reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama


Babo ciesze się że jestes z pracy zadowolona... a powiedz mi byc może to głupiutkie pytanie, ale jakim językiem się posługujesz?:happy:

Posluguje sie norweskim jezykiem,jestem tu od 8 lat,ale mialam przerwe 2 lata bo mieszkalam w Lodynie,ukonczylam 2 lata szkoly w nauce j.norweskiego i ekonomiczna 1 rok po norwesku,a moja mamuska mieszka tu od 14 lat,wiec do norwegii zaczelam przyjezdzac jak mialam 17,5:-)Z mezusiem tez po norwesku:-)
 
Dziewczynki moje kochane!!!
Nie bylo mnie pare dni bo mialam duzo do myslenia:-(Postanowilam nie bywac tu czesto:-(Bede bardzo tesknic za wami ale mysle ze dla mnie tak bedzie lepiej:-)Jestem bardzo nerwowoa osoba i caly czas mysle o dziecku,nie moge spac,codziennie jak wstaje to mysle kiedy znow bede miala dni plodne i ciagle to myslenie Kiedy Bede w Ciazy!!!Chore poprostu!
Musze wyluzowac i nawet bardzo duzo pomogly mi te dni,nie myslalam i inaczej sie nastawiam teraz,rozmawilaismy z mezem i on mysli ze jak tu czesto pisze z wami to moje mysli nie odpoczywaja,nie moge sie wyluzowac,on to widzi i tez sie denerwuje,ciagle mu gadam o testach o owulacjach itp.
O tych paru dni koniec,nie mowimy o tym,wogole nie bedziemy o tym tak intesywnie myslec bo wiecie zo w duzej mierze to STRES chamuje zajscie w ciaze!!!
W tamtym roku jak bralam proszki o nic nie nie martwilismy bo bylam zabezpieczona i nawet sex byl bardziej wyluzowany,chociaz tez jest teraz ale ta poswiadomosc ze planujemy dziecko troche nerwowo wplywa na to wszystko:-(
I mam bardzo duzo kolezanek ktore planowaly ciaze i robily badanie i tak sie stresowaly ze nic z tego nie bylo a jak wyluzowaly to od razu Ciaza:-)
Dlatego ja mam teraz wszystko gdzies,zadnych planow,zadnych testow,zero wyliczania dni plodnych i owulacji,kompletnie nic nie bede robic:-)
Zaplanowalismy duzo wyjazdow w tym roku,Barcelona,Oslo i Krakow i teraz za dwa tyg jade do warszawy,i ciagle mysle,o boze a moze zajde w ciaze?,nie moge latac samototem?,nie robmy planow bo to bo tamto,bez sensu,M powiedzial ze on jeszcze bedzie bardziej szczesliwy kiedy sie dowie ze jestem w ciazy to odmowi samolot i hotel:-)
Wiec dziewczynki kochane wyluzujcie sie i bawcie sie,pijcie i uzywajcie a ciaza przyjdzie w tym czasie kiedy nawet sie nie bedziecie spodziewaly:-)
Przesylam wam gorace usciski i mnostwo caluskow!!!
Bede zagladac czasami objecuje:-)
Niech rok 2009 przyniesie duzo fasoleczek:-):-)
 
Bablyss,Elisabeth,Eve84,Katarzynka1979,Lilu19,Lolitka200,Niunia27,Shenkoka,Sisi86,Sylwka22
kochane pozdrawiam was serdecznie i zycze duzo fasoleczek:-)
Inne straczki rowniez goraco pozdrawiam!!!
 
