reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

Hej dziewczyny! oczywiście weekendowe pustki na forum... no cóż :-(
Chciałam tylko napisać że mnie forum nie nakręca, ale u mnie trochę inna sytuacja dopóki nie poszłam do kliniki to nakręcał...teraz nie wynajduję sobie żednych objawów już od 2 cykli... nawet mój M. w szoku... Ja dziewczyny po prostu lubię z wami gadać i już i nie zamierzam was opuszczać...:-)
Mam tylko radę dajcie waszym psychikom odpocząć nie mysleć za dużo o fasolkach, nie szukać objawów wiem że trudne (ja 2 lata szukałam) ale pomoże... zobaczycie...i ciąża się pojawi wtedy kiedy się nie będziecie spodziwały... a i pozytywne myslenie czytałam ostatnio to rada psychologa...
no i znowu strzeliłam monolog... sorry:baffled:
 
reklama
Bablyss,Elisabeth,Eve84,Katarzynka1979,Lilu19,Lolitka200,Niunia27,Shenkoka,Sisi86,Sylwka22
kochane pozdrawiam was serdecznie i zycze duzo fasoleczek:-)
Inne straczki rowniez goraco pozdrawiam!!!

Bobo kochana ja zycze tobie jak najpredzej fasoleczki i owocnego roku zagladaj do nas tak czesto jak tylko bedziesz mogla caluski dla ciebie kochana trzymaj sie:-D

Marzennix twoja chrzesnica jest slodziutka taki kochany maluszek mam nadzieje ze zly chumorek przeszedl i dzis juz jest lepiej rowniez dla ciebie moc usciskow:-D

A ja kochane melduje ze nadal niemam @ wczoraj miala byc i cisza :-D
Ale sie nie nakrecam testu tez postanowilam nie robic bo jak przyjdzie to bede zawiedziona a tak poczekam i zobaczymy juz wkrotce sie okaze:-DOby bylabym najszczesliwsza na swiecie:tak::-D
Co do objawow to wczoraj mnie zemdlilo na zapach nowych butow w sklepuie i jak ogladalam hostel 2 na hbo na widok krwi malo nie zrobilabym niespodzianki:-D
Piersi mnie nie bola tylko troche ale nie sa takie spochniete jak zawsze na @

Trzymajcie kciuki dziewczynki za mnie :-DMilej niedzielki zycze papa:-D
 
Hej dziewczyny:-) niebyło mnie tu raptem dwa dni i prosze takie zaległosci...życze wszystkim miłej niedzieli i owocnego przytulania...ja za tydzien mam 2 tygodnie urlopu akurat na czas mojej owulacji, pójde do fryca, moze jakas kosmetyczka, pełen relaks i odpoczynek...i...moze przyjdzie długo upragniona fasolka...co miesiac stosuje innych rozwiazan i tak długo az sie uda.papa:-)
 
Czesc kochane staraczki!witam sie niedzielnie.wreszcie chwilka czasu,zeby cos naskrobac(w tygodniu nigdy nie ma czasu :praca,dom ,synek,a w zasadzie jego szkola).ja takze nabralam dystansu do calej sprawy.staram sie juz ponad 2 lata i nic sie nie dzieje.miesiac w miesiac lzy i rozczarowanie,tak nie mozna zyc,trzeba zwolnic i zyc normalnie starajac sie i czekac,bo Bozia napewno wynagrodzi pokore i cierpliwosc.no dobra!troche przynudzilam.u mnie @ na calego.jutro robie termin u pani ginekolog i od maja zaczniemy powolutku staranka pod kontrola.narazie zyje juz urlopem.za tydzien lecimy do Egiptu na 2 tygodnie.bardzo potrzebujemy juz urlopu z mezem,bo oboje jestesmy juz bardzo zmeczeni praca.pozdrawiam wszystkie dziewczynki cieplutko!buziaki!PA!;-);-):-):-);-);-):-):-)
 
Hej dziewczyny:-) niebyło mnie tu raptem dwa dni i prosze takie zaległosci...życze wszystkim miłej niedzieli i owocnego przytulania...ja za tydzien mam 2 tygodnie urlopu akurat na czas mojej owulacji, pójde do fryca, moze jakas kosmetyczka, pełen relaks i odpoczynek...i...moze przyjdzie długo upragniona fasolka...co miesiac stosuje innych rozwiazan i tak długo az sie uda.papa:-)
Widze,ze mamy urlop w tym samym czasie,kiedy masz miec owu,bo ja ok.9,10.trzymam kciuki za ciebie ,na urlopie czesto udaje sie zafasolkowac.:-):-):-)
 
Hej dziewczyny:-) niebyło mnie tu raptem dwa dni i prosze takie zaległosci...życze wszystkim miłej niedzieli i owocnego przytulania...ja za tydzien mam 2 tygodnie urlopu akurat na czas mojej owulacji, pójde do fryca, moze jakas kosmetyczka, pełen relaks i odpoczynek...i...moze przyjdzie długo upragniona fasolka...co miesiac stosuje innych rozwiazan i tak długo az sie uda.papa:-)

ja tez bylam u fryka i odrazu tak poprawil mi sie humor,ze szok! oj to czuje,ze te dwa tygodnie to chyba nie wyjdziecie z lozka...?super!!!!

