reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

jeszcze jedno! wybaczcie brak mojej niewiedzy ale to dopiero początki! jeżeli po południu wynik bedzie pozytywny powinnam dzis męża zaciągnąc do łóżeczka czy jutro :)) ?
 
reklama
No dzisiaj dzisiaj. I to całkiem wcześnie. Pierwsza wersja była na 24,30:-D:-D masakra.
Postaram się dac znać. Jednakże nie wiem czy przez smsa mi sie uda. jak nie to do poniedziałku wytrzymacie;-)
Zajączku jak dobrze,ze juz jesteś :happy2:
Trzymam kciuki za nowa G :tak:

przemarzania w sianie i wtedy widac na ktorej warstwie sciany jest ten pkt krytyczny ..... itp dobra rozpisalam sie :-p
O ile mnie pamiec nie myli to sie nazywa PUNKT ROSY i najlepiej jeśli jest on jak najdalej od ścian wewnetrznych

Magda - wszystkiego najlepszego i fasolki pięknej i szybciutko i spełnienia marzeń:tak:
DZIEKUJE
 
Dziewczyny - przepraszam za przyziemne pytanie:sorry2:
Jak mam się pozbyć muszek owocówek - oczywiście oprócz usunięcia owoców z pola ich działania;-)
latają mi po kuchni i mnie wqr....
 
Dziewczyny - przepraszam za przyziemne pytanie:sorry2:
Jak mam się pozbyć muszek owocówek - oczywiście oprócz usunięcia owoców z pola ich działania;-)
latają mi po kuchni i mnie wqr....
samo usuniecie owoców na pewno pomoże a co jeszcze to nie mam pojecia ja kiedys stawiałam spodek a na nim wode z octem to sie topiły w tym
 
cześć Justynko jaks ie czujesz?
nic mi nie przeszło właśnie wróciłam z apteki i kupiłam jakąś maść na to bo już wytrzymać nie moge zadrapałabym sie na smierć :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nieźle. Nadal tylko krwawię. lekko co prawda, ale jednak i podbrzusze mnie pobolewa. a ty nie szalej z odchudzaniem!!!
powiem Wam że problemy to najlepszy środek niestety - trzy d ni w szpitalu i kilo w dół:-:)-( ale nikomu nie życzę absolutnie!!!!

Hej Zajączku! :sorry2:
a ten dziwoląg wyglada mi na krwawienie środcykliczne! :sorry2: zeby z deczka zobrazowac (sorry) wyglada jak plodny sluz tylko totalnie czerwono/brunatnego koloru :dry:
Ki diabeł??? o takim to już w ogóle nie słyszałam:-) z czego się to bierze i jak długo trwa??
Otóż moja córka :)
:-D:-D:-D:-D no i wszystko będzie na mnie:-)
 
O ile mnie pamiec nie myli to sie nazywa PUNKT ROSY i najlepiej jeśli jest on jak najdalej od ścian wewnetrznych
Skarbie pkt Rosy to cosik innego ale pokrewna dziedzina pkt przemarzania jest to pkt O stopni czyli teoretyczne lecz dokladne wyliczenie pkt w scienie w jej przekroju gdzie wystapi temp 0st C
a tak na marginesie:
STO LAT LALALA STO LAT :-D:-D:-D
 
reklama
Nieźle. Nadal tylko krwawię. lekko co prawda, ale jednak i podbrzusze mnie pobolewa. a ty nie szalej z odchudzaniem!!!
powiem Wam że problemy to najlepszy środek niestety - trzy d ni w szpitalu i kilo w dół:-:)-( ale nikomu nie życzę absolutnie!!!!
to sie zgodzę bo jak moja mama była w szpitalu to ja 4kilo przez ten czas straciłam i nawet nie wiem kiedy a jak chorowal muj tato i po jego śmierci to juz całkiem mi waga w doł leciała
 
Do góry