Dzien dobry:-)

Bobo rozumiem cie,zycze ci powodzenia.Tez tak mysle,ze pierwszy krok do wyluzowania to niestety niezagladac tu:-(czlowiek sie naczyta a potem przezywa,bo przeciez tu nasz temat kreci sie wokol fasolk:zawstydzona/y:I nasza psychika dziala niestetnie negatywnie,i nieidzie wyluzowac.
Trzymam kciuki za wyluzowanie,i fasolke w szybkim czasie:tak:

Teraz ja jestem wyluzowana,niemyskle o fasolce bo wiem,ze u mnie teraz to niemozliwe:-(Wchodze tu czytam,pisze.Ale mysle,ze wlasnie gdy u mnie wszystko sie wynormuje tez bede tu rzadziej:-(
 
Bablyss,Elisabeth,Eve84,Katarzynka1979,Lilu19,Lolitka200,Niunia27,Shenkoka,Sisi86,Sylwka22
kochane pozdrawiam was serdecznie i zycze duzo fasoleczek:-)
Inne straczki rowniez goraco pozdrawiam!!!

Babo..słoneczko..stosujemy zatem podobna taktykę..też odpoczywam..mam dość..a forum niepotrzebnie nakręca :no: życzę aby Twój mąż musiał odwoływać samoloty i hotele! buziaki i ściakam mocno!..też może czasem bede się pojawiać...
 
Dzień dobry w niedzielę!

Dziewczyny macie rację z tym stresem i nakręcaniem się, ale też mnie np jest bardzo trudno się od tego odciąć i odpuścić. Ja podobnie jak babo nie planuję wakacji bo być może będzie fasolka, a potem się sama na siebie wkurzam za to:tak:

Ale też się pocieszam, że może to się w końcu uda odpuścić i będę o fasolce "zdrowo" myślała a nie w kategoriach "musi być teraz!!!"
 
marzenixx, mezatka- czesc kochane,, ja sie moze malo odzywam ale was poczytuje i czekam na jakies fasolki :-)
czuje sie ok, malucha czuje jak sie rusza jak kopie - cudne uczucie,, jeszcze jestem chora tzn lecze sie niestety antybiotykami z kaszlu.. ale antybiotyki przepisal mi gin i jestem pewna ze sa ebzpieczne.. a tak dolegliwosci ciazowych to czasami zaboli mnie kregoslup czy mam dusznosci,, wczoraj tez 3 godziny bolalo mnie kolo serca i nie moglam gleboko oddychac bo zaraz czulam okropny bol ale to napewno przez to ze siedze w domu od 3 tyg bo mam kaszel i malo co wychodze...stad jestem niedotleniona i moj organizm pewno dopomina sie o dawke swiezego powietrza.. hehe:) buziaki:-)
 
reklama
marzenixx, mezatka- czesc kochane,, ja sie moze malo odzywam ale was poczytuje i czekam na jakies fasolki :-)
czuje sie ok, malucha czuje jak sie rusza jak kopie - cudne uczucie,, jeszcze jestem chora tzn lecze sie niestety antybiotykami z kaszlu.. ale antybiotyki przepisal mi gin i jestem pewna ze sa ebzpieczne.. a tak dolegliwosci ciazowych to czasami zaboli mnie kregoslup czy mam dusznosci,, wczoraj tez 3 godziny bolalo mnie kolo serca i nie moglam gleboko oddychac bo zaraz czulam okropny bol ale to napewno przez to ze siedze w domu od 3 tyg bo mam kaszel i malo co wychodze...stad jestem niedotleniona i moj organizm pewno dopomina sie o dawke swiezego powietrza.. hehe:) buziaki:-)

Hey tikanis :) Pamietam jak mnie wspieralas z cieniem II kreseczki byl to chyba Twoj 16 tydzien a teraz prosze juz 23 kurcze ale ten czas leci...Ja tez siedze w domu niedotleniona i biore antybiotyk tyle ze do nosa w spayu :-) nie chce mi minac wredny katar....Z dolegliwosci w odroznieniu do swoich wrzesniowych kolezanek to nie mam co w sumie pisac poza sennoscia i zamiast mdlosci big apetyt (ledwo sie hamuje) :-) Ostatnie 10 dni na luteinie bo byla ciaza zagrozona i skurcze ale juz ok....Pozdrawiam serdecznie

ps. nie moge sie doczekac kopniaczkow...Kiedy poczulas pierwsze ruchy?? Slyszalam ze w 2 ciazy czuje sie szybciej
 
Do góry