reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

a ktory to byl dzien cyklu!??? :confused:;-)

kaz jej powtorzyc test!!!! albo na bete!
Napisała mi,że w piatek miała dostać @ i nie przyszła to zrobiła test a cykle miała regularne co 32 dni

Kochana kiedy testujesz??? :-):-):-)
hhmmmmm :-D:-D:-D:-D o to jest pytanie ;-)

Dzien dobry Wszystkim!
dziękuję pytajacym o mnie-Marzenixxx, OlaPM, Zajączek , Loree, Bernadka, Badaicka*** buziaki:-)

Badaicka-umowione jestesmy na jutro rano...pamietasz ?????mam nadzieje....

WITAJ BUZIACZKU MÓJ MALEŃKI :-D:-D:-D

Pamietam,pamietam sikałam juz wczoraj bo nie wytrzymałam ale 1 kreska jest :-(

Badaicka nie uciekaj przed moim pytaniem:-D
Nie uciekam tylko myśle intensywnie czy robic kolejny test czy poczekac i zrobic betę odrazu :baffled:

ja myśle ze powinna testa powturzyc bo tak to nie wiadomo co jest prawdą :tak:
Tak jej napisałam własnie

zapraszam na kawunie
mmm pychotka

badaicka a Ty mnie nie namierzaj na orangu jak ja na bb jestem:-D:-):-D dzieki slonce i buziaki wielkie!!! wiesz za co;-)
Madziu ja na miejscu Twojej kolezanki siknelabym raz jeszcze tescik...dla pewnosci! a ktory ma dzien cyjklu, ile po owu, ile po terminie @...a mzoe sikala przed?
Nio cio :-( ściałam dobzie tak dziewczynki Cie wzywały a Ciebie nie było to wysłałam sms ;-)jakby to powiedziała moja Paulina TO SIUPER ŻE JESTEŚ :-D
wiem tylko tyle,że kolezanka sikała 2 dni po spodziewanej @
Napisałam jej żeby jutro powtórzyła testa albo poszła do laboratorium
DZIĘKUJE WAM za podpowiedzi
 
reklama
Kropeczko kochana witaj :-) a co Ty taka nie do zycia , jakas smutna czy co?
U mnie wyniki będą o 16-stej. Ale potem jade z koleżanka na zakupy więc będe dopiero wieczorkiem i odrazu napisze co i jak....

Sandro kochana to napewno fasolka!!! Powtórz test za 2 dni i będą dwie mocne krechy!!!! yeeeeeeeeeeee:-D
 
A nikt nie ma zielonej herbatki????;-);-);-)

.
Loreczku mam i zielona cherbatkę zaraz Ci naparzę


to sa te 2 twsty... jeden z wczoraj a drugi z dzisiaj... te testy sa o czulosci 10mlu i jestem 13dpo i jutro termin @ ale tempka nie spadla...
na zdjeciu niestety az tak wyraznie nie widac ale dzisiejszy jest minimalnie ciemniejszy od wczorajszego... nie wiem o co cho... bo skoro sa o takiej czulosci to dzisiaj powinien byc ciemniejszy...
ja tam widzę ze jest ciemniejszy
GRATULUJE z całego serca kochana



KROPECZKO kochana ty nasza Wiolu nie gadaj głupot że nie chcesz zaśmiecać forum zaraz nam tu opowiadaj co cie gryzie a na pewno podtrzymamy cie na duchu kochana
 
sandrahaha
ja w I ciazy mialam troche jasniejszy to zalezy od ilosci hormonu.
test jest czuly na hormon ciazowy wiec gdybys nie byla w ciazy to by nie bylo kreseczki.dla mnie to ewidentna fasolka no i oczywiscie gratuluje fasolinki:-)
 
Kropeczko co się stało???? Posmędź nam :)

A w ogole to wszyscy do wszystkich mają numery telefonu a ja do nikogo :(
chcesz mój?
to sa te 2 twsty... jeden z wczoraj a drugi z dzisiaj... te testy sa o czulosci 10mlu i jestem 13dpo i jutro termin @ ale tempka nie spadla...
na zdjeciu niestety az tak wyraznie nie widac ale dzisiejszy jest minimalnie ciemniejszy od wczorajszego... nie wiem o co cho... bo skoro sa o takiej czulosci to dzisiaj powinien byc ciemniejszy...
kochana a czemu jutro termin @? masz 13dniową faze lutealną? czy 14?
 
