reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Kochane,dostałam właśnie sms od koleżanki.
Pisze mi,ze zrobiła w niedziele tesciorka i wyszła jej jedna kreska ale wczoraj wieczorem znowu na niego spojrzała i pokazała jej sie 2 taka słabo widoczna i ona się mnie pyta co o tym sadzę,co mam jej odpisać? Bo z tego co ja wiem to powyżej tych 3-5 min co ma wyjsc wynik to nawet jak się jakas krecha pokarze to jest nieważy test bo tam jeszcze jakies reakcje zachodzą.
kolezanka musi powtorzyc test ja np przy owulacyjnych zawsze sprawdzam dwa razy raz wedlug czasu a drugi raz jak wyschnie bo wtedy lepiej widac..
zaraz wam wkleje 2 tesciory to zobaczycie co mialam na mysli bo slowami to tak trudno wytlumaczyc... dajcie mi 5 minut bo musze sfotografowac :tak:

musisz poczekac kilka dni na mocniejsze kreski.. za wczesnie powtorzylas dlatego tez taka slaba.. poczekaj spokojnie..
 
DZIEŃ DOBRY


dzień dobty Madziu ja też dzis do 10 pospałam sobie :-):-):-)
Badaicka a jak sprawa z @ nie ma prawda?? to drugi tescik sie szykuje!!
Hej Bernadko :-D no póki co nie ma ale... jeszcze wszystko sie może zdazyć..nawet orła cień :cool2::rofl2::rofl2::rofl2:

usg robil :)

duphaston mam do konca tygodnia po 2 tabletki dziennie i odstawic i czekac 7 dni..jak sie nie pojawi to szybko isc na wizyte ale raczej powinna sie pojawic..
Kurcze to będzie ponad 50 dniowy cykl :szok: a mówił co jak @ sie nie zjawi skoro wykluczył ciaze?
Ja trzymam kciuki zeby sie pojawiła jak najszybciej i zeby już wsio było w porządku

Badaicka my tez dopiero wstałyśmy:szok:
Chyba taka pogoda ?

Tak w ogóle to się witam.
WITAJ WITAJ
U mnie dzis chłodno i pochmurno :baffled:
 
I gdzie uciekła Kropeczka

tak formalnie to ponad 5 lat temu do UK...o ile mi wiadomo:-);-):-)
buziaki!!!

Jak dla mnie to ewidentnie fasolka. ;-)

Kropeczko co taka zdołowana jesteś? Jak się czujesz?

Ja tez uwazam ze to fasolka i w czwartek dobrze byloby powtorzyc tescik raz jeszcze.

A ja...a wogole wszystko do doopy i juz....nawet mi sie pisac nie chce...
Ale dam rade, wyjde z dolka...obiecuje...

no nareszcie gdzieś ty była jak cię nie bylo kochana?? jak sie czujesz??



srednio sie czuje...mam dosc...ale nie chce smecic na forum...
wiem, ze bedzie lepiej:tak: musi byc;-)

ooooooooooooooooooooo kropeczka jest :)))

OOOOOO!!!! no jest;-) sciskam!

Badaicka a Ty mnie nie namierzaj na orange'u jak ja na bb jestem:-D:-):-D dzieki slonce i buziaki wielkie!!! Ty wiesz za co;-)

Madziu ja na miejscu Twojej kolezanki siknelabym raz jeszcze drugi tescik...dla pewnosci! a ktory ma dzien cyklu, ile dni po owu, ile po terminie @...a moze sikala przed?
 
Ostatnia edycja:
zapraszam na kawunie

A nikt nie ma zielonej herbatki????;-);-);-)

Kropeczko co znaczy,że nie chcesz smucić na forum?
Szybko do raportu co się dzieje???


Mam pytanie do zafasolkowanych - która z Was pamięta kiedy jest pierwsze usg przez brzuszek? Chciałabym zabrać córkę na to badanie a nie chcę żeby była przy usg dowcipnym.
 
to sa te 2 twsty... jeden z wczoraj a drugi z dzisiaj... te testy sa o czulosci 10mlu i jestem 13dpo i jutro termin @ ale tempka nie spadla...
na zdjeciu niestety az tak wyraznie nie widac ale dzisiejszy jest minimalnie ciemniejszy od wczorajszego... nie wiem o co cho... bo skoro sa o takiej czulosci to dzisiaj powinien byc ciemniejszy...
i0aaphenouqtkmh4lypo.jpg


cebbsxid6l5nkhxzsl7i.jpg
 
reklama
Ja widzę różnicę między tymi kreseczkami! A kto Ci powiedział,że muszą byc ciemniejsze i o ile ciemniejsze? Przeciez to indywidualna sprawa! Niektórym nie wychodzi test nawet po terminie i jak to wytłumaczyć? Nie stresuj się i nie patrz już na kolor. Zrób test za 2,3 dni i wtedy będzie różnica.


Na moim teście pisało,że kreska może być słaba, ale oznacza to ciążę. I nie było informacji o tym,że następnego dnia musi kreseczka być ciemniejsza!

Badaicka Kropeczka napisała,że jutro testujesz? Chyba się nie wykręcasz , co???
 
Ostatnia edycja:
Do góry