reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

A nie wiedsz Andziu czy dużo?? Kurde ja mam i tak wysoką cały wykres ;-)

Gosiu , Madziu , Dzeni dobranoc :-)

Pajkaa - tego nie da się określić ile - chyba:sorry2:
luteina to progesteron więc tak jak i on powoduje skok temperatury - a skok to jest powyżej linii pokrywającej, która u każdej może miec inną wartość:tak: u Ciebie sa wysokie temperatury więc ja nie wiem o ile, ale przyjmuje się o 0,2 stopnia - tak jak miałaś 36,9 i skoczyło na 37,1 - jeżeli to się utrzyma przez minimum 3 dni to znak owulacji:tak: i luteina może zadziałąc tak samo:tak:
chyba zamotałam:sorry2:
 
reklama

Załączniki

  • karta.jpg
    karta.jpg
    49,1 KB · Wyświetleń: 20
Pajkaa - tego nie da się określić ile - chyba:sorry2:
luteina to progesteron więc tak jak i on powoduje skok temperatury - a skok to jest powyżej linii pokrywającej, która u każdej może miec inną wartość:tak: u Ciebie sa wysokie temperatury więc ja nie wiem o ile, ale przyjmuje się o 0,2 stopnia - tak jak miałaś 36,9 i skoczyło na 37,1 - jeżeli to się utrzyma przez minimum 3 dni to znak owulacji:tak: i luteina może zadziałąc tak samo:tak:
chyba zamotałam:sorry2:
Ale zrozumiałam ;-) dzisiaj biore pierwszy dzien wiec jutro pierwsza tempka z lutką zobaczymy:-) ja i tak watpie, zeby u mnie była owulka, ale juz sie nie przejmuje;-) cykl pewnie stracony.Ale zamoerzam juro kupic nowiutki termometr rtęciowy oczywiście :-) i cąły cykl nim mierzyc.Chociaz ten mi sie wydaje dobry bo tempka na nim skacze , a na tym elektronicznym mam tylko cąły czas 2 36.2 i 36.3 :-D
 
Miłej nocy;-)
Hejak to sem ja netoperek:-D
witam sie nocna pora z lekkim szumem w glowie.
Olesiu - wiatj - a humorek po imprezce na początek weekendu?;-)
tak podwyzsza

o tyle.. zerkij na wykresik..

zaczelam brac w 38dc.. i tak było 36,65 a potem juz 36,9..

Good Night
wiedziałam, że Nektarynka coś odpowie:tak: a tu jeszcze pokazała:happy:

ja też zmykam - dobranoc:-)
 
dobra kobity uciekam do wyrka kozystac z faktu ze mam cale dla siebie :rofl2: a musze pamietac zeby psa wpuscic :-p bo juz mam oczy na zapalki .... stosunkowo milej nocki zycze :-)
Dzeni fajnie ze do nas wpadlas! :-) i na bank teraz bedzie git! :-)
dobra bo nie kontroluje juz rak i nie widze co pisze! PAPAAPAPAPPAAAPAPAPAPPAA :-)
 
wypilam pare lampek wina, zrobilo sie przyjemnie wiec humorek dopisuje :-D
Moj kochany bratanek lat 4 powiedzial mi, ze jestem piekna :-):-D i przygotowywal ze mna obiad obieral marchewke. Bylo super.
 
reklama
wypilam pare lampek wina, zrobilo sie przyjemnie wiec humorek dopisuje :-D
Moj kochany bratanek lat 4 powiedzial mi, ze jestem piekna :-):-D i przygotowywal ze mna obiad obieral marchewke. Bylo super.
takei maluchy są słodkie. moje bliźniaczki zawsze jak ubieram się w sukienkę mówią, że wygladam cudnie, jak księżniczka, a jak mnie zobaczyły w sukni ślubnej to piwedziały, że teraz to juz wygladam jak prawdziwa królowa:-) słodkie to jest:tak: zawsze mi to humor poprawia:tak::tak:

też zmykam do łóżeczka, jutro weselicho, więc musze mieć siłe na całonocną zabawę, a w niedzielę poprawiny - ciężki weekend przede mną, ale będzie fajnie, bo ja barddzo lubię tą koleżanke:tak: a od poniedziałku znowu bliźniaczki będą u mnie ( na ok. 3 tyg.), u nich w domu będzie remont generalny więc muszę je do siebie przygarnąć:-)

kolorowych snów
 
Do góry