Hej Lachonki:-)
tak sobie nacytowałam że będe odpowiadac do południa:-)
Więc tak dziewczynki, to ogolnie byla kupa smiechu:-D nasienie juz zawiezione do gina, ale z tego wszystkiego o nic go nie spytalam bo musiala mnie jedna babka wpuscic zeby czas nie minol trzymania nasiania w cyckach:-D:-D a moj malz powiedzial ze w razie co on chetny jest do powtroki hahah:-D
:-):-)To bardzo się ciesze że tak wyszło i podszedł M. na luzie. Mój sie przejął i zestresował strasznie:-) Czekamy na wyniki:-)
Naszczęście mój trafił hahaha:-D Ale co śmiechu mielismy przy ty hihihi:-D Gdyby nie tyle dni abstynecji to pewnie by nic z tego nie wyszło przez ten smiech!:-)
:-DJak my sobie przypomnimy naszą przygodę tez się śmiejemy. Ale wtedy w ogóle nam nie było do śmiechu:baffled:
z jednej strony jestem przerażona a z drugiej nie mogę się doczekać!
:tak::tak: Będzie dobrze Martynko. Jak mówi O. Prowadzący : Alleluja i do przodu:-)
Dziewczyny - ponieważ jutro jedziemy a dziś M chce jeszcze posiedziec przy komputerze to ja się z Wami żegnam do końca tygodnia:tak:
Baw się dobrze Aniu, wypoczywajcie sobie i przywieź mi kawałek jakiejś skały albo co:-)
No to fantastiko :-D:-D:-D Wyjedziecie razem,oderwiecie się od wszystkiego,zmienicie klimat,naładujecie akumulatorki i przy okazji zarobicie troszkę kasiorki :-D
No i własnie też tak sobie pomysleliśmy. Skoro i tak się nie udaje to chociaż zarobimy troszkę na pokój dla dzidziu:-)
UWAGA: "Mamusiu, wiesz ze juz jestem duzy jak ziarnko ryzu? i mozesz mnie zobaczyc podczas usg?" Tak do mnie przemowila moja fasolka w 5tym tygodniu :-D czekam z niecierpliwoscia na kolejny odcinek jak minie 6ty
:-):-) pięknie przemawia... Makaronko, ale Ci zazdroszczę, ale tak absolutnie bez zawiści. Bardzo się Ciesze że choć Wam się udało:-) Cały czas trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!!!!
no ja jestem.....siedze w krzaczkach i czytam czytam czytam....acha i sie witam..........
Dzeni, co ty robisz w tych krzakach tak długo????:-) Jak się czujesz??
wstawie po wizycie u lekarza.....jak juz bede wiedziec napeno ze cos tam jest i ma serduszko.........
To to byle do środy. Wszystko będzie dobrze:tak:
Hej Zajaczku!!!:-) jak ja sie ciesze,ze wracasz w tak pozytywnym nastroju!!!:-):-) kochana buziaki szczegolne dla Ciebie,bo mialas ciezki okres...Slonce,najwazniejsze,ze trafilas w dobre rece,teraz musi sie udac!!!:-)
(brakuje mi w tych emotikonkach buziaka :* takiego, jak na gg)-przesylam ich mnostwo :********
zrobilam dzis...TADAM...152 pierogi!! a wrocilam z pracy o 18:30
jestem padnieta juz,ale jeszcze zbiore sily na sexik :-D;-)
Szafirku Jestem pozytywnie nastawiona. I staram się nie mysleć o tym co się stało. Wiele łez wylałam w szpitalu i w domu. Jest mi ciężko, kiedy pomyślę że mogłam się cieszyć myślą że rozwija się we mnie nowa istotka. Ale mam dużo wiary w sobie, że nam się uda.
Że yu miałaś siłę na bara bara po tylu pierogach:-)
:szok: A tu co tak pusto????:szok:
Ja dzis dziewczyny wstałam jakaś zła..... wczoraj miałam takiego nerwa ze szok! No takie mnie PMS dopadło, że chyba dawno takiego nie miałam.....
Pogoda do tego jest do dupy, i wogóle to mam chandre jakąś :dry:
Cześć Marzenka, nie jesteś sama Kochanie. Też mam chandrę dzisiaj. Nic nam się nie udaje i szlag mnie trafia. Musze wyjechać, odpocząć i naładowac akumulatory bo nie wytrzymię:baffled::baffled:
A dla Ciebie Mega Buziak
ahhh no wiesz ja bez znieczulenie buzi nie otwieram! lekarka sie smiala bo mowi o to bez znieczulenia a ja :szok: no co pani oczywiscie ze z znieczuleniem! :-)
:-D to tak jak ja...nienawidze chodzic do dentysty. Brzuch mnie boli dwa dni wczesniej:baffled:
To nikt ze mną kawy nie wypije?
I mam pytanie..mam 44 dc na 30, czy robienie testu teraz ( nie z pierwszego moczu ) bedzie wiarygodne??
Ja poprosze bo zaraz przybiję gwoździa na biurku:-) Kotecek, moja kumpela zrobiła test 6 dniu po spodziewanej @ z wieczornego sikania i wyszły II:-)
Przyznam sie bez bicia,ze dopiero z Paulina wstałysmy :baffled:
A tak wogóle to DZIEŃ DOBRY
No naprawdę, lenistwo do kwadratu:-)
Madzia...ty wiesz co:-)
Tak w ogóle to się witam.
Loree, śniadanko zjadłaś??:-)
Dzien dobry Wszystkim!
jestem i żyję...ale co to za życie....:confused::baffled::-(
Zajaczku...a co z Waszym wyjadzem??? Na czym stanelo??? o gince doczytalam, ciesze sie, ze w koncu jakas konkretna babka...mam nadzieje, ze jak inne kobietki tak i Ciebie doprowadzi szybko do ciazy!!!
Cześć Kropeczko:-) Jak dziś się czujesz?? Z wyjazdem do pracy, to raczej jedziemy razem. Co do wyjazdu na wczasy, jeszcze nic nie zaklepaliśmy wczoraj mieliśmy hard core, jazda na maksa a i tak nie załatwiliśmy. Ale dziś mamy zamiar coś wybrać i już.
hej kochane... robilam tesciora ale chyba bedziemy musialy poczekac 2 dni bo jakos dziwnie wyszedl ten test... nie mam pojecia bo nie chcialo mi sie siegac reka po telefon :tak::-):-D wiec ta tempka to taka malo prawdopodobna...
Sandra, kobito przestań juz się martwić tylko się wyluzuj i poczekaj. Trzymam kciukaski:-)
Buziak dla wszystkich!!!!
 
