reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

A mi nie rośnie ... :-p Odliczam godziny do wizyty - dobrze że się zapisałam na 15, do wieczora bym chyba oszalała :eek::sorry:
Kroptusia - a Ty kiedy idziesz na następną wizytę ?
 
reklama
A mi nie rośnie ... :-p Odliczam godziny do wizyty - dobrze że się zapisałam na 15, do wieczora bym chyba oszalała :eek::sorry:
Kroptusia - a Ty kiedy idziesz na następną wizytę ?

Ciesze sie ze odwazylas sie wstawic suwaczek, ja b. dlugo sie wahalam do tej pory mam rozne dziwne czarne mysli :( ale to pewnie przez ta akcje ze skurczami i podtrzymaniem...Cyce troooche bola i to wsio, spac juz nawet tyle nie spie, czekam na jakis objaw hihi :p brzuch mi za to rosnie w masakrycznym tempie nie wiem czemu, dopiero 3 mc a mam jak w 5 :) mieszylam 90cm w pasie szooooooooooooooooooooooooook :) i zawsze wieczorem taki balon (ale co sie oszukiwac pewnie tluszczyk sama nie wiem bo okragly i napiety), M do mnie "ale Ci ten brzuszek rosnie" a waga (dzis 1kg do przodu) wiec sie nie martw kochana urosnie i przyjda objawy, mnie dziewczyny pocieszaly ze u wielu mdlosci 7-8 tydz. u mnie byly takie dni (sporadyczne) ze mulilo i ble i ble chodzilam ale to nie to co mialam w 1 ciazy zyganko non top :)...Tez znosilam jajo jak Ty, a do gina mialam na 21.20 myslalam ze zwariuje ale wyszlam "pijana" i zaplakana, wracalam taxi bo nie bylam w stanie (M nie wiedzial wolalam sie upewnic bo by to za bardzo przezyl) a taksowkarz "jak kocha to wroci" buhahaha :)...Teraz mam wizyte 11.02 to bedzie jakos lecial 12 tygdzien i b. sie denerwuje bo mialam przejscia i czekam na efekty czy maluszek jeszcze jest eh
 
Och.. musi być dobrze !!! Kurcze nie ma innej możliwości !!
A taksówkarzowi należy się medal za psychologiczną analizę pasażerów :-D
Właśnie zauważyłam że mamy dzieci w podobnym wieku :-)
 
Witajcie dziewczęta :-)
ale mialam duuużo do nadrobienia, produkujecie i produkujecie ;-)

Jestem po 4 dniach clo, dzisiaj ostatni dzien... w sobote niedzielę miałam zawroty głowy, ale odjazd :-D a wieczorem jak pojechaliśmy na obiad do mojej Mamy, to myslalam, ze zasne na siedzaco! Mama ciągle mówiła, że źle wyglądam, że jestem blada, że chuda... a ja przeciez tyję od luteiny i to clo pewnie też się teraz dolozy... juz mam niezle pogłady tłuszczyku na brzuchu... Czuję się dziwnie, jakbym miała non stop pełny pęcherz (ale nie mam ;-)), brzuch na dole napięty, trochę pobolewa (kłuje lekko), jakoś dziwnie mnie ćmi, nie podoba mi się to :zawstydzona/y: Nie mogę go wciągnąć (mam wrażenie, że mam taki wielki wywalony bęben) - tzn. fizycznie daję radę, ale to nie jest zbyt przyjemne...

Wczoraj były przytulanki z mężem - trening przed weekendem ;-) Fajny jest taki seks bez zabezpieczeń :-)Ale powiem Wam, że boję się... Chciałabym żebyśmy mogli z mężem cieszyć się takim seksem... a ja od razu dostałam clo... więc zwiększamy szanse na dziecko i zmniejszamy szanse na fajny seks ;-) Powiedziałam wczoraj M, że się boję, a on powiedział "myślałem, że się cieszysz", odpowiedziałam mu, że z jednej strony się cieszę, a z drugiej się boję, bo z jednej strony chcę żebyśmy mieli dziecko, a z drugiej strony przecież nigdy dziecka nie miałam i nie wiem jak to będzie...

