reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Przetrwasz jak zawsze, jestes silna:tak::tak: W zyciu sa rozne chwile i problemy, z ktorymi borykamy sie codziennie. Pamietaj jutro jak sie obudzisz napewno bedzie lepiej:tak:;-):-) Przytulam...
Marzenko filmik o Natalce jest po prostu super:tak:i nie tylko ten - wszystkie:tak:bo ogladalam pozostale rowniez;-)
a dziekuje ci kochana....:tak: nauczylam sie kilka dni temu robic takie fimiki i wciagnelo mnie troszke :)

a ty wstawiaj szybko albumik :):tak:
 
reklama
marzenixx- cudnie ci ten filmik wyszedl.. a w jakim programie go robilas??? do obrobki zdjec fajny jest darmowy program picassa z googla mozna go sciagnac...:-D prosty i mozna duzo ni zrobic:rofl2:
 
marzenixx- cudnie ci ten filmik wyszedl.. a w jakim programie go robilas??? do obrobki zdjec fajny jest darmowy program picassa z googla mozna go sciagnac...:-D prosty i mozna duzo ni zrobic:rofl2:
hej kochana , co u ciebie?jak sie czujesz??? jak synus, daje sie we znaki??:-)
ja filmik robilam w programie windows move maker :tak:
 
reklama
Heyka kochane:-)
Dzien dobry :-)
Ja od rana z pytankiem - jakie wasi mężowie mają podejście do seksu? Czy tylko mój ma tak niski popęd, że wystarcza mu seks dwa razy między moimi @?? Dobija mnie to, bo ja mam znacznie większe potrzeby...


Ja wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę CLO, proszę, powiedz czy u Ciebie był jakiś pozytywny skutek?
Kochana u mnie odwrotna sprawa,maz chce ,a ja nie:baffled:
Co do clo niepomoge,bralam trzy cykle tylko,ze mi nic nieadly bo pecherzyki itak zamalo rosly.Teraz wlasnie wyjasnil sie problem tz mam za wysoki testesteron,musze go wyrownac i wtedy znow clo.Zobaczymy jak to bedzie.
A za ciebie trzymam kciuki:-)

eh.... jakos tak wszytsko naraz.... sie nazbierało...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: czuje sie taka samotna....
w pracy problemy, prawko znowu oblalam, najlepsza kolezanka okazala sie najwieksza swinia.... do tego @ sie zbliza....... z mężem sie popsztykałam nawet nie wiem o co..... nie wiem, strasznie mi źle.... masakra jakas..

dzieki dziewczyny za komplementy dla mojej myszulki malej....

Tak niestety jest za zwyczaj jak wszytko sie wali to wszystko!!!
Z mezem napewno dojdziecie do porozumienia,wlasnie w takich momentach gdy wszystko jest nie tak latwo o sprzeczki z najblizszymi.
Przyjaciele,kolezanki z kad ja znam problem ten ze sie okazuja wlasnie najwiekszymi swiniami:wściekła/y:
Krewnych daje nam los. Przyjaciól wybieramy sami.
Majac takich przyjaciól, nie potrzeba juz wrogów.

Glowa do gory czas leczy rany i bedzie tylko lepiej,a wlasnie takie przygody daja nam nauke zycia.

A ja dzis mialam zalatany dzien,zakupy potem urodzinki syna kolezanki,fajnie bylo dzieciaki sie wylataly,wybawily:-)
A teraz uciekam spac.
Trzymam kciuki kochna za juz dzisiejsze testowanka bo z tego co pamietam dzis maja byc dwa!!!
buziole i dobranoc
 
Do góry