reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Dziewczyny nie jest źle narazie ale nic nie będę jeszcze pisała. Powiem tylko tyle że tonący się brzytwy chwyta.Wszystko się wyjaśni na koniec lipca.
PM nie bądź taka jak obiecałaś nam dziś wszystko wyjaśnić to wyjaśnij :tak::tak::tak::-)
Bernadko - temu twojemu M to się coś w główce poprzestawiało:szok:
a jak list - zadziałało???
ja też tak myśle a list cóż chyba nic nie zadziałał :no::no::no:
nie jest dobrze... boli mnie brzuch jakbym miała dostać @ ...
objawy @ są podobne do ciażowych to u Ciebie to objaw ciażowy jest :tak::tak::-)
 
reklama
Dziewczyny, ale mam dzisiaj lenia...tragedia... od rana wybieram się na zakupy i nie mogę się zebrać, a w lodówce tylko światło...:confused::baffled:
Teraz to już naprawdę się zbieram
odezwę się jeszcze dzisiaj do was:tak:
 
jestem:-)
Martynko222-nawet nie kombinuj bo tym razem przed fasolka nie uciekniesz:tak: Zresztą...sama zobaczysz za kilka dni na betce!

Lilu-tez mi się zdaje ze zaczisz fluidki rozdawac....cos sie swięci...oj swięci:-);-)

Sisi-buziaki dla Ciebie!:happy2:

Lolitko-super, ze takie wiesci od gina...ogromne szanse wiec ze wszystko będzie super dobrze:tak:

Patrysiu-przytulam ...smutne, taka mala psinka:-( A jak Madzia sobie radzi...masz jakies wiesci?

Nektarynko-wspolczuje smierci wujka:-(przytulam mocno....

Romka ty nie kombinuj tylko bierz swojego chlopa za bary i do roboty...sie staracie juz tyle...po co zwlekac??? Weź mu to wybij z głowy i już!
co tam jeszcze....?:confused:
 
mój maz właśnie do mnie zadzwonił że późno wróci z pracy i ze właśnie idzie sobie zamówić pizze to żebym nie gotowała dla niego obiadu :no::no::no::no::no: nawet w pore mi to powiedział przeciesz ja nigdy o 18stej nie robie obiadu tylko dużo wcześniej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: widze że mój M sie ostro odgrywa na mnie za tą prośbe nie picia piwa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
moją znajoma kosztowalo to w pl kolo 20 tys zl z lekami itd....tylko oni korzystali z dawcy nasienia, a to tez koszt-razem wyszlo cos 20 tys zl:szok:

ło matko tyle kasy masakra:szok:
nie dla kazdego to jest kurde dlatego jestem zatym zeby rzad zatwierdzil ta ustawe o refundacji wtedy moze wiencej par moglo byc szczesliwymi rodzicami:tak:
 
Do góry