Kochane jak Wy przeżywacie rozłąki z mężem? Co wtedy robicie? Nie macie wątpliwości? Mi momentalnie łzy napływają do oczu jak myśle, że on lub ja mielibyśmy gdzieś wyjechać. Chyba boję się, że jak mnie nie będzie w pobliżu to on gdzieś pójdzie i będzie robił coś głupiego... schla się... czy coś... Nie mam zaufania do jego kolegów, a z kolei on zdaje się nie umieć im postawić... Ja na przykład na wszelkie zaczpki w stylu "patrz jaki fajny facet tam idzie" reaguję "fajny? dla mnie najfajniejszy jest ten MÓJ, nie ma drugiego równie fajnego" - a mój M tak nie umie zareagować, nie umie pokazać, że ja się dla niego najbardziej liczę i tym samym sprawić, żeby koledzy przestali gadać głupoty..... Czuję się tak mocno do niego przywiązana, że nie potrafię sobie wyobrazić żebym nie czuła złości/żalu do niego gdyby gdzieś musiał wyjechać beze mnie... Proszę podnieście mnie jakoś na duchu... On nigdzie nie wyjeżdża, ale wiem, że prędzej czy później jakaś rozłąka się zdarzy (choćby szpital...). Już wpadam w histerię na samą myśl... :baffled:

I powiedzcie mi jeszcze kochane jak według Was powinno wyglądać idealne małżeństwo? Jesteście szczęśliwe w swoich związkach? Jakie macie relacje z mężem?

Ale sie napisalam i wcielo mi posta:wściekła/y:

Kochana Eve84 dobrze ci napisala.
Zajmij sie soba !!!Twoj swiat kreci sie wokol ciebie,a nie wokol meza.Niemozesz sie tak od niego uzalezniac!!! Oni tego nielubia,gdy sie im matkuje,i wtedy pokazuja ze oni sa dorosli wlasnie przed kolegami.Zreszta taka ich natura zeby pokazac sie jakim to sie macho niejest wlasnie w oczach kolegow.Faceci lubia kobiety niezalezne,majace swoje zdanie,zainteresowania .Niebedzie cie cenil,znudzi mu sie to i wtedy bedzie za pozno,bedzie sie czul osaczony przez ciebie,bedzie robil co bedzie chcial .Musisz wyluowac,bo odwroci sie to przeciw tobie!Gwarantuje ci to,bo wlasnie bylam taka jak ty,i odwrocilo sie to przeciw mnie mielismy z tego powodu straszny kryzys ,polepszylo sie gdy popuscilam ,nienaciskalam,zajelam sie soba.My facetow nigdy niezrozumiemy bo oni sa z innej planety co jest udowodnione faceci sa z marsa,my kobiety z wenus.Mamy inne myslenie.Kochana mi duzo pomogly ksiazki czytane na temat mezczyzn,moge ci polecic ZROZUMIEC MEZCZYZNE,KOBIETY KTORE KOCHAJA ZA BARDZO,DLACZEGO MEZCZYNI KOCHAJA ZOLZY,DLACZEGO MEZCZYZNI POSLUBIAJA ZOLZY.
Jedna nawet mam na komputerze i moge ci przeslac na maila mam DLACZEGO MEZCZYZNI KOCHAJA ZOLZY.
 
Och.. musi być dobrze !!! Kurcze nie ma innej możliwości !!
A taksówkarzowi należy się medal za psychologiczną analizę pasażerów :-D
Właśnie zauważyłam że mamy dzieci w podobnym wieku :-)

No musi musi byc ale i tak sie denerwuje, ciaza b. wyczekana 3 lata staran a w sumie 4 czekania :) Chcialam zeby miedzy maluchami byly 2 lata a bedzie 6 :) Moja jest z lipca hihi...a taksowkarz super wyczucie. Zapisz sie juz do pazdziowek bo jest juz watek...Pociesze Cie ze jeszcze niedawno w moim suwaczku bylo 5 tyg i .... dni :) a teraz :))
 
Ja nie mam ochoty na nic. Węzły chłonne dały mi popalić, tabletki na stany zapalne w połączeniu z tymi na alergie działały usypiająco.
U mnie od wczoraj tak jakby miał zacząć się @ a to dopiero 16dc.
W ogóle ostatnio @ dostałem z opóźnieniem i trwała nie 8 a ok 5 dni.
Jak M zrobi badania i ja będę miała zrobioną drożność jajowodów to muszę jeszcze powtórzyć hormony. Teraz ni mogłam zrobić progesteronu bo brałam leki które mogły wpłynąć na wyniki.
A dzisiaj po prawie 2 godz czekania udało mi się zarejestrować jak bezrobotna. Urzędowy koszmar. I to tylko by było ubezpieczenie:rofl2:
 
