reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Cześć Zajączku!

Jak się czujesz? Dziś jedziecie do biura podróży czy znowu coś pomieszałam?:zawstydzona/y:
Śniadanka jeszcze nie zjadłam,bo niedawno wstałam.Nie krzycz!!!;-)
Fasolki nie da się oszukać- jak długo nie jem to mnie mocno ssie;-)

A wiecie co u Kroptusi? Dawno jej nie było!
 
reklama
Dzień dobry:-)
Wszystkiego najlepszego dla M:-)
Dzięki ;-)



osiwieje do jutra zanim wyniki dostane...:dry:
O której wyniki??

Ja się najbardziej nie mogę doczekać, żeby poczuć jak to jest być w ciąży i nosić w sobie życie...:sorry2: uczucie rosnącego brzuszka..... ah..... jak bardzo tego pragne....:sorry2:

właśnie dobrze to napisałaś...to musi być wspaniałe uczucie...:happy2:
Doczekacie się :tak::tak::tak:

ale dlaczego teraz w 19dc?? to jest pytanie za 100 punktów!!
Nie mam pojęcia :no:

właśnie ten tekst co róż słysze...." proszę sie nie martwić, jesteście jeszcze młodzi, macie czas i ciąża napewno będzie " kurcze ale przecież on nie jest od tego żeby mi gadać za przeproszeniem takie pierdoły....on ma mi pomóc a nie :-(
Ja bym zmieniła gina.

Kinguś pytanie do Ciebie czy po clo jak zaczęłaś stosować ten inny lek czy byłaś prowadzona przez innego lekarza tzn przez klinikę niepłodności czy normalnego gina. Bo jedna lekarka mi powiedziała, że oni Ci zwykli mogą przepisywać tylko clo. Nie wiem czy to prawda.
Po poronieniu zmieniłam lekarza na normalną ginkę. Ona mi przepisała metforax(to jest lek na cukrzycę ale skutkiem ubocznym jest wywołanie owulacji)

Martyna od 25 wzwyż włącznie teraz z torbielą 33 mm :( i mam przerwę
Moja ciąża jest z pęcherzyka który miał 26mm- myślałam, że już torbiel z niego będzie.

Halo :-)

no ja jestem.....siedze w krzaczkach i czytam czytam czytam....
acha i sie witam..........
Chyba te krzaki trzeba powycinać :-D:-D

Dziewczyny mam do Wasd jeszcze jedno pytanie, czy którać walczyła lub walczy także ze łabymi chłopakami? Jakie preparaty najlepiej na wzmocnienie:)
Salfazin+selen+l-karnityna.

widzialyscie ta reklame heinekena co baba pokazuje kolezankom garderobe a facet wielka lodowe z piwem? strasznie mi sie podoba :)
Bardzo ją lubię :tak::tak:

Witam sie po nocy,ale...
zrobilam dzis...TADAM...152 pierogi!! a wrocilam z pracy o 18:30
jestem padnieta juz,ale jeszcze zbiore sily na sexik :-D;-)
tak wiec...czas na mnie :-D
No no:-):-)

taaaa..... uwielbiam :-D:-D:-D ale co jak co tym razem babeczka pobila rekord samo usowanie osemki trwalo uwaga 30 sek + ze 4 min na znieczulenie :szok::-D
Dobrze, że tak gładko poszło;-)

prawdopodobnie dni płodne będe miała na wyjeździe...:dry: i cykl przepadnie....
Niech wpadnie na mały seksik :-D:-D

I mam pytanie..mam 44 dc na 30, czy robienie testu teraz ( nie z pierwszego moczu ) bedzie wiarygodne??
Chyba powinien być wiarygodny.

Dzien dobry Wszystkim!
W końcu jesteś ;-);-);-)

Mam pytanie do zafasolkowanych - która z Was pamięta kiedy jest pierwsze usg przez brzuszek? Chciałabym zabrać córkę na to badanie a nie chcę żeby była przy usg dowcipnym.
U mnie chyba ginka spróbowała w 15 tc.

bo skoro sa o takiej czulosci to dzisiaj powinien byc ciemniejszy...
Nic się nie martw i powtórz za parę dni :tak::tak:


wiem tylko tyle,że kolezanka sikała 2 dni po spodziewanej @
Napisałam jej żeby jutro powtórzyła testa albo poszła do laboratorium
No i bardzo dobrze:tak::tak:
 
Cześć Justynko!!! mam takie pytanko czy w pracy Twojej wiedzą czemu cie nie bylo jak byłaś w szpitalu tzn z jakiego powodu?? ale poplątałam pytanie hihi
 
Sandra kreski nie zawsze musza byc ciemne :no: wszystko zalezy od stęzenia hormony w twoim moczu.
Kup w aptece czulszy test to przeciez nie kosztuje dużo i go zrób tam powinna byc mocniejsza krecha.Kropeczka Ci podpowie jakiej firmy najlepiej
Acha ja widze kreski na oby dwóch :tak:

kochana ale ja mam testy o czulosci 10mlu wiec nie wiem czy znajde jakies czulsze... watpie... chyba zostaje tylko poczekac...
 
