reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

usg robil :)
duphaston mam do konca tygodnia po 2 tabletki dziennie i odstawic i czekac 7 dni..jak sie nie pojawi to szybko isc na wizyte ale raczej powinna sie pojawic..
a ktory to byl dzien cyklu!??? :confused:;-)
Kochane,dostałam właśnie sms od koleżanki.
Pisze mi,ze zrobiła w niedziele tesciorka i wyszła jej jedna kreska ale wczoraj wieczorem znowu na niego spojrzała i pokazała jej sie 2 taka słabo widoczna i ona się mnie pyta co o tym sadzę,co mam jej odpisać? Bo z tego co ja wiem to powyżej tych 3-5 min co ma wyjsc wynik to nawet jak się jakas krecha pokarze to jest nieważy test bo tam jeszcze jakies reakcje zachodzą.
kaz jej powtorzyc test!!!! albo na bete!
 
reklama
Kochane,dostałam właśnie sms od koleżanki.
Pisze mi,ze zrobiła w niedziele tesciorka i wyszła jej jedna kreska ale wczoraj wieczorem znowu na niego spojrzała i pokazała jej sie 2 taka słabo widoczna i ona się mnie pyta co o tym sadzę,co mam jej odpisać? Bo z tego co ja wiem to powyżej tych 3-5 min co ma wyjsc wynik to nawet jak się jakas krecha pokarze to jest nieważy test bo tam jeszcze jakies reakcje zachodzą.

Mogła wcześniej nie zauważyć kreseczki jak jest słaba.Chyba najlepiej żeby powtórzyła test? Tak piszą na testach,że nie powinno się odczytywać wyniku po kilku minutach, ale u mnie jak nie było ciąży to nawet po kilku godzinach nie było żadnej kreseczki.


Kochana kiedy testujesz???
:-):-):-)
 
Dzien dobry Wszystkim!

jestem i żyję...ale co to za życie....:confused::baffled::-(

dziękuję pytajacym o mnie-Marzenixxx, OlaPM, Zajączek , Loree, Bernadka, Badaicka*** buziaki:-)

Marzenixx-kiedy wyniki???
OlaPm sikaj testa! i daj jakies foto z nowym kolorem:tak:
Eve-jak tam po usunięciu 8...? zyjesz jakoś?
Loree-tuje posadzone?, balkon odstawiony??? teraz prosze TYLKO wypoczywać!
Niunia27-moim zdaniem na weselu biala suknia jest zarezerwowana dla P. Mlodej...i nie powinno sie ubierac na bialo w tym dniu.
Kroptusia-gratuluje fury!!!! trzymaj sie jeszcze w 2paku-usciski!
Kaprycha-juz lada dzien...trzymam kciuki grymaśniku!
Szafirek, Gosia-milo ze jestescie z powrotem i wyjazdy sie udaly:-)
Martynko-uspokoilo sie troszke w rodzinie...? mam nadzieje, ze tak:tak:
HANKA?????????????ODEZWIJ SIE PIERONIE JEDEN!!!!

Dzen-trzymam kciukiza wizyte!!!!

Badaicka-umowione jestesmy na jutro rano...pamietasz ?????mam nadzieje....

Makaronka-ziarnko ryzu ...to juz kawalek fasolki:-)

Zajaczku...a co z Waszym wyjadzem??? Na czym stanelo??? o gince doczytalam, ciesze sie, ze w koncu jakas konkretna babka...mam nadzieje, ze jak inne kobietki tak i Ciebie doprowadzi szybko do ciazy!!!

Patrysia, Madzia, Agniesiak...buziaki!!!

Pozdrawiam wszystkie...bez wyjątku!!!!!
 
witam :))

nie czuje sie ani na @ ani na fasolke..poza tym ze mnie na twarzy troche wypryszczylo to nie mam zadnych objawow na nic..



no nic..koniec o mnie na dzisiaj!:-)

Powiem Ci szczerze,że ja nie wytrzymałabym na pewno:tak:
Mnie w 5 tygodniu lekarz powiedział,że jest za wczesnie aby ciążę potwierdzić. To było przy pierwszym dziecku a lekarz miał słabe usg. Więc różnie bywa. Nie namawiam Cię.....ale ja bym zrobiła teścik ....
 
