reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Olica-kochanie-super wiesci-gratuluje zdrowej półkilowej dzidzi!!!!!!!
Ale Cię zaskoczylo własne dziecko...Ty myślalas, ze ono tak nieladnie nóżkami mamusie traktuje a on tylko buzię mocniej do ścianek brzuszka tuli by mamę lepiej poczuć:-)
Kochanie-kroptusia wrzucila super linki kilka godzin temu-przejrzyj srony -film z n.geogr. o rozwoju maluszka...super!
I ciesze sie że tak sie zlozylo z tym usg w sobote...yuuuupi-czekamy na fotki!
 
Dziewczyny nie jest źle narazie ale nic nie będę jeszcze pisała. Powiem tylko tyle że tonący się brzytwy chwyta.Wszystko się wyjaśni na koniec lipca.
Ale nas trzymasz w niepewności. Mam nadzieje, że wszystko pójdzie po Twojej myśli;-);-)

Idę na to wesele z tą świńską grypą;-) właśnie dostałam @ i nawet jak zachoruję to się wyleczę przed następną:sorry2:a tak bym potem żałowała, że zabawę odpusciłam:-p
:-D:-DMoże weź ze sobą maseczkę :-D:-D

a potem w kuchni na nage spadl mi wielki i ciezki noz...na szczescie mialam grube misiowe papcie i on spadl trzonkiem...no ale i tak sie potluklam.... paluch spuchniety i boli jak cholera, na szczescie moge nim ruszac...choc boli....teraz siedze z lodem...tym razem na stopie...sierota ze mnie na 102.:zawstydzona/y::no::zawstydzona/y:
Ojejku biedactwo

Ps. dziewczyny moj brzuch goni moje cycki i dogonic niemoze 112 w pasie , 110 w biuscie chyba na tym koniec :-)
Nie strasz ja już mam 102 w biuście ;-)

BoBO kingus patrysia86 lore agniesiak jak tam fasolinki dzis jak sie czujecie;-)
No i za niedlugo tzn za 4 dni ma przyjsc @ juz mnie cycuch bola strasznie:-(
A dziękuje dobrze:tak:
Może nie przyjdzie ;-)

wiecie co napisalam do M sms-a z pracy bo caly czas myslalam nad moja sytuacja
I jaka była odpowiedź ??

nie jest dobrze... boli mnie brzuch jakbym miała dostać @ ...
Proszę być dobrej myśli, czekamy cierpliwie ;-);-)
Bylam dzisiaj u ginka. Mialam ladne endometrium - 11.6mm....i jajeczko wielkosci 20mm....
Super

mój maz właśnie do mnie zadzwonił że późno wróci z pracy i ze właśnie idzie sobie zamówić pizze to żebym nie gotowała dla niego obiadu :no::no::no::no::no:
Ja bym mu kazała zjeść jak wróci :tak::tak:

Pochwalę się.
Właśnie wróciłam z USG.
Wszystko jest w porządku.
Dzidziuś waży 450 g , olbrzym co? Prawie 0,5 kg żywej wagi :-)
Bardzo się cieszę:tak: Super, że M uda się być na usg ;-)
 
Wpadłam zerknąć co naskrobałyście :-D

No a ja chora:-(klima w pracy mnie dobila leci mi z nosa kicham jak najeta i gardl strasznie boli eh
Oj, zdrówka Kochana życzę.

wiecie co napisalam do M sms-a z pracy bo caly czas myslalam nad moja sytuacja
kochanie,moim marzeniem zawsez bylo moc zaplanowac dziecko i stworzyc rodzine z kims kogo kocham,magiczne jest dla mnie swiadome tworzenie nowego zycia.chce zeby ta sytuacja zblizyla nas do siebie a nie byla powodem sporow,czy niedomowien.Daj znac kiedy bedziesz pewnien tego,ze to odpowiedni dla Ciebie czas.ja poczekam bo wiem,ze warto.

a w glebi serca to mnie rozrywa...i taka prawda!
Piękne słowa... Wszystko się ułoży, zobaczysz. Przytulam...

Dziewczyny jesteście wspaniałe że we mnie wierzycie... bo ja chyba już nie wierzę ten ból mnie dobił !
Ja też mocno trzymam kciuki za Ciebie Martynko.

mój maz właśnie do mnie zadzwonił że późno wróci z pracy i ze właśnie idzie sobie zamówić pizze to żebym nie gotowała dla niego obiadu :no::no::no::no::no: nawet w pore mi to powiedział przeciesz ja nigdy o 18stej nie robie obiadu tylko dużo wcześniej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: widze że mój M sie ostro odgrywa na mnie za tą prośbe nie picia piwa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kurczaczek... rzeczywiście nieciekawie... jeżeli próbuje się odegrać, to może po prostu nie reaguj na to i jak wróci to ciii na temat tego obiadu, jakby nic się nie stało... Chociaż, tak łatwo mi się doradza, a sama pewnie bym nie wytrzymała i piana by mi poszła i to ostro.... Przykro mi Kochanie, że musisz to wszystko przechodzić. Jestem z Tobą :*

Pochwalę się.
Właśnie wróciłam z USG.
Wszystko jest w porządku.

O płeć nadal nie pytam-jestem twarda :-) :-D:tak::-p
Powiedział, że skoro nie chcę się napalać to jeszcze warto z tym trochę poczekać żeby mieć pewność na 99 % co do płci .

