reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Dzięki za informacje o usg. Moja pani doktor ma dobry sprzęt a wizytę będę miała dopiero w 13 tygodniu więc może juz będzie normalne usg. Na miejscu zapytam ginke o to usg. Zresztą zawsze zabieram córkę i męża ze sobą na wizytę to może zrobię im niespodziankę i zawołam ich do gabinetu w ostatniej chwili.
Loree napisałam Ci,że po 10 tyg to spokojnie juz przez brzucholek robia usg :-D
A teraz powiedz mi:
1 czy Twoja córcia(zdradzisz jak ma na imie?) tez nie ma teraz apetytu bo u mojej z jedzeniem to teraz tragedia nawet dzis jak jest chłodno
2 co i jak powiedzialaś córeczce o dzidziusiu w brzuszku?
 
reklama
Kropeczko co się stało???? Posmędź nam :)
:(

Kropeczko co znaczy,że nie chcesz smucić na forum?
Szybko do raportu co się dzieje???
.
KROPECZKO kochana ty nasza Wiolu nie gadaj głupot że nie chcesz zaśmiecać forum zaraz nam tu opowiadaj co cie gryzie a na pewno podtrzymamy cie na duchu kochana

Kropeczko kochana witaj :-) a co Ty taka nie do zycia , jakas smutna czy co?

Jestescie kochane dziewczyny-dzieki!!! ale ja naprawde nie mam ochoty smecic...a nie chodzi o nic nowego...nazbieralo sie starych rzeczy tyle, ze by na kilka dolków wystarczylo....kolano boli i puchnie, zyc nie daje, szczelina sie nie zleczyla trzeba bedzie operowac, krwawi,, brak staranek i bark jakiekolwiek pozytywnej opcji co do terminu i wznowienia, a czas ucieka przez palce, niemozliwosc zycia "normalnie"-pojscia na specer, na zakupy, praca....szkoda gadac...w dodatku we wrzesniu mam wesele przyjaciolki w kraju-takiej naj, nja...i lece sama bo moj m nie moze....:-(
Prosze mnie nie pocieszac i nie pisac, ze bedzie dobrze...bo ja wiem, ze bedzie, musi byc....ale ja mam juz dosc czekania i tej sytuacji teraz....

Pamietam... TO SIUPER ŻE JESTEŚ :-D

:-)buziaki i milo mi bardzo:-)

Dobra, zrobiłam test = 1 krecha..Bardzo proszę tylko nie mówcie, że wam przykro itp !

OluPM:-(
nie mam pojecia co sie cholera dzieje....

W końcu jesteś ;-);-);-)

jak tam Kingus kolejna lekcja??? jak Kinia???
Buziaki dla Ciebie:tak:

kochana ale ja mam testy o czulosci 10mlu wiec nie wiem czy znajde jakies czulsze... watpie... chyba zostaje tylko poczekac...
Masz czule testy i dlatego masz kreske przed terminem...jak chcesz miec dowod bardziej rzeczowy kup testy apteczne-np. first response...ale testuj w czwartek.
Sanda-masz fasolke, jestes w ciazy-uwierz w to, ok?

Czy ktos wie co u Kasi79???

Widzialam, ze ELFIK75 sie pojawil...jak milo:-)...

I kto wie co z PYSIA 510?????????? tak sobie myslalam ostatnio o Pysiuli.....
 
glodna jestem..ide cos wtrząchnę bo padnę tu wam przed kompem....

Kropeczka to ja Ci nie współczuje..tak z głupoty niech będzie że zazdroszczę :p
 
Kroptusia jeszcze w dwupaku ale nie spakowana.. czesc wyprawki do niej przyszla tylko czesc bo wiecej nie zamawiałam bo ma po Wice.. autem nie jezdzi bo brzuch przeszkadza i zastanawia sie czy Wika moglaby juz jezdzic na podstawce na dzieci zamiast fotelika przy wadze 19kg.. hmm i remont pelną parą wiec dlatego nie zaglada

A to dobrze,że wszystko u niej dobrze. Ja nie wiem czy bierze się pod uwagę wiek czy wagę dziecka jak się kupuje podstawkę. Przy małych dzieciach to wiem,że istotna jest waga. Ale to pech- kupic auto i się do niego nie zmieścić!:-D Za to super sprawa po porodzie!
Ja nie miałam auta jak córka była mała a ponieważ urodziłam w zimę , to byłam zawsze skazana na kogoś. Jak była brzydka pogoda to albo siedziałam w domu, albo się prosiłam kogoś o transport. Autko to super sprawa.
 