Ja nie mam ochoty na nic. Węzły chłonne dały mi popalić, tabletki na stany zapalne w połączeniu z tymi na alergie działały usypiająco.
U mnie od wczoraj tak jakby miał zacząć się @ a to dopiero 16dc.
W ogóle ostatnio @ dostałem z opóźnieniem i trwała nie 8 a ok 5 dni.
Jak M zrobi badania i ja będę miała zrobioną drożność jajowodów to muszę jeszcze powtórzyć hormony. Teraz ni mogłam zrobić progesteronu bo brałam leki które mogły wpłynąć na wyniki.
A dzisiaj po prawie 2 godz czekania udało mi się zarejestrować jak bezrobotna. Urzędowy koszmar. I to tylko by było ubezpieczenie:rofl2:

Znam ten bol,....jak sie rejestrowalam pare lat temu stalam od 7-15 wiec...:)) a potem i tak pracy nie dostalam ani zasilku bo cos tam :)
 
kobietki znacie sie na hormonkach?

mam podwyzszona prolaktyne: 26.85 norma do 23.3

a progesteron mam 54.19 , wysoki jak w III symestrze ciązy

badanie robiłam w 23 dc, jestem 4 dni przed miesiączką
 
reklama
Oh kochane dziękuę Wam za słowa pocieszenia. Macie rację, muszę się zająć sobą... To wszystko przez to, że mam za dużo czasu, studiuję, ale mam mało zajęć za to dużo nauki w samotności... Przez cały dzień nie mam z kim porozmawiać... Zanim się pobraliśmy już mieszkaliśmy razem, a zamieszkaliśmy ze sobą bardzo wcześnie - więc jak się wyprowadzałam z domu, to już on był, to już miałam jego wsparcie... Wiem, że im bardziej go przy sobie trzymam, tym bardziej on będzie chciał uciec... Staram się mu popuszczać, ale jak mówię, cały dzień siedzę sama, więc jak on przychodzi, to chcę to wykorzystać, nie chcę ZNOWU być sama, chcę żeby mi poświęcił uwagę, nie chcę go dzielić z żadnymi znajomymi :zawstydzona/y: Muszę zacząć więcej wychodzić, muszę zacząć mieć swoje życie... Staram się nie myśleć o nim za dużo w ciągu dnia i staram się mieć do niego zaufanie... Kurcze jakoś się nie potrafie z NAS cieszyć, bo ciągle myślę, że coś jest nie tak... Studia mnie blokują o tyle, że nie mogę mieć pracy, a sądzę, że praca by mi dała tyle, że czułabym się KOMUŚ potrzebna - tak to się nie czuję potrzebna, cały dzień mogę przesiedzieć w łóżku z laptopem i nawet nie chce mi się sprzątać... Pracuję nad sobą, naprawdę, wiem, że on ma swoje życie, a ja swoje, że moje życie musi być dla mnie najważniejsze, bo on ma prawo przeżyć swoje tak jak chce, a mi nie wolno ingerować. Tak trudno wypuścić z rąk coś, bez czego człowiek zdaje się nie być w stanie żyć...


Staraliśmy się raptem 3 miesiące - ale to była nasza decyzja o powiększeniu rodzinki.

Mogę spytać w jakim wieku wtedy byliście? Mieliście wątpliwości?


Hehe ja mam to samo do dzis :) zadnych w sumie mdlosci czy czegos, sennosc nawet minela ale tez nie mialam objawow, dziewczyny pocieszaly PRZYJDA PRZYJDA badz nie i sie ciesz ale one choc czuja ciaze a mi tylko brzuch rosnie :)

Ciesz się dopóki nie ma :-) A brzucho niech rośnie!

A mi nie rośnie ... :-p Odliczam godziny do wizyty - dobrze że się zapisałam na 15, do wieczora bym chyba oszalała :eek::sorry:

15 już niedługo, na pewno wszystko będzie dobrze :-)
 
Do góry