A najbardziej cieszy się mężuś, bo on biedny teraz w delegacji przez 2 miesiące i wpada tylko na weekendy i był załamany, że nie może teraz ze mną chodzić na usg, które mam zawsze w tygodniu, a tu doktorek zrobił nam nieświadomie niespodzianke i każe przyjść w sobotę czyli jak mężuś wróci do Wrocka na weekend :) Więc śmigniemy razem na to USG 3D . YUPI !!!!!!!!!!!!!!!
Super, że wszystko jest w porządku! Co do płci, to podziwiam, bo ja bym chyba nie wytrzymała :-) A sobotnie USG pewnie będzie wyjątkowe :-D Kurczaczek, ale fajnie :-D:-D:-D
 
Olcia super wiesci gratuluje pol kilogramowego szczescia:-D:-D

AsiaQ dziekuje kochana pije ferwex no i cyckam septolete a jak nie pomoze to w pon udam sie do lekarza:tak:
 
Dziewczyny czy 5 kg na plusie w 22 tygodniu to waszym zdaniem dużo ? :-)


Olcia nie znam sie na tym kochana ale waga to ty sie nie przejmuj byle brzusio rosnie razem z dzidzia jak dla mnie mozesz i przybrac 25 zrzucisz po porodzie nadmiar kilogramow wienc teraz sie tym nie klopotaj kochana:-D
 
Kurczaczek... rzeczywiście nieciekawie... jeżeli próbuje się odegrać, to może po prostu nie reaguj na to i jak wróci to ciii na temat tego obiadu, jakby nic się nie stało... Chociaż, tak łatwo mi się doradza, a sama pewnie bym nie wytrzymała i piana by mi poszła i to ostro.... Przykro mi Kochanie, że musisz to wszystko przechodzić. Jestem z Tobą :*
zobacze jak sie bedzie zachowywał jak wróci i od tego będzie zależna moja reakcja :tak:
mi też przykro bardzo że tak sie porobiło ale ja nie ustąpię tym razem za duzo razy dawałam spokój niech nie myśli że wygra znowu :no::no::no:
 
Dziewczyny jesteście wspaniałe że we mnie wierzycie... bo ja chyba już nie wierzę ten ból mnie dobił !

My wierzymy w Ciebie jak Ty wierzysz w nas Slonce :-)

mój maz właśnie do mnie zadzwonił że późno wróci z pracy i ze właśnie idzie sobie zamówić pizze to żebym nie gotowała dla niego obiadu :no::no::no::no::no: nawet w pore mi to powiedział przeciesz ja nigdy o 18stej nie robie obiadu tylko dużo wcześniej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: widze że mój M sie ostro odgrywa na mnie za tą prośbe nie picia piwa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

To mu napisz ze ok ze tez wrocisz pozno bo idziesz z kumpela na piwko a jutro niech sobie sam ugotuje badz zje dzisiejszy, a na noc idz sobie do innego pokoju i tyle...Chamstwo z obiadem bym sie wk...czlowiek po pracy siedzi w garach w ukropie i gotuje wczesniej pomysl i zakupy...bezczelnosc

w koncu bo samej tak glupio:) Tesknilam..

ja rowniez Tesknilam ale juz jestem i juz wykresik przejrzalam fachowym okiem jak widze owulka byla :-) co najwazniejsze a teraz zobaczymy....nie ma co porownywac do poprzednich bo ja myslalam ze w ciazy mi tempka wystrzeli w gore na himalaje a byla nizsza niz zwykle :-)

Kroptusia-ale masz super córeczkę! Normalnie laleczka!!!!

A na te swoje cysie to uwazaj...bo wybuchną...a bolą Cię czy tylko tak se rosną i rosną....:confused:

hihi dzieki kropeczko udala mi sie to fakt :-p jak sie urodzila to byla zachwytem na oddziale bo oczka niebieskie jak 5 zlotowki hihih i buzka pyzata, wloski czarne krecone :-)
Co do cycow .. tylko rosna..bolaly moze pare dni po @ i to tylko przy ucisku, zdejmowaniu stanika, zadnych rewelacji o ktorych sie naczytalam ze "cycuchy w ciazy masakrycznie bola, tkliwe sutki itp " nic takiego nie mialam
Pochwalę się.
Właśnie wróciłam z USG.
Wszystko jest w porządku.
Dzidziuś waży 450 g , olbrzym co? Prawie 0,5 kg żywej wagi :-)
YUPI !!!!!!!!!!!!!!!

Gratki Sloneczko :-) Super ze wszystko ok, ja do gina chodze z M ale on woli czekac na zew. jakies ma opory ze mi gin zaglada miedzy nogi :-)

Kciuki beda bardzo potrzebne bo bedzie transfer 1 zarodka wiec mniejsze szanse...

Bede rowniez trzymac mozno kciuki :-)
Nie strasz ja już mam 102 w biuście ;-)

tez kiedys mialam 102:-p ale kiedy to bylo....:-p:-p i nie starasze to "tylko" ciaza :-)
 
reklama
DZIĘKUJĘ :-)

Dziewczyny czy 5 kg na plusie w 22 tygodniu to waszym zdaniem dużo ? :-)

Ile??? Kochana to do 20 dojdziesz jak nic...pewnie ze duzo, musisz przychamowac troszku przeciez to dopiero 22tydz i polowa ciazy a w II i III sie tyle najwiecej....Ehhh

....zartowalam of course ha ha ha :tak: jest dobrze...ja dlugo mialam 5 potem 7 na plusie ... i waga stala, teraz skoczyla jak maluch zacza leciec z waga w gore :-) i jest juz 10 z czego 2 to pewnie moja kruszynka :-) i jak pisza dziewczyny waga sie nie przejmuj po porodzie sie zrzuci :-)
 
Do góry