hej kochane... robilam tesciora ale chyba bedziemy musialy poczekac 2 dni bo jakos dziwnie wyszedl ten test... tzn jest druga kreska ale niewiele ciemniejsza... praktycznie taka sama jak wczoraj... i sama nie wiem co mam myslec... jutro powinnam dostac @ ale test zrobie za 2 dni... bedzie pewne wtedy... niby tempka podskoczyla znowu ale nie mam pojecia... jakos uwierzyc nie moge i boje sie ze ta bajka prysnie jak banka mydlana albo okaze sie snem... w ogole tempka dzisiaj zaklucona bo poszlam spac o 1... i obudzilam sie w nocy i zasnac nie moglam i tak moze przez pol godziny przewracalam sie z boku na bok... moze 4 byla... nie mam pojecia bo nie chcialo mi sie siegac reka po telefon :tak::-):-D wiec ta tempka to taka malo prawdopodobna...
 
hej kochane... robilam tesciora ale chyba bedziemy musialy poczekac 2 dni bo jakos dziwnie wyszedl ten test... tzn jest druga kreska ale niewiele ciemniejsza... praktycznie taka sama jak wczoraj...

Ja juz tutaj kilka razy pisałam- nie ma jakiejś wielkiej różnicy między kreseczkami w testach robionych dzień po dniu! Mocniejsza będzie za 2,3 dni. Pamiętaj,że jesteś przed terminem!!! A u mnie w dniu @ była taka słaba jak Twoja ! Jak dla mnie to ewidentnie fasolka. ;-)

Kropeczko co taka zdołowana jesteś? Jak się czujesz?

Badaicka nie uciekaj przed moim pytaniem:-D
 
hej kochane... robilam tesciora ale chyba bedziemy musialy poczekac 2 dni bo jakos dziwnie wyszedl ten test... tzn jest druga kreska ale niewiele ciemniejsza... praktycznie taka sama jak wczoraj... i sama nie wiem co mam myslec... jutro powinnam dostac @ ale test zrobie za 2 dni... bedzie pewne wtedy... niby tempka podskoczyla znowu ale nie mam pojecia... jakos uwierzyc nie moge i boje sie ze ta bajka prysnie jak banka mydlana albo okaze sie snem... w ogole tempka dzisiaj zaklucona bo poszlam spac o 1... i obudzilam sie w nocy i zasnac nie moglam i tak moze przez pol godziny przewracalam sie z boku na bok... moze 4 byla... nie mam pojecia bo nie chcialo mi sie siegac reka po telefon :tak::-):-D wiec ta tempka to taka malo prawdopodobna...
musisz kochana poczekać niestety te parę dni ale skoro kreseczka jest to i pewnie fasolka jest:tak:
Dzien dobry Wszystkim!

jestem i żyję...ale co to za życie....:confused::baffled::-(

dziękuję pytajacym o mnie-Marzenixxx, OlaPM, Zajączek , Loree, Bernadka, Badaicka*** buziaki:-)

Pozdrawiam wszystkie...bez wyjątku!!!!!
no nareszcie gdzieś ty była jak cię nie bylo kochana?? jak sie czujesz??
całuski
Kochane,dostałam właśnie sms od koleżanki.
Pisze mi,ze zrobiła w niedziele tesciorka i wyszła jej jedna kreska ale wczoraj wieczorem znowu na niego spojrzała i pokazała jej sie 2 taka słabo widoczna i ona się mnie pyta co o tym sadzę,co mam jej odpisać? Bo z tego co ja wiem to powyżej tych 3-5 min co ma wyjsc wynik to nawet jak się jakas krecha pokarze to jest nieważy test bo tam jeszcze jakies reakcje zachodzą.
ja myśle ze powinna testa powturzyc bo tak to nie wiadomo co jest prawdą :tak:

 
tzn jest druga kreska ale niewiele ciemniejsza... praktycznie taka sama jak wczoraj.....

Ale jest tak???? Sandrahaha-gratuluje!!!!!! Skoro jest kreska...to jest fasolka...a slaba moze byc bo tak bywa jak wczesnie testujesz...odczekaj do czwartku i sikaj testa raz jeszcze....ale moim zdaniem to juz bedzie tylko formalnosc:-)
Buziaki!!!
 
reklama
Do góry