No i własnie też tak sobie pomysleliśmy. Skoro i tak się nie udaje to chociaż zarobimy troszkę na pokój dla dzidziu:-)
Madzia...ty wiesz co:-)
Buziak dla wszystkich!!!!
Hello Zajaczku
I co znaleźliscie cos w tym biurze???
Tak,tak wiem,wiem i Ty tez wiesz co :-D:-D:-D
No i jak to sama ładnie napisałaś to wyjeżdżajcie i ALLELUJA i do przodu

A pewnie że chce :))


Dobra, zrobiłam test = 1 krecha..Bardzo proszę tylko nie mówcie, że wam przykro itp - bo ja wiedziałam że raczej nic z tego tylko test jest dla pewności.mi nie jest przykro - polecze sie, gin zrobi mi monitoring i damy rade!
A ja sie ciesze z tej 1 krechy :-D bo masz ten cykl taki pokrecony że moim zdaniem to lepiej.Niech Twoj organizm najpierw dojdzie do siebie a potem bedzie fasolka
 
Dzień dobry!:-)
Wpadłam nadrobić zaległości i jak co dzień zmykam do moich kredek... Już mam dość...

Witam sie po nocy,ale...
zrobilam dzis...TADAM...152 pierogi!!
Wielki szacun Kochana! :-)

na zapalenie pecherza albo herbatka z zurawinki albo taki suplement diety :-) pobierz przez jakis czas :sorry2:

uwielbiam ta reklame!!!! :-D:-D:-D:-D:-D

to nasze coreczki beda mialy tak samo na imie!!!! :-D:-D:-D:-D my tez chcemy Lidke a dla chlopca narazie wygrywa Gabryś! :-)
1. Skorzystam z porady, bo właśnie coś mnie męczy. Ostatnio dostałam od gina lek na pęcherz. 40 zł mnie to dziadostwo kosztowało (1 dawka) i w ogóle nie pomogło...
2. Fakt, reklama jest rewelacyjna :-)
3. Widzę, że o imionach było :-) Jak byłam w ciąży, to strasznie podobały mi się imiona Natalia i Kuba. I chyba tak już pozostanie :-)

Eh... nie mam powodu......:dry:
18 wrzesnia wyjeżdzam do siostry do Angli pomóc jej przy maluszku którego urodzi, jadę sama bo mąż ma dużo pracy i przez to że mi sie ten pieprzony cykl wydłuża to prawdopodobnie dni płodne będe miała na wyjeździe...:dry: i cykl przepadnie....
A wogóle jestem zła zła zła !!!:growl::growl::growl:
Marzenko, przytulam. Nie denerwuj się Kochanie. :***

I mam pytanie..mam 44 dc na 30, czy robienie testu teraz ( nie z pierwszego moczu ) bedzie wiarygodne??
Może jednak zrób? Będziesz spokojniejsza.

Kochana na mnie znieczulenie nie działa! Nawet dentystka kiedys stwierdziłą , że u mnie tylko ogólne -czyli narkoza, bo ja sie dotknąc nie dam , wyma****e rękami jak sie tylko do mnie zbliża hihi.... niestety tak juz mam i tak zostanie..... ale podziwiam ludzi którzy sie dentysty nie boja , tak jak moja koleżanka która stwierdziła , że Uwielbia :szok: chodzic do dentysty jak jej boruje zęby :szok:

Ja moge sie napić drugiej wirtualnej kawki:-) A co do testu to nie wiem kochana co Ci poradzić....
Ja to się dentysty boję jak ognia... Wstyd się przyznać, ale tak jest ;-) A co do znieczuleń, to ostatnio laryngolog podczas badania musiał mnie znieczulić, bo stwierdził, a raczej stwierdziła: "Ja to nigdy nie znieczulam, ale u Pani się inaczej nie da"... :zawstydzona/y:

Kochane,dostałam właśnie sms od koleżanki.
Pisze mi,ze zrobiła w niedziele tesciorka i wyszła jej jedna kreska ale wczoraj wieczorem znowu na niego spojrzała i pokazała jej sie 2 taka słabo widoczna i ona się mnie pyta co o tym sadzę,co mam jej odpisać? Bo z tego co ja wiem to powyżej tych 3-5 min co ma wyjsc wynik to nawet jak się jakas krecha pokarze to jest nieważy test bo tam jeszcze jakies reakcje zachodzą.
Myślę, że powinna zrobić jeszcze jeden test. Wydaje mi się, że kreski nawet bledziuchne nie biorą się znikąd. Mi, tak samo jak dziewczyny pisały, jak nie było ciąży to absolutnie nic się nie pokazało.

Dzien dobry Wszystkim!

Pozdrawiam wszystkie...bez wyjątku!!!!!
Cześć Kropeczko. Fajnie, że jesteś. Mam nadzieję, że dolegliwości żołądkowe już minęły na dobre i lepiej się czujesz.
Przytulam mocno Kochana.

hej kochane... robilam tesciora ale chyba bedziemy musialy poczekac 2 dni bo jakos dziwnie wyszedl ten test... tzn jest druga kreska ale niewiele ciemniejsza... praktycznie taka sama jak wczoraj... i sama nie wiem co mam myslec... jutro powinnam dostac @ ale test zrobie za 2 dni... bedzie pewne wtedy... niby tempka podskoczyla znowu ale nie mam pojecia... jakos uwierzyc nie moge i boje sie ze ta bajka prysnie jak banka mydlana albo okaze sie snem... w ogole tempka dzisiaj zaklucona bo poszlam spac o 1... i obudzilam sie w nocy i zasnac nie moglam i tak moze przez pol godziny przewracalam sie z boku na bok... moze 4 byla... nie mam pojecia bo nie chcialo mi sie siegac reka po telefon :tak::-):-D wiec ta tempka to taka malo prawdopodobna...
Jak dla mnie to są piękne dwie kreseczki :-)

zapraszam na kawunie
A dziękuję, przysiądę się, jeśli można :-D

Buziaczki dla wszystkich!!!
 
A wiecie co u Kroptusi? Dawno jej nie było!
Kroptusia jeszcze w dwupaku ale nie spakowana.. czesc wyprawki do niej przyszla tylko czesc bo wiecej nie zamawiałam bo ma po Wice.. autem nie jezdzi bo brzuch przeszkadza i zastanawia sie czy Wika moglaby juz jezdzic na podstawce na dzieci zamiast fotelika przy wadze 19kg.. hmm i remont pelną parą wiec dlatego nie zaglada
 
Cześć Marzenka, nie jesteś sama Kochanie. Też mam chandrę dzisiaj. Nic nam się nie udaje i szlag mnie trafia. Musze wyjechać, odpocząć i naładowac akumulatory bo nie wytrzymię:baffled::baffled:
A dla Ciebie Mega Buziak
No chyba jakas pogoda dzisiaj chandrowa jest:baffled:
Pewnie Justynko, jak wyjezdziesz, odpoczniesz to od razu wróci chęć do życia, akumulatorki naładujesz i będzie dobrze zobaczysz :tak: dzięki za buziaczek i odsyłam :***
Kinguś witaj słonko :**
Dobra dziewuchy ja spadam lutowac bo mnie mąż własny z pracy zwolni haha:-D
 
reklama
A pewnie że chce :))


Dobra, zrobiłam test = 1 krecha..Bardzo proszę tylko nie mówcie, że wam przykro itp - bo ja wiedziałam że raczej nic z tego tylko test jest dla pewności.mi nie jest przykro - polecze sie, gin zrobi mi monitoring i damy rade!

Grunt to pozytywne myślenie! Będzie dobrze, trzymam kciuki;-)

kochana ale ja mam testy o czulosci 10mlu wiec nie wiem czy znajde jakies czulsze... watpie... chyba zostaje tylko poczekac...

Paranoja z ta opieką u Was! No ale nie masz wyjścia, musisz czekac. Cała ciąża to czekanie na coś. Najpierw na potwierdzenie, potem na bijące serduszko itp, itp.

Dzięki za informacje o usg. Moja pani doktor ma dobry sprzęt a wizytę będę miała dopiero w 13 tygodniu więc może juz będzie normalne usg. Na miejscu zapytam ginke o to usg. Zresztą zawsze zabieram córkę i męża ze sobą na wizytę to może zrobię im niespodziankę i zawołam ich do gabinetu w ostatniej chwili.
 
Do góry