reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

i znów ja z pytaniem :( przepraszam was że jeszcze nie wiem co u kogo słychać ale naprawdę próbuję :)) wczoraj robiłam test owulacyjny po południu i była 2 kreska ale jasniejsza od 1! dziś zrobiłam 2 test - 2 kreska jest znów jasniejsza od 1 ale duzo ciemniejsza od wczorajszej! czy to o czymś świadczy? pozdrawiam
 
reklama
i znów ja z pytaniem :( przepraszam was że jeszcze nie wiem co u kogo słychać ale naprawdę próbuję :)) wczoraj robiłam test owulacyjny po południu i była 2 kreska ale jasniejsza od 1! dziś zrobiłam 2 test - 2 kreska jest znów jasniejsza od 1 ale duzo ciemniejsza od wczorajszej! czy to o czymś świadczy? pozdrawiam
po 1 testy owu robi sie wieczorem! :sorry2: a znaczy to ze sie owu zlbliza :-)
 
i znów ja z pytaniem :( przepraszam was że jeszcze nie wiem co u kogo słychać ale naprawdę próbuję :)) wczoraj robiłam test owulacyjny po południu i była 2 kreska ale jasniejsza od 1! dziś zrobiłam 2 test - 2 kreska jest znów jasniejsza od 1 ale duzo ciemniejsza od wczorajszej! czy to o czymś świadczy? pozdrawiam
kochanie pamiętaj ze testy owulacyjne powinno sie robic po poludniu a najlepiej ok 19stej
a żeby test uznać za pozytywny to testowa kreska powinna być takiego samego koloru jak kontrolna bądź ciemniejsza
 
i znów ja z pytaniem :( przepraszam was że jeszcze nie wiem co u kogo słychać ale naprawdę próbuję :)) wczoraj robiłam test owulacyjny po południu i była 2 kreska ale jasniejsza od 1! dziś zrobiłam 2 test - 2 kreska jest znów jasniejsza od 1 ale duzo ciemniejsza od wczorajszej! czy to o czymś świadczy? pozdrawiam

Sylwia - testy owu robi się po południu (między 17 a 20) i z nierozcieńczonego moczu - staraj się nie pić i nie sikać przez conajmniej 2 godziny wcześniej - powtórz po południu - jak będzie ciemniejsza i taka jak kontrolna lub ciut jasniejsza to znak, że jutro może być owulacja:tak: powodzenia

ale jesteśmy pomocne - 3 odpowiedzi na jedno pytanie - i kto powie o nas, że jesteśmy niemiłe dla siebie;-)
 
Sto lat!! sto lat!! niech zyje żyje nam a kto a nasza kochana Madzia vel Badaicka. WSZYSTKIEGO DOBREGO KOCHANA I SZYBKIEGO ZAFASOLKOWANIA!!
 
Ostatnia edycja:
Passingby - nie pozwól jej zostać zakonnicą:szok::szok::szok::-D

Kochana - jeśli NAPRAWDE będzie tego chciała to nikt i nic jej od tego nie odwiedzie - a ja nigdy z powodu własnego ego nie doprowadzę do utraty córki :)

Ale wiesz... ona ma 25 tygodni prenatalnych :) jeszcze nie wie co to religia :)

matko kto chce zostać zakonnicą :baffled::baffled:

Otóż moja córka :)

Sylwia - testy owu robi się po południu (między 17 a 20) i z nierozcieńczonego moczu - staraj się nie pić i nie sikać przez conajmniej 2 godziny wcześniej - powtórz po południu - jak będzie ciemniejsza i taka jak kontrolna lub ciut jasniejsza to znak, że jutro może być owulacja:tak: powodzenia

ale jesteśmy pomocne - 3 odpowiedzi na jedno pytanie - i kto powie o nas, że jesteśmy niemiłe dla siebie;-)


Nono, ja tak robiłam i efekta mnie kopią :-D:-D


BADAICA - wszystkiego 100% lat :DDDDDDDD
 
Dzień doberek wszystkim dobrym kobietom:tak:
ja jestem niewyspana poootwornie. O 3ciej wróciłam do domu.... z pracy. Każdy najmniejszy skrawek mojego ciała sprawia mi straszny ból dziś.
@ chyba jednak idzie i jeszcze mnie denerwuje pojawiając się na godzinę i znikając na resztę dnia.:dry:

Idę się wczołgać pod kołdrę...
Buuzii
 
reklama
Do góry