reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Kroptusia - ja też chciałam żeby różnica między dziećmi była 2-3 lata, ale wyszło jak wyszło - trudno.
Zapisałam się nieśmiało na październik, ale dopiero jutro potwierdzę swoją "przynależność" :-p
A Twój suwaczek wygląda cudnie :-D

Niunia27 - ważne że już po bólu z tym urzędem, a za badania będę trzymała kciuki ;-)

Kaprycha - może pójdź do innego lekarza i nie przyznawaj się że wiesz o co chodzi. Bardzo Ci współczuję takiego potraktowania i mocno przytulam.
 
reklama
Kroptusia - ja też chciałam żeby różnica między dziećmi była 2-3 lata, ale wyszło jak wyszło - trudno.
Zapisałam się nieśmiało na październik, ale dopiero jutro potwierdzę swoją "przynależność" :-p
A Twój suwaczek wygląda cudnie :-D

Niunia27 - ważne że już po bólu z tym urzędem, a za badania będę trzymała kciuki ;-)

Kaprycha - może pójdź do innego lekarza i nie przyznawaj się że wiesz o co chodzi. Bardzo Ci współczuję takiego potraktowania i mocno przytulam.

Mialam taki jak Twoj tylko strone czesto cos zzera i musze co jakis czas zmieniac :)
 
Dzieki Eve troche mnie to uspokoiło , bo juz mialam czarne mysli
prosze bardzo!!! :tak: towja prolaktyna kwalifikuje sie do leczenia wiec pewnie lekarz da ci leki na jej obnirzenie sądze ze nie bedzie to trodne z takim wynikiem! ;-) slyszlam juz o naprawde niesamowicie przekroczonych prolaktynach! :szok: a po drugie taki jednorazowy pomiar moze tez byc niadekwatny do rzeczywistosci! bo prolaktyne trzeba wykonywac co najmniej 3 godz po posilku i po chwilowym odpoczynku! itp.;-) z tego co pamietam chyba miedzy 8 a 12 rano bo najwieksze stezenie jest w nocy gdy w trakcie snu wzrasta! a poza tym prolaktyne powinno sie badac w I fazie cyklu a nie przed @ wiec ten wynik moze tez byc falszywy bo prolaktyna podnosi sie w ciazy!!!! :)
 
Ostatnia edycja:
może jestem w ciązy hihii :) to pasowało z tym wysokim progesteronem...

ale , napewno powtórze badania, prolaktyne po @ napewno i pokaze te wyniki lekarzowi..
zastanawiam sie czy na ten wynik moze wpływac clo, biore je od 3 m-cy
 
Witajcie dziewczynki ja tylko na chwilke bo lece gotowac mojemu obiadek !

Wyobrazcie sobie ze wczoraj po pracy nie dostalam sie do domu :szok::szok::szok:
Naszczescie mam bardzo mila kolezanke w pracy ktora ugoscila mnie na noc, bo w innym przypadku musialabym spac w pracy ( na probowkach ) w laboratorium :no:
 
witam was stokrotki:-)

kaprycha a ja myslalam ze takie malpy tylko w apaolsce....wczoraj mialam podobną sytuację tez w przychodni, wez tą babę olej, będzie ci mowlia...a to lekarka byla czy kto?moze pani z recepcji?jak u mnie wczoraj...:no:proboj dalej, i nie przejmoj się glupią baba:wściekła/y: matko co za ludzie!!!!!!!!!!! co z czasy!!!!!!!!!!jeden drugiego by w łyżce wody utopil!!!!!!!!!!!:wściekła/y::angry:

shingle nic sie nie martw, duzo bab nie ma objawow...cos ci opowiem o takiej znajomej-znajomej: mojej kolezanki -kolezanka siedzi w domu z mama i jadla objad, no i mowi do tej mamy:..Mamo, zobacz ja nic nie jem, a mam taki duzy brzuch i tak mi sie przelewa!moze ja chora
-a matka jej: Olu a moze ty w ciąży?
Ola tezt ciążowy zrobila, a tu się okazalo ze koniec 5 msc.!!!!!!! i wesele w 7 msc.bylo!!!!!!!!

olapolap ja juz ci mowilam kochanie ze i kota zaglaskac mozna...podpisuje się calkowicie pod Eve

Eve GRALUTACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! no to teraz staranka na całego....czas start!!!!!!!!:-D

sylwka ja juz tobie gral;ulowalam ...to napewno ciąża, dbaj o siebie:tak:

mężatko to lekarz mi zalecila te badania, zekam na 3-5 dniec cyklu:tak:

OLICA kurcze u ciebie to mi się to wszystko nie podoba, NAPISZ CO U LEKARZA!!!!!!!!:tak:

kobity....a u mnie juz po polamieniach...dzis juz nic się nie dzieje...biala wydzielina....
 
Kroptusia - ja też chciałam żeby różnica między dziećmi była 2-3 lata, ale wyszło jak wyszło - trudno.
Zapisałam się nieśmiało na październik, ale dopiero jutro potwierdzę swoją "przynależność" :-p
A Twój suwaczek wygląda cudnie :-D

Niunia27 - ważne że już po bólu z tym urzędem, a za badania będę trzymała kciuki ;-)

Kaprycha - może pójdź do innego lekarza i nie przyznawaj się że wiesz o co chodzi. Bardzo Ci współczuję takiego potraktowania i mocno przytulam.
Na którego pażdziernika wg kalkulatora wypada u ciebie termin porodu?

Witajcie dziewczynki ja tylko na chwilke bo lece gotowac mojemu obiadek !

Wyobrazcie sobie ze wczoraj po pracy nie dostalam sie do domu :szok::szok::szok:
Naszczescie mam bardzo mila kolezanke w pracy ktora ugoscila mnie na noc, bo w innym przypadku musialabym spac w pracy ( na probowkach ) w laboratorium :no:
No macie piękną zime na Wyspach:-D
U nas we wszystkich wiadomościach pokazują jak dużo śniegu napadało:-D
 
Witajcie dziewczynki ja tylko na chwilke bo lece gotowac mojemu obiadek !

Wyobrazcie sobie ze wczoraj po pracy nie dostalam sie do domu :szok::szok::szok:
Naszczescie mam bardzo mila kolezanke w pracy ktora ugoscila mnie na noc, bo w innym przypadku musialabym spac w pracy ( na probowkach ) w laboratorium :no:
o mamuniu a jakto sie stalo ze sie do domku nie dostalas!?!?!??!?!
witam was stokrotki:-)

Eve GRALUTACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!! no to teraz staranka na całego....czas start!!!!!!!!:-D
kobity....a u mnie juz po polamieniach...dzis juz nic się nie dzieje...biala wydzielina....
dzieki kochana ale do staranek nadal odliczam jak na suwaczku bo jeszcze musze pracke inz napisac i sie obronic!!!
a wiesz co oznacza biala wydzielina!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Kaprycha moze zeczywiscie nic nie mow o tych badaniach, mozesz cos delikatnie nabąknąc ale nic konkretnie...

co za czasy..........ta co nie chce, to zachodzi rok po roku, ta co pragnie dziecka nie moze wcale:-(
 
Do góry