reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

hej dziwczynki
Nie bylo mnie wczoraj , bo jak mowilam wczesniej:MIAŁAM WESELE!
Było super! świetny zespol, jedzonko przepyszne i ekipa jak trzeba!mimo ze nikogo oprocz mlodych nie znalismy!( tz. ja nawet mlodej pary:-D)bo to kolega z pracy mojego męża...ale się zintegrowalismy dosyc szybko:sorry2::-D
Marzenixx śliczne niunia:-) a ta blądynka to siostra twoja??bo jak tak, to podobna do ciebie bardzo!!!!!!!!!!!chyba ze to ty?:confused:a jak samopoczucie dzis?uszka do gory....bylo walnąc jakiegos drinia, albo piweczo z soczkiem tak przy weekendzie!!! oj kobito uśmiech prosze!:tak:

martyna ty mialas urodzinki czy jakies święto bylo wczyraj???nie doczytalam w koncu...........:zawstydzona/y:ALE JA ŻYCZĘ SAMYCH SUKCESOW I SPEŁNIENIA MARZEŃ!!!!!!:tak::-D

Babo gdzie uciekasz????????? wyluzuj troszke i wracaj! czekamy na ciebie!

U MNIE @ nadal nie ma....ale mam plamienia....:-(idę jutro do ginka, tz.jak się wepcham...:dry:

OLICA, Mężatko bardzo ładne zdjęcia.....śliczne dziewczyny...dziewczyny jak maliny!!!!!!!:tak::-)
 
reklama
kroptusia- no zycze ci kochana zebys szybciutko wyzdrowiala, zeby ci ten katarek przeszedl, no i kurcze u ciebie to juz 9 tydzien, tez szybko leci :-)
kingus- dzieki kochana :-)
 
Widze,ze mamy urlop w tym samym czasie,kiedy masz miec owu,bo ja ok.9,10.trzymam kciuki za ciebie ,na urlopie czesto udaje sie zafasolkowac.:-):-):-)

:-)owulacje powinnam dostac ok 13-14 tez tak sobie zaplanowałam urlop ..musze sie troche wyluzowac, trzymam za ciebie kciuki Emma2 i za wszystkie starajace sie...paaaaaaaaa jeszcze sie odezwe.
 
kurczę łapię doła ... przeczytałam kilka postów z ubiegłych lat... boże i co wariuje nie mam sił chyba ... czemu takie to wszystko trudne... a jeszcze godzine temu byłam optymistką...
 
Witam Was słoneczka moje kochane :) znowu dawno mnie nie bylo...biore te tabletki Bromergon i wiecie co poraz pierwszy @ dostalam juz nie po 45 dniach lecz juz po 26 wiec chyba cos tam pomagają teraz zobaczymy co bedzie dalej mam nadzieje ze bedzie dobrze :) ale zescie sie rozpisaly gwiazdy ze nie moge nadgonic za wami wariatki :)
 
reklama
Witam kobitki

Chcialam sie tylko przywitac
Nie pisze ostatnio, bo pograzona w smutku jestem, ale Was czytam kochane i trzymam kciuki za fasoleczki wasze.
 
Do góry