reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Madziu, Sto lat Kochanie!!!!!!!!!!!!
Na górze futra, na dole mole - niech Cię kochają wszystkie głupole. Niech Cię kochają wszystkie matołki, na górze róże, na dole fiołki.:-D:-D:-D
 
reklama
Sto lat!! sto lat!! niech zyje żyje nam a kto a nasza kochana Madzia vel Badaicka. WSZYSTKIEGO DOBREGO KOCHANA I SZYBKIEGO ZAFASOLKOWANIA!!
BADAICA - wszystkiego 100% lat :DDDDDDDD
Skarbie pkt Rosy to cosik innego ale pokrewna dziedzina pkt przemarzania jest to pkt O stopni czyli teoretyczne lecz dokladne wyliczenie pkt w scienie w jej przekroju gdzie wystapi temp 0st C
a tak na marginesie:
STO LAT LALALA STO LAT :-D:-D:-D
A widzisz kochana człowiek uczy się całe życie(szkoda tylko,ze i tak głupi umiera:baffled:)

DZIĘKUJE,DZIĘKUJĘ,DZIĘKUJĘ
Jest mi bardzo miło
 
Witam się :-)

Hej dziewczynki,

U mnie dzisiaj
I :-( Zaczynam tracic wszelka nadzieje :-(
Przytulam Kochana. Tylko nie trać nadziei... Będzie dobrze, zobaczysz.

a ja jestem wq .... dostala @ moj cykl trwal 14 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Oj, dziwnie jakoś. Może to nie @?

Hej dziewczynki, ;-)
mnie dzis nie bedzie, wyjezdzam z malzem do krynicy , bede jutro moze :***
nie rozrabiac mi tu i nie skrobiac tyle!!!! pamietajcie o mnie buziolki :******* for all :********
Buziaki i miłego wyjazdu :-)

No a to jest mój brzusio z 17 tc:-)niektóre kobitki już widziały na nk;-)
Śliczny brzusio Patrysiu :-)

No dzisiaj dzisiaj. I to całkiem wcześnie. Pierwsza wersja była na 24,30:-D:-D masakra.
Postaram się dac znać. Jednakże nie wiem czy przez smsa mi sie uda. jak nie to do poniedziałku wytrzymacie;-)
Trzymam kciuki za wizytę Justysiu :tak:
A w odpowiedzi na Twoje pytanie: wszystko wygląda na to, że @ się rozkręciła. Ale zupełnie NIC mnie nie boli i to mnie zastanawia. Na razie nie będę testować, bo dziś jest 27 dc a moje cykle trwają od 31-39 dni....

I jeszcze:
Sto lat! Sto lat! Niech żyje, żyje naaaaam!
A kto??
MADZIA!!!
 
reklama
Jeden potężny psik sprayem na MESZKI lub... kup sobie kota (lub dwa):-D:-D;-)

samo usuniecie owoców na pewno pomoże a co jeszcze to nie mam pojecia ja kiedys stawiałam spodek a na nim wode z octem to sie topiły w tym
dzięki - spróbuję z tym octem:tak:
owoce pochowane ale muszki zostały (od wczoraj psikam tym cholerstwem na owady latające - myślałam, że pomoże, ale na nie nie dziłą - szybciej ja się potruję z M w końcu to kuchnia:szok:)
Passingby - a dlaczego KOT:szok::szok::szok:
Proszę się częstować
nici dzisiaj z odchudzania jak Magda imprezkę robi - mniam, mniam:-p
 
Do góry