reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

oj dziewczyny ja mam dzisiaj meeega chandrę.... płakac mi się chce tylko.....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
z robiłam filmik dla mojej cudownej chcrześniaczki ,ktora jestw w anglii i strasznie za nia tesknie... wrzucam link , mozecie obejrzec moje skromniutkie dzieło...
YouTube - Dla cudownej Natalki :)
Kochana tak to z nami jest raz na górze raz na dole gdybyśmy cały czas byli zadowoleni było by po proostu nudno :tak: WIęc głowa do góry jeśli nie teraz to za parę chwil na pewno poczujesz sie lepiej:-);-) P.S. śliczna dziewczynka aż się ma ochotę uściskac i ukofać:-)
 
reklama
oj dziewczyny ja mam dzisiaj meeega chandrę.... płakac mi się chce tylko.....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
z robiłam filmik dla mojej cudownej chcrześniaczki ,ktora jestw w anglii i strasznie za nia tesknie... wrzucam link , mozecie obejrzec moje skromniutkie dzieło...
YouTube - Dla cudownej Natalki :)

Marzenko - czemu taki zły humor?
filmik super, a malutka cudowna:blink:
 
eh.... jakos tak wszytsko naraz.... sie nazbierało...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: czuje sie taka samotna....
w pracy problemy, prawko znowu oblalam, najlepsza kolezanka okazala sie najwieksza swinia.... do tego @ sie zbliza....... z mężem sie popsztykałam nawet nie wiem o co..... nie wiem, strasznie mi źle.... masakra jakas..

dzieki dziewczyny za komplementy dla mojej myszulki malej....
 
czyli jak się nazbiera to wszystko na raz się wali:no:
to naprawdę dołujące - jedyne co moge powiedzieć to: bardzo mi przykro i życzę dużo siły do przetrwania tego czasu, wierzę, że już niedługo się to odwróci i wszytsko się będzie ukaładało:tak:
 
eh.... jakos tak wszytsko naraz.... sie nazbierało...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: czuje sie taka samotna....
w pracy problemy, prawko znowu oblalam, najlepsza kolezanka okazala sie najwieksza swinia.... do tego @ sie zbliza....... z mężem sie popsztykałam nawet nie wiem o co..... nie wiem, strasznie mi źle.... masakra jakas..

dzieki dziewczyny za komplementy dla mojej myszulki malej....
taki nastrój to albo fasolka albo @... trzymam za ciebie kciuki byś za kilka dni była najszczęśliwsza na świecie!!!:tak::tak:
 
Witajcie kochane :-):-)

.... wiem ze bedzie lepiej.... tylko trzeba to przetrwac....

Przetrwasz jak zawsze, jestes silna:tak::tak: W zyciu sa rozne chwile i problemy, z ktorymi borykamy sie codziennie. Pamietaj jutro jak sie obudzisz napewno bedzie lepiej:tak:;-):-) Przytulam...
Marzenko filmik o Natalce jest po prostu super:tak:i nie tylko ten - wszystkie:tak:bo ogladalam pozostale rowniez;-)

Pozdrawiam wszystkie kobietki na forum:-):-)
 
reklama
Do góry