reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Czesc kobietki:-)Ja sobie dzisiaj spacerkuje z mo0ja siostra i jej dzieciaczkami,za chwilke tez pójdziemy.Za ciepło nie jest,ale jest ok.Moze do Was pózniej wpadne:tak:;-):-)
 
dzien dobry!
jestem padnieta, noc zarwana, kolano dalo ostro w dupę...mam dośc...

Kingus...z bomba trafilas w sedno...mnie wlasnie Marzenixx na takiego terroryste wyglada...ciekaqe co zaatakuja...wybrzeze?:-)
Może nakrzycz na to kolano, postrasz, że wymienisz to może przestanie boleć;-)
No właśnie boję się co wybiorą na swój cel, ja za rok chciałbym jednka pojechać nad nasze morze ;-);-);-)


mama juz po gasrtoskopii ale oczywiscie nic siostrze nie powiedziała.Także jak sama nie pójde to się nic nie dowiem :wściekła/y:
Mam nadzieje, że wyniki są dobre. Mocno trzymam kciuki za mamę.

Witam się.
Dostane mam nadzieje na powiekszenie endo i będę brać tylko 1 clo także już nie będzie Las Vegas na BB bo obstawiać można tylko jedno.
Witaj Haniu.
Ja wiem tylko co na odbudowę endometrium(ryby, jogurty, orzechy laskowe, wino).

Dzięki Hania
Kurcze ja juz nie wiem o co u Was chodzi,Ty zdrowa,M zdrowy to czemu kutwa nie wychodzi? :-(
Niestety wiele zdrowych par ma problemy w zajściu w ciąże i nie mam pojęcia skąd wtedy bierze się taki problem.
Dlatego Ci co zaliczają "wpadkę" mają tak naprawdę ogromne szczęście.
Kingus, Ty to cholera jeszcze nigdy o mnie nie zapomnialas
Jakbym mogła ;-);-);-)

Kurcaki ale mam roboty ...... ja tylko na sekunde
Do juterka dziewuszki :sorry2: dzisiaj musze posprzatac cala hacjende po tym malowaniu :baffled::baffled::baffled: moze wpadne wieczorkiem na goraca czekolade po charuwie ;-)
Miłego sprzątania :tak::tak:

Babki spadam trza cos w domu zrobic :-( a tak mi sie nie chce.
Witaj w klubie, zaraz muszę obiad zacząć szykować ;-)

eve kochana w 43 dc, to nie moje, kolezanki :sorry2: ale raczej ten progesteron nie wzkazuje na ciaze, no nie ?
Raczej ciąży nie ma.

dziewczynki a jak sie miewa Kroptusia? nie pisze od kilku dni do nas a ostatnio nie najlepiej sie czuła
Nie mam pojęcia. Mam nadzieje, że sobie odpoczywa.

Byłam w mięsnym i oczywiście skusiłam się na loda ;-);-)
 
Podstawowe z krwi + tarczyca + watrobowe + nie pamietam co on tam zlecał ale duzo tego było to juz powinni miec bo to posżło na cito zaraz jak ją przyjeli.Popołudniu bede rozmawiała z lekarzem co dalej

Wiecie ja mam juz 29 lat od 9 nie mieszkam z mamą ale mam siostre która ma 18 lat...:-(
Badaicka - mam nadzieje, ze mama szybko wroci do zdrowia i to nic powaznego...

Tez Cie pozdrawiam Eve:-):-);-);-)
A u mnie znowu leje i zimno - a ja mam chyba jakas depreche, nic mi sie nie chce i najchetniej bym lezala... patrze na kupke z praniem i nie chce sama sie wyprasowac i zniknac...
 
hej dziewczyny ja juz po usg wiec jest ch....o :wściekła/y: jedyną dobą wiadomością jest to, że endometrium ma 10 mm, na prawym jajniku zanotował się pęcherzyk o wielkości aż 11 mm a na lewym aż 9 mm ( a jestem w 13 dc) więc pewnie będzie kicha i nic z tego nie będzie:wściekła/y:jestem wkurzona i zdołowana. Jedyne na co mam terach ochote to sie nawalic i isc spac
 
reklama
Do góry