Widze,ze mamy urlop w tym samym czasie,kiedy masz miec owu,bo ja ok.9,10.trzymam kciuki za ciebie ,na urlopie czesto udaje sie zafasolkowac.:-):-):-)

zgadzam sie najwiecej fasolek "powstaje"wlasnie w czasie urlopowym i na wakacjach! trzymamy kciuki! za Ciebie emma rowniez,skoro nie dlugo owulka to znowu szansa!
 
A ja kochane melduje ze nadal niemam @ wczoraj miala byc i cisza :-D
Ale sie nie nakrecam testu tez postanowilam nie robic bo jak przyjdzie to bede zawiedziona a tak poczekam i zobaczymy juz wkrotce sie okaze:-DOby bylabym najszczesliwsza na swiecie:tak::-D
Co do objawow to wczoraj mnie zemdlilo na zapach nowych butow w sklepuie i jak ogladalam hostel 2 na hbo na widok krwi malo nie zrobilabym niespodzianki:-D
Piersi mnie nie bola tylko troche ale nie sa takie spochniete jak zawsze na @

Trzymajcie kciuki dziewczynki za mnie :-DMilej niedzielki zycze papa:-D

pewnie,tez jestem tego zdania,ze lepiej jest sie milo zaskoczyc niz rozczarowac....poczekaj i zobaczymy co sie bedzie dzialo!
Trzymamy kciukasy za Ciebie obys miala z Mezem cuuudny prezent prosto na walentynki!
ja nie mam na co liczyc w tym cyklu kochalismy sie raptem 3 razy,szok!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
a jak się czujesz?
Dobrze, tylko trochę przykro ale do tego się można przyzwyczaić. teraz czekam na @.

wrzucam link , mozecie obejrzec moje skromniutkie dzieło...
Przyznam, że łezka mi się zakręciła, piękne ;-);-);-)

od jutro zaczynam brac duphaston i bede czekac na @
Już po pierwszej tabletce? Ile dni zamierzasz brać?

Dziewczynki moje kochane!!!
Nie bylo mnie pare dni bo mialam duzo do myslenia:-(Postanowilam nie bywac tu czesto
Babo wracaj do nas z dobrymi nowinami.

czuje sie ok, malucha czuje jak sie rusza jak kopie - cudne uczucie,, jeszcze jestem chora tzn lecze sie niestety antybiotykami z kaszlu.. ale antybiotyki przepisal mi gin i jestem pewna ze sa ebzpieczne..
Zdrówka życzę :tak::tak:

A ja kochane melduje ze nadal niemam @ wczoraj miala byc i cisza :-D
Mimo wszystko trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła.

Ja też czekam na @ ale u mnie to ciężko określić kiedy przyjdzie. Obstawiam, że 2 lutego - w poniedziałek to będzie akurat 14 dni po owulacji.

Romeczko nie zawsze częstotliwość przekłada się na ciążę. Można nawet raz byle by trafić :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja też czekam na @ ale u mnie to ciężko określić kiedy przyjdzie. Obstawiam, że 2 lutego - w poniedziałek to będzie akurat 14 dni po owulacji.

Romeczko nie zawsze częstotliwość przekłada się na ciążę. Można nawet raz byle by trafić :-)

oj nie wierze w cuda Kochana,ale trzymam kciuki za Ciebie i kolejny cykl!
 
reklama
Już po pierwszej tabletce? Ile dni zamierzasz brać?



Ja też czekam na @ ale u mnie to ciężko określić kiedy przyjdzie. Obstawiam, że 2 lutego - w poniedziałek to będzie akurat 14 dni po owulacji.

Tak kochana dzisiaj rano wzielam pierwsza tabletke duphastonu, ja zawsze biore 2x1 przez 10 dni :blink:

Tez mi sie wydaje z przyjdzie do Ciebie @ 14 dni po owu, przynajmniej mi tak przyszla 2 razy :sorry2:
 
Do góry