reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Nektarynko - prof. Kroptusia dawno nie kontrolowala tempki
w koncu bo samej tak glupio:) Tesknilam..
Dziewczyny nie jest źle narazie ale nic nie będę jeszcze pisała. Powiem tylko tyle że tonący się brzytwy chwyta.Wszystko się wyjaśni na koniec lipca.
nie zartuj malenka.. chcesz nas trzymac do konca lipca?? zartujesz.. gadaj jak na spowiedzi



Kochane jeszcze raz dziekuje za wszytkie przytylanki.. i za wyrazy wspolczujcia.. dziekuje
 
reklama
Kroptusia-ale masz super córeczkę! Normalnie laleczka!!!!

A na te swoje cysie to uwazaj...bo wybuchną...a bolą Cię czy tylko tak se rosną i rosną....:confused:
 
Sisi

Ja mam ICSI za darmo - place tylko za leki okolo 4tys.
Zaczynam stymulacje od konca sierpnia i transferek w polowie wrzesnia

Ogolnie IVF kosztuje okolo 12tys - ale sie rozni miedzy klinikami i waha od 9tys do 15tys zwykle. Zalezy to od protokolu ktory lekarz zaleci co pociaga za soba duzo/malo zastrzyczkow i inych takich przyjemnosci
 
mój maz właśnie do mnie zadzwonił że późno wróci z pracy i ze właśnie idzie sobie zamówić pizze to żebym nie gotowała dla niego obiadu :no::no::no::no::no: nawet w pore mi to powiedział przeciesz ja nigdy o 18stej nie robie obiadu tylko dużo wcześniej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: widze że mój M sie ostro odgrywa na mnie za tą prośbe nie picia piwa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

niezłe ma fochy on probuje wymusiccos na ciebie czuje to moj tez czasem tak robi ale grunt to sie nie dac zaniepokojona sprubuj zrobic ty focha nie poje pare dni obiadu to sie nauczy ja tak robie i skutkuje ale tylko w naglych wypadkach;-):zawstydzona/y:


a ja mam ochote zjesc konia z kopytami pucuje co wlezie ciasto kurczaki paluszki doslownie wszystko musze chyba zamknac lodoke na klucz bo przeswieci pustkami:-Dale tak mam przed okresem to jeden z objawow zblizajacej sie@:szok::angry:


Lolitka a czemu masz za darma kwaliikujesz sie od czego to zalezy sorki ze mecze cie takimi pytaniami ale poprostu jestem ciekawa eh
 
Ostatnia edycja:
niezłe ma fochy on probuje wymusiccos na ciebie czuje to moj tez czasem tak robi ale grunt to sie nie dac zaniepokojona sprubuj zrobic ty focha nie poje pare dni obiadu to sie nauczy ja tak robie i skutkuje ale tylko w naglych wypadkach;-):zawstydzona/y:


a ja mam ochote zjesc konia z kopytami pucuje co wlezie ciasto kurczaki paluszki doslownie wszystko musze chyba zamknac lodoke na klucz bo przeswieci pustkami:-Dale tak mam przed okresem to jeden z objawow zblizajacej sie@:szok::angry:
tez o tym pomyślałam i chyba nie będę z nim sypiać w jednym łóżku moze to coś da

ja też tak mam przed @ zjadłabym wszystko bez ograniczeń :baffled::baffled::baffled:
 
zaniepokojona pomecz go troszke to moze cos pomoze choc nie znam go wienc nie wiem

a ja buszuje po allegro i patrzcie co znalazlamhttp://www.allegro.pl/item672535656_my_sweet_baby_12_cz_120x90_mat_serca_imie_gratis.html

Słodkie co nie:)
 
Pochwalę się.
Właśnie wróciłam z USG.
Wszystko jest w porządku.
Dzidziuś waży 450 g , olbrzym co? Prawie 0,5 kg żywej wagi :-)
Wygląda na to, że wszystko ma na miejscu.
W sumie to dalej leży sobie na pleckach, głowę ma z mojej prawej strony, a myślałam, że ma po lewej, bo w prawą stronę zazwyczaj kopie i sądziłam, że tam muszą być nogi .
A tu niespodzianka i wygląda na to, że wali głową i rączkami w mój prawy bok :-)
Widziałam serduszko, dwie komory, przedsionki i takie tam.

O płeć nadal nie pytam-jestem twarda :-) :-D:tak::-p
Powiedział, że skoro nie chcę się napalać to jeszcze warto z tym trochę poczekać żeby mieć pewność na 99 % co do płci .

Mam powtórzyć toksoplazmozę i cytomegalię IGM, zrobić morfologię i mocz i przyjśc z wynikami 18.07 (czyli już w następną sobotę) do szpitala jak będzie mój doktorek miał dyżur.
Wówczas zrobi mi USG 3D tylko muszę przynieść płytkę żeby mi to nagrał .
Fajowo !!!! Bardzo się cieszę !!!

Cytomegalię i toksoplazmoze mam powtórzyc profilaktycznie bo toxo nigdy nie przechodziłam, a cytomegalia-wynik poprzednio wyszedł niby dobry, ale lepiej sprawdzić.

A najbardziej cieszy się mężuś, bo on biedny teraz w delegacji przez 2 miesiące i wpada tylko na weekendy i był załamany, że nie może teraz ze mną chodzić na usg, które mam zawsze w tygodniu, a tu doktorek zrobił nam nieświadomie niespodzianke i każe przyjść w sobotę czyli jak mężuś wróci do Wrocka na weekend :) Więc śmigniemy razem na to USG 3D . YUPI !!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry