angielskiego:-):-):-)
Hei moje dziewczynki:-)
Wiem ze nalezy mi sie maly opieprz,wiec dawajcie:-(
Nie bylo mnie dlugo,jakos nie mialam weny do pisania,kiepska forma wiec tylko leze i leze.
11 tydzien sie zaczal,moze bedzie lepiej mam naaadzieje!!!
Postaram sie bywac czesciej...OBIECUJE:-)
witaj i odpoczywaj jak najwiecej no i odzywaj sie czesciej bo to nieladnie tak zapominac o nas czy nas zaniedbywac...

Witaj Andzia:-):-):-)
 
dziewczynki co mi poradzicie bo ja tak sobie myślę czy mam stosować te specyfiki na tradzik które mam na twarz smarować czy lepiej nie dopóki sie nie dowiem czy sie udało zafasolkować czy nie ?????????
 
Marzenia.. teraz spokojnie moge napisac.. ha wiedziałam ze trafiłam z wytypowaniem owu:)

Zaniepokojona sama nie wiem ale moze poszukaj w necie.. podaj nazwy to pomoge..
 
reklama
ja chce ja chce !!!!!!!!!!!! :-D:-D
Ależ proszę Kochana :-)
W8CGUr


Witam się w sobotę - ja na chwilkę - wpadłam w wir sprzątania to juz skończę - przysiadłam dopiero teraz ze śniadankiem:tak:

Asiq - ale w sobotę zrobiłaś sobie wolne czy dalej piszesz plany:szok:
Cześć Andziu :-) Dzisiaj nie piszę, ale w zamian za to sprzątam :-D Małż sprząta swoją "jaskinię", a ja nie wiem, gdzie mam się schować, chociaż... kurcze podejrzanie cicho tam... :-D:-D:-D:-D;-);-);-);-);-)

witaj - ja na kawke chetnie przysiade... a przypomnij co porabiasz w szkole?? bo ja jestem od angielskiego:-):-):-)
:-)
Gosiaczku, ja jestem pedagogiem szkolnym :-)
 
Do góry