dzieki kochane... tez mam nadzieje ze to fasolinka bo juz tak dlugo czekamy ze az wariowalam... a propo betki to w uk jej nie robia.... wierza na slowo i testowi... wiec sama na sobie musze polegac przez kolejne 8tygodni bo pierwsze usg dopiero w 12tc...
 
A pewnie że chce :))


Dobra, zrobiłam test = 1 krecha..Bardzo proszę tylko nie mówcie, że wam przykro itp - bo ja wiedziałam że raczej nic z tego tylko test jest dla pewności.mi nie jest przykro - polecze sie, gin zrobi mi monitoring i damy rade!
 
Kropeczko co się stało???? Posmędź nam :)

A w ogole to wszyscy do wszystkich mają numery telefonu a ja do nikogo :(
Kochanie ja mam nr Kropeczki bo wysłała mi na urodzinki NIESODZIEWAJKOWEGO sms :-D
a mój nr znajdziesz na n-k jest widoczny dla wszystkich których mam w znajomych


Mam pytanie do zafasolkowanych - która z Was pamięta kiedy jest pierwsze usg przez brzuszek? Chciałabym zabrać córkę na to badanie a nie chcę żeby była przy usg dowcipnym.
Loree po 10 tyg mozna juz zrobic usg przez brzuch.
Wiem bo w ciazy z Paula ten 1 G kazał mi przyjśc właśnie po 10 tyg bo nie miał głowicy do usg dowcipnego tylko to przez brzuch.
Ale przedzwoń do swojego G i zapytaj dla pewności

to sa te 2 twsty... jeden z wczoraj a drugi z dzisiaj... te testy sa o czulosci 10mlu i jestem 13dpo i jutro termin @ ale tempka nie spadla...
na zdjeciu niestety az tak wyraznie nie widac ale dzisiejszy jest minimalnie ciemniejszy od wczorajszego... nie wiem o co cho... bo skoro sa o takiej czulosci to dzisiaj powinien byc ciemniejszy...
Sandra kreski nie zawsze musza byc ciemne :no: wszystko zalezy od stęzenia hormony w twoim moczu.
Kup w aptece czulszy test to przeciez nie kosztuje dużo i go zrób tam powinna byc mocniejsza krecha.Kropeczka Ci podpowie jakiej firmy najlepiej
Acha ja widze kreski na oby dwóch :tak:
 
reklama
Do góry