Masz czule testy i dlatego masz kreske przed terminem...jak chcesz miec dowod bardziej rzeczowy kup testy apteczne-np. first response...ale testuj w czwartek.
Sanda-masz fasolke, jestes w ciazy-uwierz w to, ok?

jakos boje sie ze sobie wkrece ze jestem w ciazy a tu @ przyjdzie... boje sie bardzo bo juz tyle razy sie rozczarowalam a to tak bardzo boli i chce miec pewnosc niz teraz skakac z radosci a jutro beczec ze sie mylilam..
 
Ostatnia edycja:
Kropeczko co się stało???? Posmędź nam :)

A w ogole to wszyscy do wszystkich mają numery telefonu a ja do nikogo :(

A nikt nie ma zielonej herbatki????;-);-);-)

Kropeczko co znaczy,że nie chcesz smucić na forum?
Szybko do raportu co się dzieje???


Mam pytanie do zafasolkowanych - która z Was pamięta kiedy jest pierwsze usg przez brzuszek? Chciałabym zabrać córkę na to badanie a nie chcę żeby była przy usg dowcipnym.



witam w południe

ja tez nie mam do nikogo numer.....

jak ostatnio byłam w ciazy to pytałam doktorka kiedy moja gadzina bedzie mógł popatrzec zemna......bo nigdy jeszcze niewidział......a wiec-jesli chodziło o chłopa to.....jak sie niekrepuje ze bedzie mnie widział z noga rozłozonymi to juz......a tak to od 12tyg bedzie robił przez brzuch i wtedy bez problemu......

was zostawic przez noc same to stron naprodukujecie zehej....a pozniej sie dziwia ze wiekszosc w krzakach siedzi.........
 
Witajcie dziewczyny-podglądam Was zza krzaków...
Przepraszam, ale ogólnie nie mam nastroju.:-(
Widzę, że niejedna z Was ma podobny humor...
Mam już dosyć tej delegacji męża...

Od 21 czerwca (1,5 miesiąca) jest w Warszawie-wraca tylko na weekendy i jeszcze cały sierpien ma tak wyglądac , a potem niewiadomo czy znowu nie ruszy jakaś budowa.....
A ja co ? Mam sobie siedziec i sama patrzec jak brzuch mi rośnie ? :wściekła/y::angry:
Dobrze, że chociaż pracuję, bo jakbym miala od rana do wieczora siedzieć w domu to by mnie całkiem trafiło.....
 
Loree napisałam Ci,że po 10 tyg to spokojnie juz przez brzucholek robia usg :-D
A teraz powiedz mi:
1 czy Twoja córcia(zdradzisz jak ma na imie?) tez nie ma teraz apetytu bo u mojej z jedzeniem to teraz tragedia nawet dzis jak jest chłodno
2 co i jak powiedzialaś córeczce o dzidziusiu w brzuszku?


Kochana ja wiem,że mi napisałaś że w 10 tc, ale Kinguś napisała,że chyba w 15 tc a Dzeni że w 12:-D:-D:-D

1. Moja córcia to Weronika- juz kiedys pisałam:tak:
Ona zawsze dużo jadła, więc nie mam takiego problemu. Np. na kolację wczoraj zjadła 2 kanapki i prawie dwa ogórki zielone:-D
Widzę,że lubi nowości , więc jak zaczyna marudzić wymyslam nowe dania. Ona tak jak ja lubi ostre, mocno doprawione rzeczy. Oczywiście bez przesady, ale jak np. jemy pizze w pizza hut to ona zawsze je pieczywo czosnkowe z serem. ;-)

2. Jeszcze jej nie mówiłam o dziecku, bo myślę,że jest za wcześnie. Będzie mnie pytac kiedy będzie dzidzia a przeciez dla niej to wieczność. Kupiłam jej książeczkę " Franklin czeka na siostrzyczkę" i to taki wstęp do rozmowy. Wczoraj wyjęłam pudła z małymi ciuszkami po niej i razem je oglądałyśmy. Tłumaczyłam jej że teraz juz jest duża a takie małe ciuszki są dla malutkich dzidziusiów. Pytałam o to usg, bo myślę,że jakby cos widziała na usg, to łatwiej byłoby jej pojąć że w brzuszku ktoś jest. Ale nie wiem czy jeszcze nie jest za wczesnie.

jak ostatnio byłam w ciazy to pytałam doktorka kiedy moja gadzina bedzie mógł popatrzec zemna......bo nigdy jeszcze niewidział......a wiec-jesli chodziło o chłopa to.....jak sie niekrepuje ze bedzie mnie widział z noga rozłozonymi to juz......a tak to od 12tyg bedzie robił przez brzuch i wtedy bez problemu......

No widzisz u mnie bardziej chodzi o córkę. Wolałabym,żeby widziała usg przez brzuch. Bo boje się jej pytań:-D


Kropeczko kiedy możesz miec tą drugą operację? Długo po niej będziesz dochodzić do siebie czy to raczej taki zabieg szybki???
 
reklama
Do góry