reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Hihi Kroptusiu w pierwszej chwili jak czytałam co piszesz to zamarłam :-)
Staram sie nie martwić, ale bardzo chcę się zmieścić w 12-13 kg :-)

Pozostałe dziewczynki dzięki-postaram się nie martwić takimi głupotkami :-)
 
Witajcie - wrocilam ze szpitala...:-:)-:)-( czuje sie dobrze i nawet nic mnie nie boli. To juz moje drugie poronienie wiec troche lepiej go znioslam...zaczynam odliczac czas do staranek... mysle ze dwa miesiace i znow bedziemy sie starac...
 
Witajcie - wrocilam ze szpitala...:-:)-:)-( czuje sie dobrze i nawet nic mnie nie boli. To juz moje drugie poronienie wiec troche lepiej go znioslam...zaczynam odliczac czas do staranek... mysle ze dwa miesiace i znow bedziemy sie starac...
Witaj Gosiu. Dobrze, że już jesteś w domku.
Zobaczysz już niedługo umieścisz suwaczek ciążowy ;-);-) u mnie tak właśnie było:tak:
 
Witajcie - wrocilam ze szpitala...:-:)-:)-( czuje sie dobrze i nawet nic mnie nie boli. To juz moje drugie poronienie wiec troche lepiej go znioslam...zaczynam odliczac czas do staranek... mysle ze dwa miesiace i znow bedziemy sie starac...

Hej skarbie, to dobrze, że w miarę dobrze to znosisz.
Szybko miną dwa miesiące i znowu będzie bobas :-)
 
Witaj Gosiu!!

Teraz są wakacje to dwa miesiące szybciutko miną, pojedziecie gdzieś nad wodę, w góry, wypoczniecie, wszystko się ułoży! Jesteśmy z Tobą...​
 
ja rowniez Tesknilam ale juz jestem i juz wykresik przejrzalam fachowym okiem jak widze owulka byla :-) co najwazniejsze a teraz zobaczymy....nie ma co porownywac do poprzednich bo ja myslalam ze w ciazy mi tempka wystrzeli w gore na himalaje a byla nizsza niz zwykle :-)
szczerze to nic nie czuje i na nic sie nie nastawiam..gdyby nie suwaczek to nie wiedzialabym ktory mam dc..
Witajcie - wrocilam ze szpitala...:-:)-:)-( czuje sie dobrze i nawet nic mnie nie boli. To juz moje drugie poronienie wiec troche lepiej go znioslam...zaczynam odliczac czas do staranek... mysle ze dwa miesiace i znow bedziemy sie starac...

Gosiu dobrze ze czujesz sie lepiej.. to najwazniejsze.. i zobaczysz szybko wszystko sie ulozy
 
Witajcie - wrocilam ze szpitala...:-:)-:)-( czuje sie dobrze i nawet nic mnie nie boli. To juz moje drugie poronienie wiec troche lepiej go znioslam...zaczynam odliczac czas do staranek... mysle ze dwa miesiace i znow bedziemy sie starac...
Gosiaczku, dobrze, że już jesteś w domku. Trzymaj się cieplutko i odpoczywaj. Przytulam.
 
wiecie co, wróciłam z zakupów, niby dużo rzeczy nakupiłam, a w lodówce wcale tego nie widać...
głodna jestem, jak wilk, więc zaraz będę jadła kolacyjke:tak:
 
reklama
Czesc babeczki
Nie bylo mnie tu pare dni, bo po ostatniej mojej wizycie na BB chyba mi troche psycha siadla, Bobo...:-), Gosia...:-( nie dalam rady, musialam sobie odpuscic.

Bobo kochanie WIELKIE GRATULACJE zdrowych i szczesliwych 9 miesiecy.

Gosiu...tak mi przykro, BARDZO mocno cie przytulam, nawet nie wiem co napisac, poprostu nie wiem. Nie ma slow, ktore by pocieszyly lub naprawily to co sie stalo, ale miejmy nadzieje, ze czas zrobi swoje. Trzymaj sie malenka.

Nie wiem co sie dzialo przez te kilka dni, jakies nowe wiesci, miejmy nadzieje, ze tylko dobre.
Pozdrawiam wszystkie BBowiczki.
 
Do góry